Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes & Generals

Hozzászólások

(#101) BeZol válasza Plazmacucci (#99) üzenetére


BeZol
őstag

(#102) BeZol válasza Plazmacucci (#99) üzenetére


BeZol
őstag

Meg is vettem most 34 euroért, töltöm is, remélem nem csalódok :DDD

(#103) Plazmacucci válasza BeZol (#102) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Majd meglesem. De azért elég kazuárnak tűnik :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#104) BeZol válasza Plazmacucci (#103) üzenetére


BeZol
őstag

Szerintem szép és menő, ha nem jönne be, megírom :DDD [link]

Kemény ranked játék az más tészta, de lehet itt is van vmilyen kupa hozzá, még ha ranked nincs is.

(#105) BeZol válasza BeZol (#104) üzenetére


BeZol
őstag

Egyelőre sima módban tolom, mindenki 50+-os szinten jó fegyókkal, én meg alap vacakkal rohangálok h még fejlövésből sem árt 2, testre meg minimum 4 kell, ergo mire meghalnának elfutnak és felgyógyulnak :)))))))) Ja és mindenki ismeri a pályát, szóval egyelőre nyalóka az egész.

(#106) BeZol válasza BeZol (#105) üzenetére


BeZol
őstag

Matchmakingjét sem vágom, berak 80+-osok ellen úgy, hogy 2x4 ember láthatóan iszonyatosan együtt megy az ellenségnél, és ha 1 is túléli, már kapja fel a másik 3at. De ez ritka, mert annyira együtt mozogtak, hogy egyből 3an lőttek legalább... Nálam meg csak kicsi szintű emberek voltak, fura. És persze h szénné aláztak minket.
A fegyók hiánya nagy cumi, előbb lövök, bemegy minden golyó, mégis én halok meg, mert neki elég kevesebb golyó, szóval így nehéz, de azé 1:1 kd így is összejön simán :DDD

(#107) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Most, hogy már beletettem 50 órát, eléggé látszanak a hibái, és megértem, hogy a kutya nem játszik vele. Ennek ellenére nem találtam kategóriájában más játékot.
Néha komoly traumát okoz egy egy unfair, unbalanszolt meccs. De komolyan, már szétvertem egy egeret és egy billentyűzetet :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#108) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Még mindig várjuk a csodát. A fejlesztő az oszlopos hibák kijavítása helyett csak a cicomával foglalkozik, új animációk, hangok kerülnek a játékba. A balance, a spawn rendszer, a farmolás grindolás még mindig ugyan olyan szar mint ezer éve. Aki fizet, sokkal könnyebben játszhat, borzasztó előnyökre tehet szert.
Az meg csak hab a tortán, hogy állandóan baszogatják a fegyverek tulajdonságait amit aztán akárhol rákérdezve letagadnak. Gyakorlatilag a Német oldal teljesen el van lehetetlenítve, de Amerika minden fegyverei kiválóan használhatóak. Még egy ilyen semmirekellő szarrakás fejlesztő brigádot én nem tudnék melléjük sorolni :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#109) bandras54 válasza Plazmacucci (#108) üzenetére


bandras54
aktív tag

Én tudok, Gaijin :D

[ Szerkesztve ]

(#110) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nem találtam játékot amivel ezt pótolhatnám. Sajnos a meccsek 50%-ában nincs sikerélmény. Nem tudom mivel játszhatnék :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#111) Cane válasza Plazmacucci (#110) üzenetére


Cane
őstag

Pedig egyre jobb lesz, pl. kapott az előző frissítéssel új fegyverhangokat, új pisztolyok jöttek, stb. A terep sem a régi, tele van bokorral, élvezhetőbb a sniperek ellen bármelyik pálya. Nem csak a sniper puskáknak van létjogosultsága. Fel kell fejleszteni pl. az MP40-et gyors sorozat + "pontlövő" kategóriába. Az infantry emberem egy AT katona, akinél RPG43 + Sticky bomb is van, így akár 2 tankot is kinyírhat ammor crates nélkül.
A tankos figura kimondottan szórakoztató, viszonylag jól is fizet csata végén (ha sok kilövés mellett kevés respawnunk volt főleg), de a pilóta (light kategóriában) igazi creditmaker karakter. :))

