Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Hibaelhárítás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) sparta03


sparta03
újonc

Sziasztok!

Azért hoztam ezt a topicot létre, hogy valaki segítsen elhárítani azt a hibát amit a számítógépem produkál.
A hiba az lenne, hogy játék közben a gép egy bizonyos idő után 10-20 perc, de lehet akár egy órányi játék idő után is, hogy egy fekete képernyővel és egy no signal jellel cserben hagy a gépem, de ez nem mindig így van, néha csak egy fekete képernyő után az adott program valami tök random hibával az asztalra dob, ezek után gondolhatnátok, akkor a videokártyádnak van biztos baja, de nem, most jött vissza a szervizből és azt mondták a szervizben minden teszten átment a kártya és semmilyen hibát nem észleltek, jó ezek után megpróbáltam egy nagyobb tápot a 350 wattos(fsp) helyet egy 400-asat(hec) de nem, megnéztem és a hdd-m olyan 50 celsius környékén mozog, jó akkor megpróbálom átrakni egy másik helyre nem segített próbáltam a processzort kitakarítani nem jött össze, próbáltam a videokártyát újra pasztázni, nem is kell mondanom az sem segített.
Remélem ezen a fórumon végre találok valakit aki tud nekem segíteni, most már arra gyanakszom hogy az alaplapnak van valami gondja.

Gépem adatai:
400w hec amcsi gyártányú táp nem a legjobb de jobb mint a kínai vacak chieftech
Amd a8-5500 4x3,2GHZ medion-7800 alaplap
12 gb ddr3 1600mhz ram
wd blue 160gb és wd black 400gb merevlemez
Amd radeon rx 560 2gb gigabyte tavaly ilyenkor vásárolt

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Hibaelhárítás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.