Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MaCS_70


MaCS_70
félisten

21:9-es oldalarányú LG monitor 100e Ft-ért már 400 cd/m2 fényerővel is van, szerintem sokkal jobban megéri.

A bébikamera rohadt nagy lehúzás. Amint ráírják valamire, hogy babákhoz való, kb. duplázzák az árat. A Xiaomi az olcsó kameráiból ráadásul firmwarefrissítéssel kivette a bébiőrfunkciót. :Y

A saját kijelzőnél egyébként sokkal praktikusabb a telefont használni kijelzőnek.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#2) Busterftw válasza MaCS_70 (#1) üzenetére


Busterftw
veterán

"A saját kijelzőnél egyébként sokkal praktikusabb a telefont használni kijelzőnek."
Ez attol fugg, mi nem akarunk telefonra ezt megoldani, mert ha nem vagy otthon, peldaul elmesz paroddal vacsorazni vagy kikapcsolodni, akkor nem telefonon csekkolod a gyereket.

Mi ezert valasztottunk fix kamerat/kijelzot.

(#3) MaCS_70 válasza Busterftw (#2) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ezt most nem igazán értem, de nem igazán számít. Még csak két éves, tehát nyilván mindig van valaki legfeljebb egy nyitott ajtónyi távolságban, telefonnal.

Mindenesetre nagy lehúzás van gyerekcuccok terén -- a semmiért cserébe.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#4) Busterftw válasza MaCS_70 (#3) üzenetére


Busterftw
veterán

Barati kor meg Reddites tapasztalatokbol.
Peldaul 4 honaposan elmentek kettesben vacsorazni, nagyszulokkel maradt a gyerek, ahelyett hogy kikapcsolodtak, elveztek volna az estet kettesben, a gyereket neztek folyton telorol.

Csak egy pelda.

(#5) FoLey-v válasza MaCS_70 (#1) üzenetére


FoLey-v
addikt

21:9-es oldalarányú LG monitor 100e Ft-ért már 400 cd/m2 fényerővel is van, szerintem sokkal jobban megéri.
Az én LG 29WK600-W monitorom 300 cd/m2-vel bír és 3 évvel ezelőtt 73k-ért vettem. Máig imádom.
Amúgy igen 100k-ért már vannak 400 cd/m2-vel szerelt monitorok is pl. 34WP65G-B

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#6) Elmör


Elmör
senior tag

Ezzel a Redragon egérrel nincs tapasztalatom, de vettem kb 2 éve egy Redragon Shiva billentyűzetet és pozitívan csalódtam. Nem nagy név, de szuperül működik. Annyi gondom volt, hogy az elején a "space" nem volt rendesen a helyén, de bepattintva már okés lett, úgyhogy ha tönkremegy az egerem, lehet benevezek egy ilyesmi egérre. :))

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#7) Sz.L.


Sz.L.
aktív tag

Számomra érdekes, hogy a kültéri kameránál nem jelenítik meg a lencse méretét és az infra/éjszakai látótávolságot. Tudom, nem az a kategória, de szerintem alapnak kellene lennie ezeknek az információknak.

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#8) Sirus86 válasza MaCS_70 (#1) üzenetére


Sirus86
tag

Bizonyos teljesitmenyt nem haladhat meg egy baba kamera (kisuti a kicsi agyat szegenynek), illetve a muanyagnak pl. BPA mentesnek kell lennie, illetve a nyal nem okozhat problemat, mikor megragja. Na ilyenek vegett.

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#9) zetor2000 válasza Sirus86 (#8) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem feltétlen kell a kamerát a gyerkőcnek megcsócsálnia... Azért mert babakamera, még nem kell neki odaadni. :)
Szerintem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#10) zetor2000 válasza MaCS_70 (#1) üzenetére


zetor2000
senior tag

Engem az lepett meg, hogy a kamera (Xiaomi) csinál felvételt, amikor esemény van.
Nekem meg lejátszik belőle ~3-5mp-et, a többiért ha meg szeretném nézni, azt mondja, fizessek elő...
Persze ez eddig nem volt.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#11) Sirus86 válasza zetor2000 (#9) üzenetére


Sirus86
tag

Van gyereked? Ha nincsen, akkor nem ertheted. Ha van, akkor meg szerencses vagy :). Nem odaadas kerdese, hanem maszas, erdeklodes, kivancsisag. A papucsomat is megragta egy gyerek anno, szoval ez mar csak ilyen.

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#12) MaCS_70 válasza zetor2000 (#10) üzenetére


MaCS_70
félisten

Igen, ezen a Yi-nél is kiakadtam. Megveszi az ember a háromszoros árú kamerát, de a rögzítéshez az ő szintén túlárazott felhőjüket kell használnom. :(

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#13) MaCS_70 válasza Sirus86 (#11) üzenetére


MaCS_70
félisten

Na, ezért rögzítettem én a kamerát konkrétan a plafonra. Csak akkor már pont nem működött... :(

Amíg működött, még könnyű volt biztonságos helyre tenni. :)

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#14) nexplo


nexplo
őstag

Ezek az Arozzi székek, régen sem voltak olcsóak 75-80k magassága, de már átlépték a 100-at is. És még nincs vége az áremelkedésnek.. :U

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#15) ceia


ceia
őstag

A kormány nagyon durván néz ki a nintendós irányítógombokkal, csúcs lehet azzal játszani ;]

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#16) Csabulator válasza ceia (#15) üzenetére


Csabulator
tag

Ránézésre azt mondtam volna, hogy olyan 20-25k-ért még nem pofátlanság kérni érte. Meglepődtem...

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#17) zetor2000 válasza MaCS_70 (#12) üzenetére


zetor2000
senior tag

Enyémben van microsd slot, van is benne valamekkora, de visszajátszani az app azokat az eseményeket, amikről dob infüt, csak pénzért akarja visszajátszani - az első 3-5mp-en túl. Igazából tarhál, hogy fizessek elő, én meg nem akarok. Persze prepufferel, az érdemi rész előtt van 2-3 sec, amit nekem visszajátszik, de a lényegről pont lemaradok.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#18) zetor2000 válasza Sirus86 (#11) üzenetére


zetor2000
senior tag

Értem, amit mondasz, de van olyan, hogy a pöttöm számára nem elérhető helyen van. Én ilyenre gondoltam, hogy "nem kell neki odaadni". Az, hogy jön-megy-mászik, nem jelenti azt, hogy neki megfogható helyen legyen, pláne, hogy csócsálja is megfele.

Nincs saját gyerekem, de láttan pár kisgyereket, akiknél szintén meg kellett oldani, hogy 1m alatt ne legyen olyan cucc, ami nem az "övé". :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#19) MaCS_70 válasza zetor2000 (#17) üzenetére


MaCS_70
félisten

Pontosan... :(

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.