Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Hírek jellege: mi a nyerő? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Szeretnénk fídbekket tőletek, azaz az olvasóktól, hogy milyen jellegű híreket szerettek olvasni.

Termékbejelentések, szigorúan hardver, telekommunikáció, "informatika", szoftverhírek, stb, stb, stb.

Mit, miért?
Tekintsétek ezt amolyan "szavazásnak", ugyanis szeretnénk az igényeknek megfelelő hírekkel foglalkozni..

Köszönjük.
RiO

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2) Adi válasza Parci (#1) üzenetére


Adi
senior tag

Akkor fidbekkelek. :))

A termekbejelentesek nem rosszak, de visszafogottan, mert kulonben olyan reklam-only site lesz, mint a Terminal. :DD

ldm start-reconf primary

(#3) simi


simi
csendes tag

ja, a monitoros cikk pl. iranyelv lehet.

aztan csinalhattok pl. olyat hogy olcso videokarik tesztje, kozepkategorias procikkal/ konfigokkal.
(van rakas ilyen, csak peldanak irom)

vagy pl. win2000 alatt a videokarik tamogatottsaga es 9x-hez kepest mert teljesitmenye meg egy tema--

ezeket csak peldanak irom, hogy szerintem jobb egy temarol cikket irni tobb resztvevovel, mint egy XY geforce2-rol tesztet irni hogy hu de gyors a quake3 rajta.

"Any PC built after 1985 has the storage capacity to house an evil spirit." - Jim Peasboro atya, Savannah, GA, USA

(#4) Adi


Adi
senior tag

Meg azt irjatok meg, hogy holnap mindenki torulkozovel menjen el otthonrol, mert Douglas Adams emleknap lesz. :)

ldm start-reconf primary

(#5) Nypee


Nypee
csendes tag

Tiszteletem!

A véleményem az, hogy az újság igazi pikantériáját eddig a hozzáértő hírmagyarázatok adták, amelyek főleg az otthoni felhasználókhoz szóltak. Emlékeim szerint anno a Plusabit-on nem jelentek meg sajtóközlemények, én ezt nem is hiányoltam. A RiO-n eddig megjelent sajtóközlemények főleg a nagyvállalati szférához kapcsolódtak, szerintem ez keveseket érdekelhet, azon kevesek viszont járatják a megfelelő vállalati-informatikai szaklapokat. Szerintem maradjatok meg az otthoniaknak szóló nagyobb hírértékű aktualitásoknál.

megbízhatóságom: 1999 óta vagyok tag

(#6) Parci válasza Nypee (#5) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Asszem reszben igazad van, azert is inditottam ezt a temat, hogy pl errol velemenyeket szerezzek... en veled ertek egyet. Ugy is az lesz, amit ti szeretnetek, kulonben nem lenne sok ertelme az egesznek.

Koszi az eddigieket, varom a tovabbi javaslatokat!
Parci

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) Szasza


Szasza
tag

Személy szerint engem is minden érdekel a mobilokat is beleértve (Hardware, Software, €gyebek...)

(#8) Rozoga


Rozoga
csendes tag

szvsz az úgymond populárisabb hard és softwer elemeket kéne egy kissé jobban megrágni. Értem ezalatt pl: sirály az Iwill mob, + jó a Tyan is, de viszont akárhányszor elmentem a lokális spotpiacra, az eladó legfeljebb a vállát húzogatta, és közölte, hogy hallott olyanról aki, már látott ilyen alaplapot. /Az MSI-t most szeretjük!!/ Viszont jelenleg irgalmatlan a fejetlenség, azon a téren hogy ki melyik / AMD vs. Intel/ platformot válssza. Mik a hirek, mi várható? Ez egyfajta ki, mit, tud. Viszont állt, ezek alapján dönt az ember, hogy cirka mit vesz +.

(#9) Parci válasza Rozoga (#8) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Bár nem elterjedt, de a Tyan és az Iwill lapok is hozzáférhetők nálunk. Több cikkünk is van a témában, de szívesen elirányítunk mindenkit a megfelelő helyre :).

Abban persze igazad van, hogy a magyar piac nem ezekről szól javarészt. Ezen egyrészt lehetne változtatni is (mert jó márkák), másrészt mi magunk is változtatunk majd a tesztelt cuccok összetételén.

Köszi az észrevételeket!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10) qLa


qLa
csendes tag

Az ilyen HW megatesztek, szerintem marha jók sok mindent le lehet szűrni belőlük. Személyszerint engem is érdekel minden HW/SW/MOBIL hír, teszt stb...
Friss Driver letöltések is jók lennének.

De amúgy király az oldal :))

Fly or Die

(#11) Parci válasza qLa (#10) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

QL@, megkérdezhetem, hogy milyen hálózaton nyomulsz? Broadband, Freestart, stb..? Csak mert elég hülyeségeket ír ki nekem a fórum log, és szeretném csekkelni, hogy bugos-e...

Thx,
P

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#12) qLa


qLa
csendes tag

CHELLO ha erre gondolsz :)))

Fly or Die

(#13) Parci válasza qLa (#12) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Aham. Nem pont erre gondoltam, az IP-d olyan ismerős :). A rencerben nem találtam hibát... lehet, hogy te is az online hardverbiznicben utazol? :DD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14) Adi


Adi
senior tag

Magyországon a "nyugati" online hardware-lapokból ismert márkák helyett a Gagyitron és Fusitech cégek termékei terjedtek el, az importáló nagyker a Bóvlimpex. :D :D

ldm start-reconf primary

(#15) Rozoga


Rozoga
csendes tag

Teljesen igazad van, irgalmatlanul sok szemét áramlik be az országba, számtech fedőnév alatt. Viszont a "Gagyitech" :-)/ -nek ott van csak létjogosultsága ahol a felvevőpiac ezt megengedi, magyarán van rá, / ERRE VAN / kereslet. A probléma összetett. Kezdődik a hozzá nem értésnél,/belépő szintü vevők/ folytatódik a kereskedők hozzá állásán keresztül,/tollasodni nagyon gyorsan/ végződik az átlag magyar fizetőképességénél. / Magyar bérek, nyugati árak, Svéd adó rendszer mellett./ Szerintem ez a végtelen történet.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Hírek jellege: mi a nyerő? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.