Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes & Generals

Hozzászólások

(#51) MarioAna válasza Deadpapa (#50) üzenetére


MarioAna
senior tag

nekem nem (chrome-ot csak erre használok).
Sikerült a Kar98-ba megvenni a Double Chrome Lining-ot a kar98-ra, mostmár azért 2-től több nem kell az ellenbe, sikerült is egy 20/8-at hozni egy nagyobb pályán ahol sok volt a sniper...
Ha megveszitek az upgrade-t azt utána fel is kell rakni! Gondoltam megelőzöm a bajt, hátha valaki úgy jár mint én :D

(#52) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Nah ujabb hibaja a p38asnak... haturol mivel ket torzse van siman kilovik a pilotat...:S

(#53) woryz


woryz
senior tag

Hááát, tegnap este kipróbáltam magam, mint "harckocsi parancsnok", háát, khm... Nem annyira ment... :N Esetlegesen jó tanácsot szívesen fogadnék, mert eddig úgy érzem, hogyha nagy ritkán belépek majd a jövőben, akkor marad a gyalogos. :B

(#54) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Lehetne frissíteni az első hszt azzal, hogy már szovjetek is lehetünk :))

Üdv. Johnny

(#55) ChipKng


ChipKng
aktív tag

Kozben en is belefutottam steam-en ebbe a jatekba es bar a grafikaja nem egy hatalmas csoda, megis szimpi. Foleg a nehezseg miatt.

Tolja meg innen valaki?

2B OR NOT 2B that is FF

(#56) klambi válasza ChipKng (#55) üzenetére


klambi
addikt

Free play :)
de a kezdetek óta sokat javult!

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#57) woryz válasza ChipKng (#55) üzenetére


woryz
senior tag

Nagyritkán igen. :)

(#58) ChipKng


ChipKng
aktív tag

En most egyre gyakrabban cuppanok ra, mert nagyon bejon, hogy esszel kell dolgozni benne, kulonben a daraloban vegzed. :)

2B OR NOT 2B that is FF

(#59) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Van valakinek kedve egy TS szerverre feljönni és néha játszani? Mondjuk mostanában inkább GTA V-zök, de nem töröltem a játékot. Én cirka 1-1,5 éve játszom H&G-vel, és a mostani updatek egész jók

Üdv. Johnny

(#60) ChipKng válasza jonnyjoker01 (#59) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Van kedv. Ma este 10-11 korul? ;)

2B OR NOT 2B that is FF

(#61) ChipKng


ChipKng
aktív tag

Felmasztam TS3 szerverre, de nemt alalom a H&G szobat...

2B OR NOT 2B that is FF

(#62) klambi


klambi
addikt

ha TS kell, akkor: http://www.serverhive.net

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#63) ChipKng


ChipKng
aktív tag

Lesz ma este vki onlany?

2B OR NOT 2B that is FF

(#64) woryz


woryz
senior tag

Tolja még ezt valaki? :F

(#65) ChipKng válasza woryz (#64) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Igen. Gozerovel. sg.hu forumon is van topicja a jateknak es joval porgosebb.

2B OR NOT 2B that is FF

(#66) woryz válasza ChipKng (#65) üzenetére


woryz
senior tag

Akkor azszem átsasolok oda, mert itt tényleg eléggé döglött a topic.

(#67) lnk


lnk
aktív tag

Sziasztok
Én tolom. Még egy hónap prémiumot is vettem, de így is lassan jön a kredit. Egy fegyvert nem tudok kifullozni ha egyszerre két karaktert is nyomok :)

(#68) ChipKng válasza lnk (#67) üzenetére


ChipKng
aktív tag

A magasabb szintu karaktered tobb fizut kap. Ha gyozelemre all egy meccs erdemes menet kozben valtani kozottuk, hogy mindegyik kapjon lovet meg XP-t. ;) Amugy ovatosan a fegyver fullozassal! Nem mindent erdemes felpakolni es foleg azert mert viszi a penzt mint az allat!
M1 Grand-en pl loszeren kivul mast nem erdemes fejleszteni.

Erdemes meg tobb karaktert amugy osszerakni... Jelenleg 5 van nekem (1 repulos, 1 tankos, 1 Anti-Tank gyalog, 1 action-bolt rifle-es (snipernek) es egy gepfegyveres tamadonak) de meg erzem, hogy szukesem lesz egy ujabbra: ejtoernyos. :)

2B OR NOT 2B that is FF

(#69) lnk válasza ChipKng (#68) üzenetére


lnk
aktív tag

Igen egy anti tank gyalogoson már én is gondolkodtam mert nagyon rossza az amikor az ellenség 2-3 tankkal folyamatosan irtja a csapatunkat és senki nem képes őket kiszedni. A fegyver felszereléseknél nem rakom fel azokat amik a pontosság rovására nagyobb tűzerőt adnak.

