Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Hiányzó ntlrb

Hozzászólások

(#1) MRBLACK


MRBLACK
csendes tag

Segitsetek rendszert szeretnék pakolászni ez a hibaüzenet,csak újrainditani lehet semmi mást mi lehet a baj?

AZ kizárt dolog mert nemtudom, egyebet nem tudok mondani kérem kapcsolja ki.

(#2) Viktor77 válasza MRBLACK (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Újabban én is ezt kapom (ntldr amúgy), pedig világéletemben úgy telepítettem, hogy a HDD volt az elsődleges boot eszköz (persze üresen), a cd pedig a második. Így ha nincs oprendszer, jöhet a telepítés, és a fájlok felmásolása után nem kell biosban visszaállítani. Ha a cd az elsődleges, akkor vissza kell állítani, mert különben újrakezdi a telepítést.

Így hát kénytelen vagyok a második módszerrel telepítgetni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) nyargonc válasza MRBLACK (#1) üzenetére


nyargonc
csendes tag

Ez az ntldr fájl a C-n van a gyökérkönyvtárban. Velem is előfordult már hogy hiányzott neki.
Megoldás: fogod magad kiszeded vinyot átviszed haverhoz és ezt a fájlt az ő vinyójáról átmásolod magadhoz. Lehetőleg ugyan olyan verzióju win legyen. Ezután elvileg menni kell.

(#4) tierbatyo


tierbatyo
senior tag

Bővebben: link

Take a look to the sky just before you die

(#5) L3zl13 válasza Viktor77 (#2) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem tom miért kezdené újra a telepítés ha a CD az elsődleges. Ha CD az elsődleges, akkor először ellenőrzi, hogy van-e bootolható oprendszer a virnyán, és ha van, akkor kirak egy ''Nyomjon meg egy gombot a CD-ről indításhoz...'' feliratot.
Ha nem nyomsz, akkor pár sec után átlép a vinyóra.


Persze a másik módszerrel is mennie kéne szerintem, nem tudom miért hiányolja az ntloadert...

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#6) Viktor77 válasza L3zl13 (#5) üzenetére


Viktor77
titán

Amióta kétszer ezt eljátszotta, azóta figyelek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7) wolffy válasza MRBLACK (#1) üzenetére


wolffy
aktív tag

Nekem két winyó van a gépemben. Az egyiken van a rendszer a másik csak tárolóeszköz. Nekem utoljára akkor nyögött ilyet, mikor valami miatt a BIOS egyik napról a másikra ''bebeszélte'' magának, hogy ő a másodlagos winyoról akar bootolni, ott meg ugye nincs rendszer.

Beletelt egy kis időbe, mire rájöttem, hogy mi a szitu. :DDD

(#8) MRBLACK


MRBLACK
csendes tag

Köszike mindenkinek ,hogy segitettetek remélem menni fog csak két vinyom dobtafel a talpát 2 perc alatt.

AZ kizárt dolog mert nemtudom, egyebet nem tudok mondani kérem kapcsolja ki.

(#9) MRBLACK


MRBLACK
csendes tag

ez csak egy szöveges dokumentum ha müködő C-röl akarom másolni

AZ kizárt dolog mert nemtudom, egyebet nem tudok mondani kérem kapcsolja ki.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Hiányzó ntlrb
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.