Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Hitachi DVD + 300W? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) sza.sa


sza.sa
tag

HI!
A gépemben (Abit KX7 333, 1800+, Gef3Ti200) 300W-os Codegen táp van. A Hitachi DVD-m az utóbbi 1 hétben nem nagyon olvasta az írt cd-ket. A könyvtárt beolvasta nagy nehezen, de már nem lehetett telepíteni róla, mert mindenféle hibaüzenettel leált. A DVD-ket viszont tökéletesen játsza. Behoztam a céghez a szervízbe és ott másik gépen olvasta tökéletesen azokat a cd-ket amiket otthon nem.
Most vi lehet a baj? A CD olvasásakor több áramot vesz föl az olvasó mint DVD olvasásakor. valóban 300w-os a Codegen táp?

sza.sa

(#3) BobMaster válasza sza.sa (#1) üzenetére


BobMaster
senior tag

Multisession, esetleg újraírható lemezek? Többet is póbáltál (márka, írási sebesség)? Ezeket a lemezeket olvasta előtte?

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#4) sza.sa


sza.sa
tag

Sima játék CD-t nem olvas. Cd-RW-ről a könyvtárban levőket nem tudja leolvasni, mondjuk azt nem zártam le....

sza.sa

(#5) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Az én Pio-m is ezeket a tüneteket produkálta mielőtt megpusztult. Kis idő után már a DVD-ket fel sem ismerte, a CD-t csak akkor adta ki ha reset-eltem és nyomtam az Eject gombot...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#6) sza.sa


sza.sa
tag

Szép kilátások :)

sza.sa

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Hitachi DVD + 300W? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.