(#70) ChipKng válasza lnk (#69) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Eleg nagy feeling ilyenkor ha korbebringazod a terepet majd odamesz a tank moge ami eppen camp-pel es lovi a tieid, majd felcuppantasz ra par stickyt es nezed ahogy langba borul majd begyujtod a 40-50XP-t. :)
Az ugyesebb tankvezetok meghalljak a kattanast es rogton kiugranak, azokra figyelni kell, de kb 15-20%. Bar mostanaban mintha csokkent volna a sticky-k ereje, mert a Stug nem robbant fel kettotol, maskor meg csak a Tigrisnek kellett 3 db...

2B OR NOT 2B that is FF

(#71) lnk válasza ChipKng (#70) üzenetére


lnk
aktív tag

Sajnos az a mágneses gránát még nincs kihúzva. Az m1a1 bazooka amit használok tankok ellen az is elég jó cucc.

(#72) lnk


lnk
aktív tag

Húzom az M1903-at. És érdekes, hogy 9-es szinten 32k expet kért a 10-es szinten pedig csak 17 k.

(#73) ChipKng válasza lnk (#72) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Ez erdekes.. Nem lehet, hogy mar csak annyi van hatra? En teljesen kihuztam. Az utolso elotti szakasz 42k exp volt, a legutolso meg 52... Osszesen kb 150 ellent kellett legyaknom vele, hogy kimaxoljam. Picit csalodas a tavcso mert csak 2.2x-es ami nem veszi fel a harcot az igazo recon-osok 4x-es nagyitasu cuccaival. Raadasul mikor elvettem egy nemet recon fegyojat az valami felemetesen gyorsan toltott ujra...

2B OR NOT 2B that is FF

(#74) lnk válasza ChipKng (#73) üzenetére


lnk
aktív tag

Furcs de csak 17 ami kért. Már a 42 ezret gyűröm vele. Sajnos én is nézegettem az orosz távcsövet az svt-40-re és csalódásként ért hogy annak 4x-es a zoomja. Kezdek azon gondolkodni, hogy lehet a német vagy az orosz jobb lett volna de ha már ezért ennyit játszottam akkor már azért is kihúzom. Én a tankoknál vettem észre amikor elkezdek lőni egy német tankot és ő is lő rám mindíg hamarabb kiszed mint én őt. Konkrétan a Pz 38 t -re gondolok sokkal gyorsabban tölt mint az én m5a1 stuartom.

(#75) ChipKng válasza lnk (#74) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Ugy latom, hogy a tavcsovek alapbol 2.2x-es nagyitasuak. A recon-ok kapnak 4x-eset minden olalon (amcsi/nemet/szovjet).
A gyorsabb tuzeleshez a Gunner badge-et erdemes hasznalni. Tovabba nem art hogy ha szemben allsz az ellenfelnek es a tankod also reszet takarjak valamilyen tereptargyak. Ezek megnovelik az eselyt. Tovabba figyelj arra, hogy ott kapd el ahol at is hatol rajta a loszer. Stuartot nagyon szerettem mert nagyon pontos a celzasa, de a Chaffee megsicsak egy Chaffee. :)

Valakire ramismert innen egy meccs kozben az utobbi napokban. Nem te voltal? :D (Mondjuk nem volt nehez mert csontra ugyanaz a nick-em)

2B OR NOT 2B that is FF

(#76) lnk válasza ChipKng (#75) üzenetére


lnk
aktív tag

Köszi az újabb tanácsokat. Igen én voltam :) Felvettelek barátlistára. Találtam már több magyart is csak sajnos eddig nem volt olyan köztük aki használna Ts-t.

(#77) lnk válasza ChipKng (#75) üzenetére


lnk
aktív tag

Lejárt a szerkesztési idő. A gunnert használom a tankban viszont azzal együtt is gyorsabban tölt a német páncélos én úgy érzem.

(#78) ChipKng válasza lnk (#76) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Te milyen neven nyomulsz? lanoka?

