Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) Tanisz


Tanisz
senior tag

Nem teljesen értem az SW sorozatokkal a problémát, amit a korábbi hozzászólásokban olvasom.

Az Obi-Wan sorozat kifejezetten jó volt.
Sikerült még egy jó összecsapást is belerakni, többet nem mondok, nem spoilerezek.
Az számomra iszonyat tetszett, meg az egész történetfelépítés is, mindig is érdekelt, hogy mi lett a szereplőkkel a Sithek bosszúja után.

Az Andor is nagyon jó, várom a 2. évadot. (Amúgy az utolsó rész stáblistája utáni kis snittet látta mindenki? :D )
The Mandalorian is kegyetlen jó volt, bár Grogu is jó volt, bár a bugyutaságai kicsit idegesítőek voltak, de szemet lehet hunyni felette, az nézőcsalogatás miatt került bele, hogy aki szereti a bugyuta cukiságokat azt is odacsalják a képernyő elé.

Lehet azért is tetszenek ezek a sorozatok, mert a Rouge One számomra iszonyatosan bejött és hasonló miliőt hoznak.

Sőt még szívesen látnék pl a Régi köztársasági időkből is filmeket, sorozatokat (KOTOR 1-2 játékok alapja is az volt és nagy siker lett, minden viszontaksága ellenére). Akár Jedi menteset is :)

Valahogy én úgy vagyok vele, hogy jók ezek a jedi nélküli, vagy kevésbé fénykardozós, erő vonulalatot nélkülőző filmek / sorozatok, szívesen látnék többet is ezekből.

Az idegen lényes dolog, hogy kevés van, hát lehet, de annyira nem hiányzik, meg lássuk be, nem is reális, hogy minden bolygón, területen egy csomó idegen lény legyen. Mint ahogy nem minden országban van a való életben is színes / erősen eltérő etnikumú népesség, valahol több, valahol kevesebb, szerintem ez reális.
Persze itt több mint valószínű, hogy a költségek nyirbálása is közrejátszott, de nem volt hiányérzetem. Nem vett el semmit az élményből.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.