Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Hidden particio (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Arnoldka


Arnoldka
csendes tag

hi aki ért a PowerQuest PartitionMagic Pro 7.0 meg a BootMagic hoz az segitsen, olyan gondom van hogy bootMagicba aszem még valamit álitgattam lehet nem abba de az egyik particiomat valami inactive os/2 boot man ra csinálta(a windows: hiddent ir rá ) aki tudna segiteni hogy hogyan tudnám kikapcsolni az a hiddent az irjon mert fontos dolgok vannak azon a meghajtomon és nem szeretném elvesziteni kösz bye Arnoldka

! BMW Bayerische Motoren Werke !

(#2) localhost válasza Arnoldka (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én biztosan tudok segíteni, de nem értem mi a gondod.
Leülsz, átgondolod més megírod érthetőbben >>> localhost meg segít.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) localhost válasza localhost (#2) üzenetére


localhost
Közösségépítő

més = és

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4) Prozac válasza Arnoldka (#1) üzenetére


Prozac
aktív tag

Van egy olyab program, hogy

Partition Manager v 2.43 (Ranish)

Ezt ha elindítod egy boot floppyt csinál.

Rendkívűl egyszerű a hsználata, nem kell telepítgetni semmit. (nem méretez át automatikusan)

Ha kéred szólj, e-mailban elküldöm.

''Fussatok bolondok...''

(#5) Arnoldka


Arnoldka
csendes tag

na szoval 127.0.0.1 :) az van hogy van egy C ami 2.5Gb van egy D az is 2.5 van egy E 65gb és van egy 4 gb os na most a E(65gb) os particiora az xp telapitö az irja hogy ez egy inactive os/2 boot man particio. az xp kezelöbe azt irja rá hogy ismeretlen particio a PartitionMagic Pro 7.0 meg hiddent ir rá, mit csináljak hogy mükögyön ugy hogy ne legyen adatvesztésem?

! BMW Bayerische Motoren Werke !

(#6) LordX válasza Arnoldka (#5) üzenetére


LordX
veterán

Mit csináltál, hogy ilyen lett?

Mondat elején nagybetű, végén pont, bekezdésekre tagolás, meg minden...
Minden rosszindulat nélkül, de kb. 5 perc volt, mire elolvastam 2 mondatodat.

(#7) tomcs válasza Arnoldka (#5) üzenetére


tomcs
őstag

igy nem tom mert regen hasznaltam pm-et (fdisk rulz) de szvsz 1 unhide partition megoldana a dolgodat ugyanis letezik ilyen ficsor es ha jol emlexem pm amin dolgozott mindent hiddenben hagyott, nehogy a betujelkavarodas szetcsessze a rendszert szal kezzel kellett unhide-elni

(#8) Prozac


Prozac
aktív tag

Írj ide ha sikerült.

''Fussatok bolondok...''

(#9) Arnoldka


Arnoldka
csendes tag

izé ö nem vagyok othon ebbe a ms-dos ba:(((((( és nem akarom elkurni a töbi particiot is...:( valami win es progit pls bye Arnoldka

! BMW Bayerische Motoren Werke !

(#10) localhost válasza Arnoldka (#9) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Leülsz, átgondolod és megírod érthetőbben >>> localhost meg segít.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11) Prozac válasza Arnoldka (#9) üzenetére


Prozac
aktív tag

Amit küldtem az nem MS-DOS !

Az egy bootról induló progi.

Ha ezt nem érted, akkor semmit.

Ha így van ne nyúlj hozzá, hívj oda valakit, vagy vidd el hozzá.

''Fussatok bolondok...''

(#12) Arnoldka


Arnoldka
csendes tag

na figyelj ha kislamez meghajto kell ennek a proginak akkor az nincs mert nálam már leját a fdd meghajto na mindegy ezt hagyuk már tudom mi a gond a boot magic progi csinálja az egyészet most felraktam ujra egy másik particiora és ujrainditottam a gépem és lám az a particio amire felraktam hiddenbe baszta magát szal enyi majd valamit csinálok...

! BMW Bayerische Motoren Werke !

(#13) localhost válasza Arnoldka (#12) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Örülök, hogy segíthettünk :O

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14) BitRaider


BitRaider
csendes tag

Ha PQM ismerős: a hide partición jobb gomb, menübe Advanced Options -t keresd meg ebben találsz olyat, hogy Unhide Partition.
Ha PQM nem ismerős: szólsz egy ismerősnek aki ismeri.
Egyebként nem nehéz a használata, XP alatt betűjel keverést sem okoz, 98 alatt lehet betűjel csere ez miatt és akkor bozony szegény telepített programok azt se fogják tudni, hogy egyáltalán a földön vannak-e még, nem hogy melyik partíción.