Gunnernel ha a sracnak arany fokozatu van, az is tud szamitani. Nalam az easy8 tolt elegge lassan, de ez van... Igy is elegge eredmenyes tudok lenni es hasznos a csapatnak. ;)

2B OR NOT 2B that is FF

(#79) ChipKng


ChipKng
aktív tag

Tegnap volt egy komoly kis meccs. 3 fel jatszott, 12 amcsi vs 12 nemet vs 12 orosszal. Egy nemet srac felvette videora es brutalisat jatszott vele. :) 107 embert gyalazott le, koztunk engem is parszor. :B De a vegen gyozott a csapatszellem es behuztuk a meccset. Egyik haver akivel TS-en kommunikaltunk arra gyanakodott, hogy csal, de latszik, hogy errol szo sincs. A video elejen 2:10-nel meltatlankodik egy kicsit, hogy az Easy8-al telibekaptam. ;]

2B OR NOT 2B that is FF

(#80) lnk válasza ChipKng (#79) üzenetére


lnk
aktív tag

Igen az vagyok lanoka. A vidit majd otthon megnézem mert most telóról vagyok. Ha használtok ts-t akkor néha nyomhatnánk egy párat együtt ha van kedvetek. Én csak ts-el szeretek játszani mert sokkal gördülékenyebb a kommunikáció. Még akár címet is tudok adni mert bent vagyok egy klánban de sajna az aktivitás nem valami nagy.

(#81) ChipKng válasza lnk (#80) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Oke, felvettelek. Tegnap lattam online voltal, de csak 1 kort nyomtam aztan ki kellett lepnem. TS cim jo lesz mert amit eddig hasznaltunk onnan ki lettunk rugva vmiert.

2B OR NOT 2B that is FF

(#82) pkornel


pkornel
aktív tag

Sziasztok lenn egy kis problémám a játékkal ezt írja ki: [link]
Kb 3 hónapja még jó volta a játék :/

(#83) ChipKng válasza pkornel (#82) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Virusirto vagy tuzfal nem engedi at a (ICMP) ping csomagokat es nem latja a szervert. Lehet a router-en kapcsoltal be vmi szurest ra. Ha nyitsz egy command promptot akkor meg tudsz vele barmi mast pingelni?

pl:
ping prohardver.hu

2B OR NOT 2B that is FF

(#84) lnk


lnk
aktív tag

Hello

Kb két hónapja töröltem le a játékot mert felidegesített, hogy állandóan összeomlott a szerverük meg állandóan laggoltam.Visszatérnék egy kicsit lövöldözni. A játék önmagában nagyon tetszett. Most hogyan állnak ezzel a dologgal?

(#85) ChipKng válasza lnk (#84) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Szia! Az elegge elcseszett egy update volt ami miatt szinte naponta inditgattak ujra a szervert, volt amikor 2x is. Most a karacsonyi idoszakban nem volt ilyen, meg is lepodtem. Mondjuk ez lenne a normalis.
Aztan most a hetvgen a haboruban talaltak egy hibat miszerint az AT -ket nem tudtak sokan mozgatni emiatt volt egy 1 oras leallas de nem tobb. Azota stabilabb a rendszer.

2B OR NOT 2B that is FF

(#86) lnk válasza ChipKng (#85) üzenetére


lnk
aktív tag

Akkor lehet majd újra megpróbálkozok vele. Nagyon bejött ez a game viszont ezek a szerver problémák betették nálam a kaput és úgy éreztem nem éri meg az időt pazarolni. Köszi az infót :)

(#87) Espla


Espla
aktív tag

(#88) ChipKng válasza Espla (#87) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Megorultem neki mikor megtudtam, hogy van mobil app es akkor neha be tudom tologatni parancsnokaim egysegeit egy-egy igeretesebb csataba. Csak akkor jott a koppanas mikor meglattam, hogy 60Mbyte forgalmat generalt az app par alkalom utan. :W Egy igeretes feature bukott el nalam. :( :O

2B OR NOT 2B that is FF

(#89) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Jól értelmezem a dolgot, ha váltok veterán bónuszt, akkor 2× annyi xp-t kapok, mint alapból? :U

(#90) ChipKng válasza forras2 (#89) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Inkabb masfelszer annyit (minden meccs utan irja mennyit kapnal ha veteran tag lennel), de joval tobbet mint a nem veteran, tovabba egy helyett ketto badge-et is felvehetsz minden karakteredre.

2B OR NOT 2B that is FF

(#91) Cane válasza forras2 (#89) üzenetére


Cane
őstag

Illetve a 4. fegyver helye is használható és két jelvényt is viselhetsz egyszerre.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#92) Gainka


Gainka
őstag

Hali, ezt játékot hogy kell el indítani? :D
Telepítettem itt van előttem a honlap, 3 választható katona stb, de semmi start gomb semmi nincs :D

(#93) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Játszik ezzel még valaki? Én most kezdtem el...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#94) BeZol válasza Plazmacucci (#93) üzenetére


BeZol
őstag

Minden évben előveszem hogyan áll. Továbbra is egy trágya, és tulajdonképpen semmi előrelépés nincsen mióta megjelent :DDD

(#95) Plazmacucci válasza BeZol (#94) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Valami alternatíva? A játékmenet tetszik, de rohadtul ki kéne balanszolni az egészet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#96) BeZol válasza Plazmacucci (#95) üzenetére


