Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kesztió


kesztió
aktív tag

Kedves fórumozók,
PANASONIC SC-UX100EK vagy PHILIPS TAM4205?
A romániai Altex-nél fillérre ugyanannyiba kerülnek, mindkettő kb. 54 ezer forint.
A büdzsé, de főleg a méret miatt (polcra kerül) nem gondolkozom magasabb kategóriában.
A Philips-nek mintha elegánsabb, visszafogottabb lenne a dizájnja, de pofára a Panasonic a komolyabb, minőségibb.
Esetleg tudnátok alternatívát is ajánlani a kategóriában? Zene- és rádióhallgatás, esetleg TV-hez kapcsolás. A CD lejátszási lehetőség hiánya kizáró ok. A nappali elég nagy, simán 40-50 m² amerikai típusú konyhával együtt.

Bug és debug fia vagyok én

(#2) koncsik válasza kesztió (#1) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én a Pana-ra szavazok, lealapabb van kislányomnál, az se rossz annyira, amennyire a szélessávú "hangfal" sugallná. Távja gagyi a te jelöltednek is, de legalább app van. A teljesítménye kérdéses 40-50nm-re sajnos (lsd másik topik)...
De ha HAMA már megvan és elégedett vagy vele, én vennék hozzá egy cd/dvd/bd akármilyen lemezlejátszót és kész, a többi BT-on megoldható.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3) szkury


szkury
tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék.
Adott egy LG tv optikai kimenete van és szeretnék venni egy mini-micro hifit a "tv hangjának", természetesen jó lenne a cd lejátszás ill. rádió is.
Néztem 2 LG Boomboxot ahol vezetéknélkül menne a tv-s kapcsolat, de nem tudom ez mennyire jó.
Köszi előre is!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#4) Lesnar


Lesnar
csendes újonc

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék az ügyben hogy retró hifi esetében, aminek csak phono bemenete van, milyen átalakitót tudnátok esetleg ajánlani Bluetooth eszközzel való összekapcsolásához?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.