Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes in the Sky

Hozzászólások

(#1) szabod


szabod
senior tag

Heroes in the Sky

Nos a szóban forgó játék egy teljesen ingyenes 2. világháborús repülős MMO játék.
A játék a II. Világháború kitörésekor kezdődik és egészen az 1945-ös lezárásáig tart. A Heroes in the Sky a légi harcokra helyezi a hangsúlyt, ám a szigorú szimuláció helyett inkább könnyedebb, Crimson Skies-szerű és árkád jellegű játékmenetet nyújt a monitor-pilótáknak.
A fejlesztők elmondása szerint a Heroes in the Sky új szintre emeli az árkád repülős játékok fogalmát és nem csak elölről, hátulról, balról vagy jobbról kell számítanunk támadásra, hanem alulról és felülről is. Ellenséges repülők mellett anyahajók, rögzített rakétaállások, gépfegyverek és hasonló, a II. Világháborúban alkalmazott és bevetett fegyverekkel próbálnak minket megállítani. Itt mindjárt jöjjön is egy kis meglepetés. A játékban ugyanis lehetőségünk lesz majd modern gépet is vezetni, ám ehhez nagyon sokat kell fejlődnünk. A Heroes in the Sky ugyanis tapasztalati pont alapú rendszert kínál és pilótánkkal együtt gépünket is fejleszthetjük. A programban lehetőségünk van a fontosabb harcokat újra lejátszani és ráadásul nem csak a "jófiúk" szerepében tetszeleghetünk. Az európai hadszíntéren választhatunk a szövetségesek és a németek között, míg az Csendes-óceáni térségnél az amerikai vagy a japán oldalt vezethetjük győzelemre. A játékot innen tölthetitek le, egy minimális szintű német tudás azonban nem árt, ugyanis a játék német nyelvű, és eddig nincs hír az angol verzióról. Ennek ellenére ajánlom annak is, aki nem nagyon tud németül, ugyanis könnyen meg lehet tanulni a menüjét, és még ígyis rengeteg angol kifejezés található benne. :)

Megjelenések:
2008 December: Japán
2009 Július: Dél-Korea
2009 December 4: Németország
Gépigény:
CPU: Intel Pentium 4 2.4 GHz / AMD 2500+
RAM: 512 MB
Grafik: Geforce FX 5600 / ATI Radeon 9600
HDD: 700 MB freier Speicherplatz
OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Internet: DSL

Pár kép és videó:




Videó
Videó 2
Videó 3

Remélem kedvet kaptok Ti is a játékra. Nem egy "hűdenagyszám", de kellemes kikapcsolódást nyújthat akár hosszú időre is. Egy próbát mindenképpen megér! ;)

(#2) szabod válasza szabod (#1) üzenetére


szabod
senior tag

Na úgy látszik felesleges topikot nyitottam..... :O

(#3) djyuri válasza szabod (#2) üzenetére


djyuri
őstag

Szerintem saját magától is elterjedt :D
Engem is megfertőztek :D

Egy angol fordítás jól esne hozzá....

[ Szerkesztve ]

(#4) szabod válasza djyuri (#3) üzenetére


szabod
senior tag

Elvileg lesz majd valamikor később. Mondjuk a msotani sem full német, 1-2 részen angol. Nekem olyan mintha le akrták volna fordítani németre, és lennének hiányosságok.

(#5) djyuri válasza szabod (#4) üzenetére


djyuri
őstag

Nekem csak a misszióleírások meg a tuning leírások(amiket egyéniként tudsz létrehozni tervekből)...annak kéne a angol verziója..tehát angolítása.

(#6) djyuri


djyuri
őstag

Áh..már a ****om kivan..egyre több embernek lép ki vagy áll le a program....

minél többen vannka szerintem a szerveren annál sz*rabb lesz...

(#7) szabod válasza djyuri (#6) üzenetére


szabod
senior tag

Hát meg nem tökéletes a játék, erősen beta jellege van. :))

(#8) djyuri válasza szabod (#7) üzenetére


djyuri
őstag

De valahogy ezt mindig ACE küldetések végé vagy majdnem végén teszi....vagy csak dobja a groupe csoportot..és akkor ugye bukta az egész...

De vannak rosszabbak is..nekem minden kilépésnél 20%-ot levon a szintemből...még jó,hogy visszafelé nem fokoz szinteket,hanem megáll 0-nál...de 30-as szint felett nem öt perc visszahozni akár 1%-ot is....

úgyhogy ma egy kicsit abbahagytuk...valszeg átállunk hajnali játékra....mert így élvezhetetlen....

jah és persze a repair költségeket nem felejti el..kidob a játék,de azért a javításokat meg kell csinálnod.....Tegnap csak az ilyen semmilyen javítások 35ezrembe(játékpénz) kerültek....és vagy 65%-omba. Tulajdonképpen a tegnapi teljes játék értelmetlen volt....
Ma azért hagytuk abba az idegeskedést,mert már a végén jártunk az energiának és nem érdemes gürcölni vele...majd holnap reggel kiquesteljük magunkat,ami lemaradt ACE-ben.
Ha pedig így fojtatja a játék,akkor azt hiszem töröljük a p*ba. Pedig fanatikusan toljuk :D

Azért az biztosan LOL lenne,ha ezt csak a nem sms támogatósokkal csinálná....nah akkor azt hiszem a németeket is megutálnám egy életre :D

[ Szerkesztve ]

(#9) djyuri


djyuri
őstag

Nah ma csak egyszer dobott ki...de az is 20%-omba került...de akkor is megléptem a 31-es szintet...

(#10) djyuri


djyuri
őstag

Ma teljesen zsír volt!

(#11) szabod válasza djyuri (#10) üzenetére


szabod
senior tag

Hát lassan megjavul, legalábbis remélem :)

(#12) djyuri válasza szabod (#11) üzenetére


djyuri
őstag

Nah ez az új rendszer már nem is rossz....
tegnap nem dobott ki :C

(#13) bored


bored
tag

Valaki tolja még ezt? Nemrég találtam rá, elég jó kis game. Viszont a joystick valahogy nem akar együttműködni vele. Nem tudtok valami megoldást?

(#14) bored


bored
tag

Egy éve játszom vele, nagyon rá lehet kattanni. Az utóbbi napokban nem tudok belépni. Patch failed üzenetet kapok. Újra is telepítettem, az sem segített. Valaki?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes in the Sky
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.