''Tessék elárulni, hol találom az Any key-t a billentyűzeten?''

(#15) g.j válasza Arnoldka (#12) üzenetére


g.j
tag

Milyen bootmanagerrel szívsz?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#16) WN31RD válasza g.j (#15) üzenetére


WN31RD
addikt

Majd ha elhárítottad a hibát, az újbóli bootmanagerrel való szívást elkerülendő ajánlom az XOSL-t ([L]http://www.xosl.org/[/L]). Ingyenes és kiváló bootmanager... de legalábbis nekem bejött.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#17) Edem válasza localhost (#13) üzenetére


Edem
senior tag

''mert nálam már leját a fdd meghajto''

Te kis ''ultramodern''! :) (Persze a géphez sz*rt sem értesz. :) )

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#18) localhost válasza Edem (#17) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én, Edem ÉN?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19) Edem válasza Edem (#17) üzenetére


Edem
senior tag

Bocs, kicsit korán klikkeltem az OK-ra. :)

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#20) g.j válasza Edem (#17) üzenetére


g.j
tag

:DD

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#21) Edem válasza localhost (#18) üzenetére


Edem
senior tag

BOCSÁNAT!!! :) EZ FÉLREMENT, SAJNÁLOM!!! :) NE HARAUDJ!!! :)

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#22) localhost válasza Edem (#21) üzenetére


localhost
Közösségépítő

NAJA! Megbocsátok! :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#23) Edem válasza g.j (#20) üzenetére


Edem
senior tag

Jól van na, nem kell azért kiröhögni! :)

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#24) g.j válasza Edem (#23) üzenetére


g.j
tag

:DD :DD A mondanivalód nevettetett meg. No meg vártam localhost válaszát.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#25) Edem válasza g.j (#24) üzenetére


Edem
senior tag

:)

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#26) nap válasza Arnoldka (#12) üzenetére


nap
addikt

En a system commandert ajanlanam bootmanagernek.
Ezzel be lehet allitani, hogy melyik particio latszodjon, meg egy csomo egyeb dolgot.
Hatranya, hogy nem egyszeru beallitani, kulonosen, ha meg a pqmagic is gondot okozott.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#27) tildy


tildy
nagyúr

Nekem egy frankó uhu install után kerult a szakdolis particiom hiddenbe.PQM-m nincs, de jó volna ha lenne.Milyen mas megoldasok johetnek meg szoba partico lathatova tetelere (jelenleg hidden ntfs a particio...)Floppy nincs, mivel ez egy újabbfajta laptop...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) I_Am válasza tildy (#27) üzenetére


I_Am
veterán

XP lemezkezélésnél nincs véletlenül átállítódva a partíció?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#29) tildy válasza I_Am (#28) üzenetére


tildy
nagyúr

De .Ott ntfsnek mondja, de ismeretlennek is.Az a baj, hogy az install a pqmagicnak pont az adott partícion van, ami nem látok:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30) I_Am válasza tildy (#29) üzenetére


I_Am
veterán

EasyRecovery Professional 6
Ontrack Data Recovery v5.10
Runtimes GetDataBack
Én azt javasolnám, hogy ezek valamelyikével nézd át és rakg helyre a vinyót.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#31) tildy


tildy
nagyúr


Ezek fizetősek, nem?


Nekem jo lenne a pq is, csak le tudnam valahonnan szedni...Jujj ez most alapelvekbe utkozik, de akkor is vészhelyzet van...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32) I_Am válasza tildy (#31) üzenetére


I_Am
veterán

A pqmagic is fizetős, de szerintem nem sokan vásárolták meg a licence-et.:P
Alapelvek vészhelyzet esetén felrúgva.:))
DC++?

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#33) tildy válasza I_Am (#32) üzenetére


tildy
nagyúr

azt hiszem az lesz...majd csak be tudok maszni valamelyik hubra...Pont azon a particion volt 5 giga mp3mam is...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34) I_Am válasza tildy (#33) üzenetére


I_Am
veterán

Remélem sikerülni fog leszedni valamelyik progit is és helyrehozni a partíciót is, drukkolok.:P

Menet közben őstag lettem....öregszik az ember.:D

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#35) tildy válasza I_Am (#34) üzenetére


tildy
nagyúr

Pedig csak egy ártatlan Linux installnak indult az egész...az nesze neki:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36) tildy válasza tildy (#35) üzenetére


tildy
nagyúr

Rövid és velős leszek:Megcsináltam:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37) I_Am válasza tildy (#36) üzenetére


I_Am
veterán

Drakulálok. :C

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Hidden particio (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.