Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Időközben megjött S21FE-re is. :)

[kép]

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#2) klaya86


klaya86
senior tag

Valóban, s21fe is már frissíthető.

(#3) #60624896 válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


#60624896
törölt tag

:R

(#4) Ixion77


Ixion77
őstag

Az eredeti hírben benne volt, de úgy látom a fordításból már kimaradt, hogy ez egyelőre csak a Exynos verzióra vonatkozik. Snapdragonos tulajoknak még várni kell.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#5) Usgyi válasza Ixion77 (#4) üzenetére


Usgyi
aktív tag

S21 FE Snapdragon procival és már fel dobta a frissítést, szóval nem kell várni :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#6) panaro


panaro
csendes tag

Úgy tűnik, snapdragonos S20 FE 4G-re tényleg csak decemberben jön az Android 13. Most tölti le a telefonom az Android 12-es novemberi biztonsági csomagot

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

En S10 Lite-ra varom. (Meg fogja kapni.)

(#8) Ixion77 válasza Usgyi (#5) üzenetére


Ixion77
őstag

S20 FE 5G-re egyelőre nincs. No nem mintha különösebben hiányozna... Rég elmúltak azok az idők amikor egy verzióváltás még lényeges előrelépést jelentett.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#9) blueMerle


blueMerle
veterán

10 perce frissítettem az S21 FE 5G-met :) Szóval semmiféle irigykedés.

[ Szerkesztve ]

(#10) ujvendeg


ujvendeg
tag

T. Szerkesztő ill. Szerző Úr! Csak annyi kellett volna: körülnézek. Egyszer már jeleztem ugyanitt, hogy kb. 3 hete megjelent a hír. Legalább 4 napig főoldalon tartották. Talán nem vicclap... További jó munkát, kicsivel kevesebb "motyó", "ficsör" és 'júzer" nélkül.
További jó munkát!

[ Szerkesztve ]

(#11) ujvendeg válasza ujvendeg (#10) üzenetére


ujvendeg
tag

Igyekeztem így-úgy egy fotót mellékelni, de mintha eltűnt volna. Mi a megoldás, hogy az olvasók számára látható legyen. GSMarena.com közlése fotóval, hogy mától az S21 FE is megkapja a frissítést, mindezt a gyártó a kezdet kezdetén tisztázta, nem értem, mire volt a pánik? Béke!

(#12) ujvendeg


ujvendeg
tag

Így megfelel? https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s21_fe_is_now_receiving_the_one_ui_5_update_based_on_android_13-news-56607.php

(#13) Sgr_A válasza ujvendeg (#12) üzenetére


Sgr_A
addikt

[link]
Így felel meg

[ Szerkesztve ]

(#14) ujvendeg válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


ujvendeg
tag

Szóltam róla. Én azt nem értem, hogy valakinek is eszébe jutott olyan abszurditás, hogy az S20 FE frissül, de esetleg az S21 FE - nem.... A legelsők közt adta közre a gyártó, hogy egyetlen S10 névkezdetű készüléken kívül a prémiumból az S20-tól az S22 sorozatig valamennyi készülék frissül: elég egyszerű nyelvi logika kell ehhez, hogy bár az FE példányokat kivételnek tekintse. Majdhogynem a legjobb S-típust hagyták volna ki??

(#15) ujvendeg válasza Sgr_A (#13) üzenetére


ujvendeg
tag

Kolléga Úr! Bár e hasábokon egy "nagyúr" kétségét fejezte ki, de mégis csak az íróság lett a hivatalos mesterségem, valamelyest ismerem, mert ismernem kell a szerzői jogot: ha forrást jelölök, és "idézem" a képet, mivel én csak a képet akartam mutatni, azzal semmilyen szerzői jog nem sérül, ezer jogdíjas képtől hemzsegnek a hirdetések, akkor nem kell félni, ha a szöveg alá helyezem a hír főképét, és a kép alatt a forrás. De ezen ne vesszünk össze. A lényeg, hogy nyugalom, frissül az S21 FE. Úgy belendült a legnagyobb gyártó, hogy azt hittem, áttévednek esetleg más márkákra is.... mert egyik-másik lustának nem ártana segíteni, pl. a kiváló Xiaomi 12X letapadt az aug.-i biztonsági frissítésnél - és nyoma sincs egyelőre az új felületnek, és a 13-as Androidnak. Üdv.

(#16) noezmegmi


noezmegmi
tag

Lehet esetleg tudni mennyire működik az új csomag, S20FE Snapis verzió? Frissítések annyit értek el, hogy a nappali és éjszakai képek látványosan gyengültek.

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.