Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Gino20 válasza Laca19 (a) (#13) üzenetére


Gino20
őstag

Garantáltan észrevehető. Félre ne érts, nem okoskodni akarok / megmondani a tutit, de ha a keretem engedi a + ~60-at az U8-ra, akkor egy percet sem gondolkodnék rajta. Jelenleg ár/érték arányban az egyik, hanem talán a legjobb a piacon ha épp pl nincs akcióban egy bizonyított samu Q80/82R / vagy Sony XF9000 akcióban ~350-380 környékén (kifutó modell, így erre alapozni talán már kár). U8 esetén én is olvastam, hogy a képfrissítés óóó jaj, de a végeredmény az volt, hogy az interpolációt (képfrissítést javító tech) bekapcsolva megoldotott ez a jelenség. Csodák nincsennek. Samu 65Q70R-t használok és interp. bekapcsolása nélkül nem tudom használni, mert engem zavar, hogy ,,akad" a kép, de pont erre van a ,,varázslás". A másik, hogy a tesztekben valószínűleg a tudáshoz mérten próbálják véleményezni a készüléket, vagyis a pana esetén a spec-hez képest lehet kimondottan jókat írnak, de egész biztos nem veszi fel a versenyt (már csak hardveresen sem 60Hz vs 120hz) az U8-al (aminek az interp értéke is jelentősen jobb)
Ez [link] az oldal pana esetén nem tér ki pár jelentős értékre, de garantáltan (jelentősen) jobb az U8 pl fényerőben és kontrasztban is, ami nagyon kell a HDR vagy DV-hez + QLED, brutál sok LD zóna, ami a homogenitást szolgálja, stb stb, vagyis a 2 TV szerintem nehezen összehasonlítható.
Ilyesmi kerettel Én jelenleg U8-at vennék és ha valahogy mégis akkora csalódás érne (kétlem), akkor netes rendelés esetén vissza lehet küldeni a forgalmazónak, hogy sorry nem azt kaptam, mint amire számítottam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.