Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Dilikutya válasza Zolik (#8) üzenetére


Dilikutya
félisten

Engem pl. nem visz rá a lélek, hogy belekezdjek az Andorba. A Mandalorian, Boba Fett és Obi-Wan sorozatokat még megnéztem, el is ment a kedvem. De így vagyok a Marvel sorozatokkal is, azokból már egyet se láttam, ami MCU, sőt a mozifilmeket se mind az utóbbi pár évben a Végjáték óta. És amit meg igen, Thor 4, Pókember 3, az is szar volt. Pedig én a 90-es évek eleje óta csípem a Marvel hősöket és a Star Wars-t, és sokáig hiányoltam a moziból, de mostanra olyan szinten elszállt a mennyiség, miközben egyszerűen nem jók.

Viszont a Disney+ szerintem a legjobb jelenleg az itthon elérhető streaming szolgáltatók közül, legalábbis számomra. Annyimindent felvásárolt a Disney, hogy most van rajta Kommandó, Conan a barbár, Alien... :) Netflixet kimondottan kerülöm, n+1 krimisorozat, totál középszerű saját gyártású cuccok, a drága mozifilm kaliberű filmjeik se jók. HBO Max szintén nem rossz, bár annak is a Warner backlog a fő vonzereje. Már ami fent van, és nem spórolják le a klasszikus szinkront, mint a Pusztító esetében. Nem a felirat zavar, egy új filmnél rendben van, de egy klasszikust nem fogok a klasszikus szinkron helyett mással nézni. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.