Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Hibás ntfs particiók (help!) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) knockout


knockout
csendes tag

Hi!
Volt 3 NTFS particio a winyomon, es a partico magic sikeresen tonkretette, mivel szerinte hibas volt es o kijavitotta a kijavitas eredmenye kent most a win nem latja a particiokat csak egy ismeretlen fajlformatumu particiot es a pq szerint meg BAD...
Ellenben az adatokat sikeresen le tudtam menteni rola mindenhiba nelkul ezek szerint nem okozott visszaalithatatlan hibana pq, csak most kene egy progi ami rendbehozza dolgot, a norton disk doktor meg hasonlo progik nem jok mert azok elszallnak egy ismeretlen fajrendszer hibaval es meg sem probaljak felismerni... :F
Elore is koszi a segitseget

(#2) szeku


szeku
tag

PQ 8-assal probaltad, az okozott gondot?
Probalkozz az XP sajat lemezkezelojevel torolni a rossz particiokat, majd ujra letrehozni...

i7 4790k + Ninja 3 //2*8GB //512 +1TB ssd + 2+1 TB + Nas :) Thermaltake Armor va8000bws

(#3) L3zl13 válasza knockout (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

PQM-mel nem csináltál előtte mentést? Szerintem illett volna... :U

Aki hülye, haljon meg!

(#4) knockout


knockout
csendes tag

az a vicc hogy nem is ezt a winyota kartam aprticonalni... hanem egy masikat az meg tenyleg hibas volt, de az enyemet is elbaszta hogy miert azt en sem ertem...
az osszes adatot megmantettem tehat nincs nagy gaz, de szeretnem valahogy az eredeti particiokat visszahozni, torolni tudnek mindent de szivesebben hoznam rendbe...

(#5) Sanya válasza knockout (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

nos, ha kell, mailban el tudom neked küldeni a get data back nevű progit, ami talán sikerül az adataidat visszahozni....

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6) djknockout válasza Sanya (#5) üzenetére


djknockout
csendes tag

ok kuldjed, koszi szepen, dobtan neked egy mailt is :C

ko

(#7) pardoc válasza knockout (#4) üzenetére


pardoc
tag

Nem vetted ki a beállítod dolgok elvégzése előtt a másik vinyót? :)

(#8) djknockout válasza pardoc (#7) üzenetére


djknockout
csendes tag

kirpobaltam a GetData Back-et, de nem jo, mert ezzel is csak le tudom menteni az adatokat, nekem olyan kene ami helyre pofozza a particios tablat hogy a win lassa rendesen a particiokat ne csak a back up programok....

ja a beallitasokat es a wint nem mentettem le...

es mondjuk ha azt csinalanam, hogy az osszes win rendszerfajt is lementenem aztan visszamasolnam az ujraparticionalt winyora es fdiskben nyomnek mbr-t akkor szerintetek mukodne a dolog?

ko

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Hibás ntfs particiók (help!) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.