Ja és nem beszélve a combat badge viselésről, ami eléggé megdobja a karakter képességeit. Pl. Nimble arany fokozattal (-75% foodstep sound) bosszút állhatsz a snipereken pl. késsel, lapáttal, mert észre sem veszik, hogy 1 méterre állsz tőlük. :K

[ Szerkesztve ]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#112) Plazmacucci válasza Cane (#111) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Azzal semmit nem lehet tenni, hogy a csapattársak 80%-a gyökér, még kocsit sem tud vezetni, vagy nem tudja követni a kiadott utasításokat. Német oldalon van a legtöbb játékos, ergo a legtöbb profinak is ott kéne lennie a matek szerint, még is október óta csak egy darab WAR-t nyertünk, azt is véletlenül. Egy komoly aktív német klán sincs. A staged meccsek meg ratyiságok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#113) Cane válasza Plazmacucci (#112) üzenetére


Cane
őstag

Ez nem újdonság. Minden ilyen tipusú játékkal játszanak kis hülyegyerekek és gyökerek, még az Arma sorozattal is, holott az ezzel nem egy kategória.

Megfigyelhető, hogy a német és ruszki oldal általában a 2. 3. helyen van war összesítésben, az amcsik az 1. helyen végeznek általában. Ennek oka az, hogy az amerikai fegyverek általában kiegyensúlyozatlanul jók, a legendás hírű német fegyverekkel szemben. Csak pár példa:

M1 Garand (kategóriájában igen magas RPM)
M1/M2 carbine (kategóriájában igen magas RPM)
Johnson M1941 LMG (kategóriájában igen magas RPM)
Ezek a közelharcot elégjól viszik...

M24 Chaffee (light kategóriában 75mm ágyú - a többi odalé max 50mm-es, gyors tank)
M10 Tank Destroyer (nagyon gyors tank, megfelelő tűzerő)
M18 Hellcat (az előzőnél is gyorsabb, jó tűzerő, majdnemhogy Jeep, Kübelwagen, stb. sebességel bír)

P–38 Lightning (eltúlzott manőverezőképesség a többi oldal heavy repülőihez képest, a többi oldal repülői ezzel esélytelenek azonos ellenfél esetén)

Ezeknek mások is hangot adtak, megtalálhatóak a játék hivatalos fórumán is.

[ Szerkesztve ]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#114) Plazmacucci válasza Cane (#113) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor azt mond meg nekem, miért játszik minden állig felfegyverzett német Assault játékmódot, míg a csöves oroszoknak még autójuk is csak néha van ott. War-ban meg fordítva. Most már mind a két oldalon játszok, és tök ellentéte egymásnak a kettő. Kurvára szarul működik az egész játék. Erre nincs statisztika, ezt látod, érzed ha eleget játszol.
Most meg teszt szerveren ki lehet próbálni a következő nagy "verzió ugrás" tartalmát. Színezhetős sisakok és tankok... Most komolyan... Tényleg az a cél, hogy a kutya ne játsszon ezzel a hokival?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#115) Amur


Amur
addikt

Most akarok belekezdeni, abszolút nincs fps kategóriában komoly tapasztalat, casual vonalon mozogtam.
Egy dolog miatt szeretem az világháborús játékokat: valamikor sportlövész voltam(puskás), kis retro feeling kell.

Végigolvastam a topic-ot, az alapján amcsiként érdemes kezdenem.(Jól gondolom?)
Azon belül milyen, vonalon, milyen fegyverekre koncentrálva érdemes indulnom?
Mire figyeljek az elején?
Köszi!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#116) Plazmacucci válasza Amur (#115) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hali!

