Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Hilfe: amd 2200+ tuning (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) casenoid


casenoid
tag

mennyire húzható az AMD Thoroughbred 2200+? most csak erre futja, upgrade-ben persze. működik Abit KR7A-RAID-el?
PS: Pliz, ne offoljatok olyannal, hogy minek nekem gyorsabb,tuning erre a procira, meg ilyenek. Köszi! :)

(#2) bélanéni


bélanéni
őstag

minek neked tuning egy ilyen gyors processzorhoz? :)) :)

...csak vicceltem. Miért ne menne a KR7A lapban? Annyira azért még nem régi az :) . Az más kérdés hogy hivatalosan mit írnak.
Az Abit lapok ugyan jók tuningra, de maga a procit szerintem örülhetsz, ha alap-órajelen normálisan le tudod hűteni, tuningra nem sok esély van. Azért próbálkozhatsz extrém hűtés mellett.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#3) casenoid válasza bélanéni (#2) üzenetére


casenoid
tag

argh :)

Hát nekem furcsa, hogy menne KR7A-ban. úgy legyen, mert ha holnap el is adom, utána megyek haza a 2200+-vel, és nem lesz procim hétvégére, akkor kész leszek.
Max 2100+ -ig láttam Abit.com.tw-n hivatkozást...
Logikusnak tűnik, hogy menne (266Mhz miatt), de ki tudja.

(#4) jojojo válasza casenoid (#3) üzenetére


jojojo
senior tag

Biost kell frissiteni az utolsó már 2200+-ig jó.Én is megtettem már:DD

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#5) karib válasza casenoid (#3) üzenetére


karib
addikt

Szerintem meg kell egye. Más kérdés, hogy inkább valami 200+ FSB-t tudó alaplapban érdemes tuningolni, de ha épp ez van kéznél, akkor ezzel kell játszani :)

Viszont túl sokat ne várj a procitól. Ez vajon már Thoroughbred magos, vagy még Palomino? Végülis tök mindegy, a Tbred ''A'' sem nagy szám (lásd hírek korábban), a második szériás Tbred ''B'' az igazi, de az még szinte csak mutatóba akad pár darab, és csak a leggyorsabb kategóriákban. Valahogy el lehet dönteni, hogy melyik core, most nem tudom fejből, de majd utánanézek.

Szerintem továbbra is a legtutibb vétel egy AGOIA/Y szériás 1600/1700+...

Department of Redundancy Department

(#6) casenoid válasza karib (#5) üzenetére


casenoid
tag

Egyrészt köszi jojojo!

Karib: nagykerben nem tudok válogatni, bár megtenném!
Köszi előre is, ha megnézed!

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Hilfe: amd 2200+ tuning (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.