Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  Hihető ez az ajánlat? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ColdF


ColdF
csendes tag

Sziasztok! Kaptam egy ajánlatot amit a harverapro.hu-ra tettem fel, és nem tudom higyjek-e neki, az emberke 700$-t ajánl a Canon 350D vázamért, és ez magában foglalja a szállítatás díjját amit ő 200$-ra értékel. Szerintetek?

Hi,

Thanks for your mail.I reside in Gatwick (United Kingdom) but presently in West Virgina(United State) for a business trip.I will like to inform you that I'm interested in buying your item for a Friend who went on religious mission abroad.I will be paying for this item through bank to bank transfer which is a secure, safe and reliable method of payment,i would like to know the amount you are willing to sell this item in USD Dollars and will be adding an extra $200.00usd for shipment to send this item to its destination (Nigeria) through TNT or DHL.I will be looking forward to reading back from you as soon as possible with the cost you are willing to sell this item in USD dollars including the shipping cost to its destination.

Best Regards,
Mr xy

(#2) kraftxld válasza ColdF (#1) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Bazz... 2-3 eve ezekrol a nigeriai csalasokrol hangos a net, te meg be akarod epp szopni? :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3) ColdF válasza kraftxld (#2) üzenetére


ColdF
csendes tag

köszönöm a gyors választ, nem vagyok jártas nagyon az ilyen adás-vételekben, csak a hazaiakban, de akkor kilőve :)

(#4) kraftxld válasza ColdF (#3) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Kicsit bovebben:
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5) ColdF válasza kraftxld (#4) üzenetére


ColdF
csendes tag

köszi, ez jól jött :)

(#6) lesaux válasza ColdF (#1) üzenetére


lesaux
veterán

Túl azon, amit kraftxld írt:
578,99 dollár odakint egy zsír új 500D. Akkor fog-e a koma Magyarországról rendelni egy használt 350D-t 700 dollárért, ha amúgy nem egy ordas átkúrást próbálna felépíteni?

(#7) mephi666 válasza lesaux (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

tőlem fél éve egy samsung corby-t akartak így "venni" :B méghozzá olyan áron, hogy sírtam a röhögéstől... de olyanról is hallottam, hogy valakitől egy csúcs p1-est akartak "venni" aranyáron... az a nem mindegy :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) bnss


bnss
veterán

További kérdéseiddel - ha vannak - keresd fel a linkelt topicot, ezt bezárom.

"Ép hardverben ép szoftver..."

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  Hihető ez az ajánlat? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.