Ha nem akarsz szopni akkor általában amcsi, de most épp hetek óta az oroszok aláznak szét mindenkit WAR-ban. Tét nélküli staged meccsekben német vagy amcsi akik győzni szoktat, itt sok az orosz kezdő, általában szopnak.
Sok választási lehetőség nincs, mindenki félautomata puskával kezd nemzettől függetlenül. Bele kell rakni pár órát mire a leggagyibb automata fegyvert megveheted.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#117) Amur válasza Plazmacucci (#116) üzenetére


Amur
addikt

Alap amcsi fegyót csak lőszer tekintetében fejlesztettem.
Most van ingyen veteran előfizu 1 hónapig,be is váltottam. Így dől az xp rendesen.
Kifejezetten sok sikerélményem volt kezdőként.
Egész jól kidolgozott kis játék.
Tetszik hogy még az állóképességem is nő ha sokat futok. Az adott fegyverek használatának, az autóvezetésnek stb.. is van külön képessége, ami fejlődik.
Jó sok játékórám lesz szerintem még benne!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#118) Plazmacucci válasza Amur (#117) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor találkozunk a csatatéren :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#119) Amur


Amur
addikt

Az olyan csatákban ahol több pontot is irányítás alá kell venni a győzelemhez, és elég nagy távolságokat kell áthídalni, gyalogosként hogyan oldjak meg?
level7esként azért az ilyen csatákban még elég gyakran leszednek sniperek,tankok,repülők, és az újraéledési ponton vagy nincs semmi jármű, vagy olyan amit nem tudok feltörni még..
gyakran 5-6 perc gyaloglás után mire felérek egy ütközethez, le is szednek , és kutyagolhatok vissza..

Amúgy elég hamar össze tudtam szedni egy automata fegyverre való 50k-t, még úgy is hogy rögtön az elején elvertem 24ezret tévedésből(megvettem újra az alapfegyvert..azt hittem egy erősebbet kapok), de még messze a level10 hogy ténylegesen részt vegyek 1-1 háborúban.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#120) Plazmacucci válasza Amur (#119) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez érdekes, mert a legnagyobb pályákon is maximum egy perc futva két foglalási pont közötti távolság. Csak a tankoknak és csapatszállítóknak kell a legelső ponttól indulniuk.
Vezess minél több civil járművet (azt az egy teherautót) és akkor hamar megvehető lesz az első autó. Addig a társaid kocsijába, motorjába spawnolj.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#121) Amur válasza Plazmacucci (#120) üzenetére


Amur
addikt

Ha van elfoglalva más pont is akkor persze tudom oda rakatni magam, de én nem egy perceket futok..igaz még van mit fejlődni a karinak. de simán van az 5-6 perc..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#122) Plazmacucci válasza Amur (#121) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez az egyik legnagyobb map. Rajzold be melyik két pont között kell futni 5 percet :))
Ez ugyan egy régi térkép, de alig változott:

Azt vágod, hogy lehet vonalakat választani? A-B-C-D-stb. között van hogy lehet váltani ha te vagy a suad leader. Azon a képernyőn amin halál esetén karaktert választasz.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#123) Amur válasza Plazmacucci (#122) üzenetére


Amur
addikt

Voltam ezen a mapon. Ezen tényleg ne vesszünk össze, de biztos nem 1-2 perc bármelyik 2 pont között.
Persze légvonalban lehet, de ha fedezékről fedezékre mész, úgy biztos jóval több mert cikk-cakk össze-vissza vonal lesz rögtön!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#124) Plazmacucci válasza Amur (#123) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem veszünk össze. Csak tényleg nem értem. Mindenki a foglalási pontok körül tobzódik, oda rushol mindenki. Sprintelni kell amíg mozgást nem látsz :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#125) Amur válasza Plazmacucci (#124) üzenetére


Amur
addikt

A sprint nekem még kb. 10 mp után elfogy, utána 10-15mp amíg visszatöltődik, utána tudok megint sprintelni.
Mondom még nagyon kicsi a kari.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#126) Plazmacucci válasza Amur (#125) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Na kíváncsi vagyok mi lesz a véleményed ha el jutsz war-ig. :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#127) Cane válasza Amur (#125) üzenetére


Cane
őstag

Nem kell futni, van bicikli és teherautó is a páylákon, csak ismerni kell hol.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#128) Plazmacucci válasza Amur (#125) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Na egy hónap után mik a tapasztalatok? B*sz már az ideg? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#129) Amur válasza Plazmacucci (#128) üzenetére