BeZol
őstag

Én is éppen keresgélek, mert meguntam a wow-ot, és csak raidekre lépek már be. Találtam pár kecsegtetőbb alternatívát így fps témában, de mikor rájuknéztem twitch-en, hát egyáltalán nem jók, szóval nem hiába vannak a nagy nevek.
Egy BF1-et tolnék de csak úgy, hogy szimplán közelharc, semmi jármű. Csak az ember-ember elleni részeket szeretem, ennyiből jobb lett a H&G, hogy ki tudom kérni, hogy pici pályán legyek és alapvetően közelharc az egész, de nagyon gagyinak érzem, és sok a béna, vagy sok a jó játékos az ellenségnél.
A nagyobb csatákat egyáltalán nem csípem, sok rohanás, majd 1hit egy campertől és nyekk, vagy jön egy tank, és 5km-ről nyekkenek. Ezért jobb a bf széria, ott legalább fel lehet kapni a másikat.
Most a ghost recon wildlans bétát lestem meg, mától van ugye. Ez egy gta jobban lövöldözésre fókuszálva, és gép ellen kell menni benne, szóval ez sem nyerő.
For Honor-t is néztem open bétában, oda sok idő kell h jól menjen a játék, viszont engem biztosan nem kötne le a folytonos 1v1, a gangbangpartys 4v4-eket meg hagyjuk, szóval az a játék is felejtős, pedig nagyon szép és egyedi.

Szóval nem jutottam semmire, mivel lehetne tolni, ami nem cs:go, overwatch, cod, titanfall. Te miket nézegettél?

(#97) Plazmacucci válasza BeZol (#96) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én Modern Warfare első részéről jöttem, onnan mindenki kikopott... igaz most lesz 10 éves. Nekem tetszik a szintezés és a rangok a H&G-ban, ez a része jó, de sok apró idegesítő dolog van benne. Pl a nem automata fegyvereknek a sniperen kívül nincs létjogosultságuk. Ameddig egy scope nélküli puskával ellősz, egy jobb géppuskával is bőven, gyorsabban. Még próbálkozom ezzel, van amikor jól is lehet szórakozni amúgy. Szerintem pont a WAR része jó, ahol 20v20 meccsek vannak, vadászgépek és bombázók repkednek a csatatér felett, és tankok ellen is fel kell venni a harcot. Itt már kevesebb a nyomorék noob is, viszont van, hogy míg az ellenség 5 tankot be tud küldeni egyszerre, a mi oldalunkról egyet sem. Gondolhatod milyen jó folyamatosan védekezni és visszaszorulni, majd a spawn helyre is ráállnak tankkal...
Szóval még nem adom fel mert van, hogy ismerősökkel is tudok játszani, ilyenkor esélyünk is van a győzelemre, de sokszor csak az idegeskedés marad.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#98) BeZol válasza Plazmacucci (#97) üzenetére


BeZol
őstag

Amiket írtál h tetszik neked, az pont a BF széria, és akár 64fő, csak legyen minimum i5-öd, de inkább i7-esed h ne kapj fps droppokat. (vagy most új AMD procit vegyél, ami minimum 4mag8szálas)

H&G-ben megvettem a gépfegyvert, brutálisan elhord zoomolva, de nem is kell zoomolni, csak nyomni a gombot, és ha 1xer fejbe megy a golyó, már fekszenek is. Most az 1hites fegyóra gyűjtök, legalábbis 1 hit a testbe és fekszenek tőle, ezt írták chaten :D Már ha lesz kedvem ennyit játszani.

Igen, az a része nekem is ismerős korábbról, ezért is jobbak a közelharcos részek, ott már csak skillkülönbség jöhet ki, nem csak alapvető igazságtalanságok.

(#99) Plazmacucci válasza BeZol (#98) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Lehet majd bepróbálom valamelyik Battlefield-et, de pl a modern korban játszódóak már nem tetszenek. BF1 jól pörög? Nem vagyok tájékozott.
Heroes olyat produkál nálam, hogy x óra játék után ha nem indítom újra, vagy sokat Alt+Tab-ozok, akkor elkezd szép lassan esni az FPS, amíg újra nem indítom. i7-4790...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#100) BeZol válasza Plazmacucci (#99) üzenetére


BeZol
őstag

Windows 10 kavargat be nekem néha, de elvileg kikapcsoltam a xbox-os játékfelvevőt, de így is néha gyanúsan alacsony az fps, és mikor vsync be van kapcsolva, ahelyett h menne a g-sync-es 144hz-ig, befogja magát 24fps-re, agyrém :D

Én most megveszem a BF1-et, és miután kitapasztaltam, megyek hardcore módos szerverekre ;]
Nem tudom mennyien játszhatják.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes & Generals
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.