Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) czollnerg


czollnerg
aktív tag

sztetek melyiket éri meg jobban megvenni.... kb. ahogy néztem 1 árban vannak... A HIS 9600xt turbo-ból mellesleg a 128megás néztem volna ki, viszont (ha!) jól tudom a Gecube 9600xt-nek nagyobb az órajele!

(#2) Balee24 válasza czollnerg (#1) üzenetére


Balee24
csendes tag

Nekem Gecube van 9600XTG 128 Mb. (500x700) Hát most lesz 1 éves. eddig semmi baja sem volt, most meg a Call of dutyban néha megáll 2-3 mőp re a kép. nembirok vele semmit sem csinálni. Már driver, bios alaplapi bios driver stb stb probaltam

(#3) lol válasza czollnerg (#1) üzenetére


lol
senior tag

HIS 9600xt turbo
Powered by ATI Radeon 9600 XT VPU - 500MHz
256MB-128bit DDR memory - 650MHz

gecube 9600xt (EXtreme Edition)
Core Frequency 500MHz
MEM > 700 MHz

- tehát alapórajelen a gecube 50mhz gyorsabb memokkal és erősebb hűtéssel is rendelkezik, így a képek alapján Bővebben: link / Bővebben: link...

[Szerkesztve]

(#4) lol válasza czollnerg (#1) üzenetére


lol
senior tag

nemtom mit vársz > mer megnézed a gyári honlapokat avagy használod a guglit és megbizonyosodsz arról hogy mejjik mijjen alapórajellel rendelkezik, értélkeled azt, hogy melyik kártya hűtése/ tulajdonságai tetszenek neked és milyen mértékű tuningot akarsz... ha mind ez nem elég megprobáljuk használni a keresőt > Bővebben: link nem egy bonyolult szerkezet beírjuk mi kell aztán ok-t nyomunk :) miután végig gondoltad/olvastad ezeket cselekecc éés megveszed a Neked szükséged kártyát...

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.