Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#203) CPT.Pirk válasza #32839680 (#201) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A gépet, és szerencsére nem láttam többet. :N Szerintem becserélték valamire.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#205) nyunyu válasza #32839680 (#193) üzenetére


nyunyu
félisten

Van egyáltalán játékra alkalmas IGP?

(Asztali gépemben felejtett 1050Ti másfélszer gyorsabb, mint a Ryzen 5650U-s laptopom IGPje, idei Ryzen 6600U már hozná az 1050Ti-t.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#206) CPT.Pirk válasza #32839680 (#204) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Lett volna alig pár napom ezt megoldani és akkor még adjam el a régi hdd-t... Nekem nem érte meg, a gép meg az a tipikus dzsunka cucc volt, ugyanannyi pénzért mint ssd-s társai.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#208) Marky18 válasza Rowon (#200) üzenetére


Marky18
aktív tag

Erre valojaban egy normalisabb tablet is jobb megoldas, mint osszetakolni egy kioregedett konfigot es maintainelni.

(#209) Rowon válasza Marky18 (#208) üzenetére


Rowon
veterán

Ki mit szeret. Valakinek jobb a monitor, meg a gép előtt ülés, de értem mit mondasz. Öreg laptopok is ezért jók még mindig. Nekem is van egy ősöreg Fujitsu laptopom, amiben még 32 bites proci van és bővel elmegy egy kisebb Linux-szal.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#210) Gyuri27 válasza Marky18 (#208) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem kirohad a szemem a telótol.
Muternak szintén, keresztanyámnak is. Azért van az a korosztály akinek a 10 coll - marha kevés (mondjuk nem kor függő). A gépelés is más.
Mielőtt neki esünk bárkinek kicsit legyünk empatikusak.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#211) Reggie0 válasza Gyuri27 (#210) üzenetére


Reggie0
félisten

Is, illetve a telora optimalizalt weblapok elegge ocskak. Csak arrol szolnak, hogy minel dizajnosabb, animaltabb lapon jo keves infomraciot mutassanak es hulyere kell lapozni.

(#213) Toltotollkin válasza #32839680 (#212) üzenetére


Toltotollkin
junior tag

Probalj meg a youtube appban egy csatornan belul keresni. Vagy androidon a kozosseg fulra ramenni. Van app, de ha teljesen ki akarod hasznalni a szolgaltatast akkor kell a bongeszo

Mindenki a saját baklövéseit nevezi tapasztalatnak. Oscar Wilde

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.