Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes & Generals

Hozzászólások

(#151) Plazmacucci válasza qad (#150) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Na megy e még a nagy háborúskodás? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#152) qad válasza Plazmacucci (#151) üzenetére


qad
senior tag

Megy, néha tényleg bemegyek háborúskodni mégpedig a frissen húzott ruszki karakteremmel.

(#153) Plazmacucci válasza qad (#152) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én most tértem vissza, de már meg is bántam :))

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#154) qad válasza Plazmacucci (#153) üzenetére


qad
senior tag

Van is rá okod. A tankos részt elcseszték. 3 lövés egy tank a páncélököllel(a nagy tányérossal xD) A tankkal meg 6-8 lövés kell egy másik tankra. Full vicc az is, hogy az amerikaiak meg alapból kapnak páncélöklöt, se játszaniuk nem kell, sem fejleszteniük nem kell. A másik vicces, hogy a6-os, 8-as szintű(remélem jól írom fejből) Hellcat és az M10 Destroyer verhetetlen A 12-es szintű tankokkal alig bírod szétlőni őket. A lényeg. hogy maradjon a játék realisztikus, bár a háborúba ha meglátott egy német tankot az amcsi inkább kiugrott a shermann tankból és elszaladt minthogy a biztos halált válassza. Viszont hoztak be egy csomó új fegyvert, hozzánk vágtak egy tonnányi új karakter/kasztot tök ingyen. Most már bárki lehet pilóta, mélységi felderítő, vagy tank vezető. Akinek nem voltak meg ezek a karakterei, azoknak karakterenként 120 000 adtak ajándékba.

(#155) Plazmacucci válasza qad (#154) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem sokkal jobban fáj, hogy a régi LMG-ket szétcseszték, behoztak újakat, amik mondjuk elfogadhatóak, tönkretették a gyalogsági scope-okat, vicc az egész. Megvettem 90e zsoldért a 4x távcsövet több fegyverre, és most le lettek cserélve 1,9-re ami semmire sem jó, főleg, hogy nem egész képernyős, csak középen egy kis körben...
Német klánok továbbra sem nagyon vannak, assault-ot meg nem érdemes menni mert kb a 90% játékos világtalan, azt sem tudja merre megy. Foglalni a többségnek büdös.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#156) qad válasza Plazmacucci (#155) üzenetére


qad
senior tag

Hát igen, +1, +1, +1, +1.

(#157) qad válasza Plazmacucci (#155) üzenetére


qad
senior tag

Szabad kérdeznem, hogy mivel játszol helyette?

(#158) Plazmacucci válasza qad (#157) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem játszok már fps-t egyáltalán. Megnéztem a Hell let loose játékot de már az sem jött be. Lehet öreg vagyok már ezekhez.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#159) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Eltelt egy újabb félév. Játszik még valaki?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#160) qad válasza Plazmacucci (#159) üzenetére


qad
senior tag

Kukáztam már én is amióta bebugolt a k/d rating számláló. Pontosabban a halálokat jól számolja de a saját öléseimnek csak kb a harmadát. A 2.0-ás k/d ratingem folyamatosan csökkent és akkor is esett a szám amikor a ratingemre koncentráltam. Így vettem észre és szájonvágtam egy delete gombbal az egészet. Most a Planetside 2-vel és a The cycyle nevű játékkal pótolom az fsp shoter hiányomat. Próbáltam a Black Squadot(cs.go utánzat újabb köntösben pfujj) és a Warface nevű pay to win pvp játékot(shit) aminek a pve része viszont elég jó.

(#161) Plazmacucci válasza qad (#160) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én nem találtam más terület foglalós/megtartós, hasonló kaliberű játékot, amit érdemes is játszani :(

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#162) Pikkolo^^ válasza Plazmacucci (#159) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Én most kezdtem :)

(#163) Plazmacucci válasza Pikkolo^^ (#162) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Eltelt egy újabb félév és született egy komment :D
Én még játszok hébe hóba de már nem lehet komolyan venni. Szerintem pár ezere fő lehet a játékosbázis, minden menetben ráismerek valakire.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#164) qad


qad
senior tag

A facebookon még van H&G élet. Legalábbis pár hete még szidták az új patchaet amiben behozták azt az újítást hogy minden autóra külön kell venned gépfegyvert ha szeretnél lőni menet közben.

(#165) ChipKng


ChipKng
aktív tag

Ugy nezem kihalt a topic. Tolja meg valaki rajtam kivul? :)

2B OR NOT 2B that is FF

(#166) Plazmacucci válasza ChipKng (#165) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Néha felnézek, mikor van valami update. Most épp bármelyik nemzet fegyverét meg lehet venni...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#167) ChipKng válasza Plazmacucci (#166) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Azt mar joideje. Most annyival modosult, hogy a modositasokat is fel lehet ra pakolni. Eddig csak a toltenyt lehetett a masik nemzet fegyveren moddolni.

2B OR NOT 2B that is FF

(#168) Pikkolo^^ válasza ChipKng (#165) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Én játszok, de néha azt mondom menjenek a csába a játékosok. Golyószóróval is olyan pontosak lőnek sétálva, hogy az finoman fogalmazva is hihetetlen.

(#169) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Most már mindenkinek M2 karbine géppuskája vagy PPSH géppisztolya van, nemzetektől függetlenül :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#170) Pikkolo^^ válasza Plazmacucci (#169) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ez volt az egyik legnagyobb hiba.

(#171) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Miért ilyen agyhalott degenerált barmok a játékosok? Ennek a játéknak a legnagyobb hibája, debil player base. Komolyan. Már WAR is tele van agyhalott barmokkal akik azt sem tudják, hogy pontokat kell foglalni ebben a fosban. Hát, hogy lehet így játszani? Én már csak azt tudom elképzelni, hogy annyira kevés agysejttel születtek, hogy egyszerűen fel sem fogják mi történik körülöttük, vagy a játékosok 90%-a 8 éves.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#172) ChipKng válasza Plazmacucci (#171) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Ezert kell csapatban jatszani. Sajnos kivettek a traning-et a jatekbol pedig az anno megtanitotta az ujoncokat arra mi a feladat.
Probalj nagyobb csapatokat kovetni a terkepen es ne random keresgelj, igy tobb sikerelmenyben lesz reszed. ;)

2B OR NOT 2B that is FF

(#173) batman91 válasza Plazmacucci (#171) üzenetére


batman91
őstag

Ehhez nem szoktál még hozzá? Szinte minden multis játékban az emberek nagy része azt sem tudja mit csinál. Csak rohangálnak fel-alá, nem a feladatukat csinálják.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#174) Plazmacucci válasza batman91 (#173) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem, nem szoktam hozzá.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#175) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Éjfélkor RIP game.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#176) Imilenni válasza Plazmacucci (#175) üzenetére


Imilenni
addikt

Gondolom akkor nem jött ossze a 3 millio $ 🤡

Press "F" to pay respects.

(#177) Plazmacucci válasza Imilenni (#176) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja azt levitték kettőre és befagyott százezer dolláron :DDD
Közben volt egy stream ahol kijelentémette valamelyik, hogy a folytatás nem függ a kickstarter eredményétől...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes & Generals
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.