Amur
addikt

rendesen unalomba fulladt hogy még mindig nincs war.. 50ből 48x ugyanaz a pálya..kezdem is hanyagolni..
nagyon lassan fejlődik még a veteran membershippel is..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#130) Plazmacucci válasza Amur (#129) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mi az hogy nincs? Hogy érted? Most is megy.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#131) Amur válasza Plazmacucci (#130) üzenetére


Amur
addikt

Úgy értem hogy még mindig nem értem azt a szintet el hogy részt vegyek benne.. :N

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#132) Plazmacucci válasza Amur (#131) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hmm. Akkor elég keveset játszol, nem?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#133) Amur válasza Plazmacucci (#132) üzenetére


Amur
addikt

Mostmár ja.. Nem láttam komoly fejlődést hiába toltam minden nap..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#134) Plazmacucci válasza Amur (#133) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pedig csak valami rank hatos kell hozzá.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#135) Amur válasza Plazmacucci (#134) üzenetére


Amur
addikt

10

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#136) Plazmacucci válasza Amur (#135) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igaz, és én hatos szintű infantryval már waroztam ha midnen igaz. Nem emlékszem, hogy hónapokba tellett volna elérni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#137) Amur válasza Plazmacucci (#136) üzenetére


Amur
addikt

Ezt sajnos megváltoztatták...kár mert tetszik, de így nagyon szenvedős, és ellaposodik..
újra megy újra ugyanaz a pálya..ugyanolyan ellenfelek, és te is ugyanolyan fegyverrel tolod..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#138) Plazmacucci válasza Amur (#137) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Na már csak eljutottal War-ig. :) Bár ha ez az első fps amivel játszol, úgy tényleg nehéz. Minecraft nem számít annak :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#139) Amur válasza Plazmacucci (#138) üzenetére


Amur
addikt

Mostanában egyáltalán nem játszottam vele(mással sem nagyon)..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#140) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Valaki tolja még ezt a fost?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#141) Plazmacucci válasza Plazmacucci (#140) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Durva, hogy mennyire nincs közönsége, egyre csak szarabb a játék, ami valahol alá is támasztja. Ha valakit érdekel Word Of Tanks-t csináltak belőle.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#142) qad


qad
senior tag

Hali, elővettem újra a játékot és azt tapasztaltam hogy 5 forintot sem ér az amcsi karakterem, úgyhogy csináltam egy németet és most már végre látok fejlövéseket is. Gyökeresen megváltozott a játék, utoljára csak 2 pályán lehetett harcolni gyalogosként, most már van van 6 pálya akár több foglalható ponttal is. A többi játékmódot még nem próbáltam ki, de úgy látom hogy van külön tankos és repülős játékmód is.

(#143) Plazmacucci válasza qad (#142) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Kalap szar az egész.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#144) qad válasza Plazmacucci (#143) üzenetére


qad
senior tag

Nekem tetszik hogy az eddigi 2 pálya helyett már van vagy 5-6. A német oldali fegyverek választásáról nem is beszélve. 2 hét alatt az 1,2-es k/d-mat felhúztam már 1,5-re.

(#145) Plazmacucci válasza qad (#144) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Két hét és feladod. Nem véletlenül vagyok egyedül a topikban. Ha két hét múlva itt leszel elviszünk a fiúkkal egy komolyabb war-ba.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#146) qad válasza Plazmacucci (#145) üzenetére


qad
senior tag

Köszi, de a warokat kihagyom. Igaz hogy most már vásároltam 1-2 járművet, de attól még nem szeretem a wart.

(#147) Plazmacucci válasza qad (#146) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pedig ennek a játéknak ez lenne az értelme. És azért írtam, hogy szar mert word of tankst csináltak belőle.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#148) qad válasza Plazmacucci (#147) üzenetére


qad
senior tag

Hát igen, én a wart indító gombot csak akkor tenném megnyomhatóvá ha a katonánál minimum anti -tank gránát vagy páncél törő van. Addig ne is álmodjon a war módról, legalábbis szerintem.

(#149) Plazmacucci válasza qad (#148) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Na megy e még a nagy háborúskodás?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#150) qad válasza Plazmacucci (#149) üzenetére


qad
senior tag

Megy, most fogom lassan megkapni a német tankokból a legerősebbet.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes & Generals
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.