Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gorlin


gorlin
őstag

Sziasztok!

Sokat szenvedtem a következő problémával.A Windows Xp egyszercsak minden ok nélkül resetelte a gépet.Majd amikor újra bejött azt írta ki,hogy a Windows súlyos hiba után állt helyre...stb.
Szóval rájöttem a megoldásra .Letöltöttem A Silicon sata driver legújabb(ha minden igaz 1.050) verzióját,és egyszerűen a windows Xp alatt kicseréltem a drivert.Azóta tökéletesen működik
Csak azért irtam le mert én sokat szenvedtem amíg rájöttem erre.


Üdvözlettel.

(#2) celofank


celofank
csendes tag

Hasonlók a gondjaim mint az előttem szólónak.
A gép összevissza újraindul. Általában böngészés közben, de mikor hogy.
A configom : Alaplap : MSI K8n Neo Platinum : NVIDIA nForce 250gb chippel.
Proci : AMD Athlon 64bit-es 3000+
Videókártya : Asus A9550 128MB/128bit
HDD : Samsung sp1614c - 160GB SATA
+512MB, 300-as táp

Mindenből a legújabb driver van fent. Memória teszt megvolt. Mi lehet mégis a gond? Köszönöm a segítséget

(#3) Fauszt válasza celofank (#2) üzenetére


Fauszt
senior tag

szedd ki az automatikus újraindításból a pipát, aztán meglátjuk milyen hibaüzenetetet dob a kék képernyőn. Nincs esetleg valamilyen tunered?

(#4) celofank válasza Fauszt (#3) üzenetére


celofank
csendes tag

A szokásos ellenőrizze ,hogy minden hw és sw megfelelően van telepítve mellett csak annyi van, hogy : BAD_POOL_HEADER

(#5) celofank válasza celofank (#4) üzenetére


celofank
csendes tag

Szóval érdemleges infó nem volt. Ötlet valakinek? Elég zavaró az új vas random újraindulása. :(

(#6) Fauszt válasza celofank (#4) üzenetére


Fauszt
senior tag

lehet rossz hardver is, szoftver is. Először is alapos spy/vírusirtás csökkentett módban, aztán chkdsk mindegyik partícióra, aztán sfc /scannow, majd ha még mindig csinálja, akkor szétszedni a gépet darabjaira és összerakni (érintkezési hiba kizárása miatt) kiszedni minden felesleges hardvert, és kizárásos alapon kideríteni melyik lehet a rossz (legjobb lenne egy stabil cserekészülék). De ha még garis akkor vidd vissza. Van tunered?

(#7) celofank válasza Fauszt (#6) üzenetére


celofank
csendes tag

Nincs tunerem. Most lett beújjítva a vas. Szerencsére a régi is itt pihen mellettem. Holnap nekiállok . Köszönöm

(#8) ap válasza celofank (#7) üzenetére


ap
csendes tag

Sikerült rájönni, mi votl a baj?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.