Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Himage dvd (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) klepto


klepto
addikt

Ismeri valaki a Himage dvd-ket? Elárasztották a tescot ezek a lejátszók, és több tipust tartanak belőle, mint az ismertebb márkákból. Nem emlélkszem, hogy valaha hallottam volna róla :F
Ez milyen márka? Ismeri valaki?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2) Viktor77 válasza klepto (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Márkátlan, de ez a jó benne!

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) HSNet válasza klepto (#1) üzenetére


HSNet
aktív tag

Márkátlan, NoName, gagyi - tetszés szerint választható. Ha nem mész kép és hang minőségre, és nem zavar a enyhe ''bóvli'' beütése a cuccnak akkor hajrá. Az összes ilyen kaliberüre igaz viszont, hogy általában a régiókód, és a Macrovision megoldható bennük.
Egyébbként kínai ''márka''. Lásd még Yamada, MBO, és társaik. (na jó, azért az MBO-nál jobb talán)

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#4) klepto válasza Viktor77 (#2) üzenetére


klepto
addikt

Ahoz képest elég érdekes a gyártó kiléte: ''Copyright © 2002Himage Electrical Appliance (H.K.) Co., Ltd. All rights reserved. ''
Egyébként honlapja is van: [L]http://www.himage.com/e/default_home.asp[/L]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#5) klepto válasza HSNet (#3) üzenetére


klepto
addikt

Egy érdekesség, ami miatt megakadt rajta a szemem: HDCD kompatibilis :F
Kérdés, hogy igaz-e, viszont a HDCD szabványhoz már egy bizonyos hangminőséget is meg kell ütnie, és ez elég ritka az alsó szegmensbe...

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#6) Bubu Kapitány válasza HSNet (#3) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Kb. 15 rugóért mit akarsz!???
Az hogy a kép ill. a hang minősége kifogásolható???! Bár lehet, hogy én nem vagyok elég igényes, de szerintem az 5.1-es hangzása OK és a képpel sem volt problémám! (eddig).
Egyébként ha egy év múlva kidobod - de miért is dobnád ki - már akkor is megéri! Ennyi idő alatt egy ''komoly védjegyes'' márka is ''elévűl''!

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#7) klepto válasza Bubu Kapitány (#6) üzenetére


klepto
addikt

Akkor gondolom neked ilyen dvd-d van. Eddig mindent lejátszott?
Egyébként milyen formátum a DVCD? Elvileg azt is viszi.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#8) klepto


klepto
addikt

Na hát most voltam a Tescoban, és elnéztem a márkáját annak a dvd-nek, ami megfogott pohára. Nem Himage, bár abból volt több fajta, hanem NetTec. Szóval erről szeretnék véleményeket :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#9) Bubu Kapitány válasza klepto (#7) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Hali!

Kb. egy hónappal ezelött vettem egy 5151-est! Nekem teljesen bevált! (15e-ért)
DVD-+ R/RW, DVD-Rom, CD R/RW (innen olvasta be a képeket és az MP3at, VCD, SVCD). 5.1 hang, scart, meg egy köteg más kimenet!

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#10) Bubu Kapitány válasza klepto (#7) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Stands for Double VideoCD -- pretty popular format in mainland China.

Format itself is nothing new really, its just a regular VideoCD overburned to include 90 to 99mins per CD, compared to regular 74mins per CD in standard VideoCD format.

Ilyenhez egyébként nem volt még érkezésem! :U

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#11) Zoller34 válasza Bubu Kapitány (#10) üzenetére


Zoller34
aktív tag

Hali !

Én tegnap vettem egy HIMAGE DVD5151-et , szerintem ezért az árért nagyon korrekt . Még nem sok lemezt próbáltam vele , de a dat-ot is lejátszotta ami simán adatmódban volt felírva a cd-re

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#12) Bubu Kapitány válasza Zoller34 (#11) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Jaja! Ugyan ez van nekem! Edddig minden OK volt vele! Még a 900 MBs lemezeket is viszi!
Remélem egyszer lesz Divx-es változata is ami a feliratokkal is elboldogul majd! :DD

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#13) Zoller34 válasza Bubu Kapitány (#12) üzenetére


Zoller34
aktív tag

ja a divx-es verzió biztos jó lesz :O

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#14) Zoller34 válasza Zoller34 (#13) üzenetére


Zoller34
aktív tag

nekem ezek a vigyorok valahogy nem jönnek be

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Himage dvd (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.