Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes & Generals

Hozzászólások

(#1) klambi


klambi
addikt

Honlap

Igyenes (BETA) fsp játék, tehát még messze nem tökéletes.
Honlapon regisztrálás után tudunk nekikezdeni a lövöldözésnek, mivel II. világháborús ezért Germans (Axis) és US (Allies) csapat közül tudunk választani!

na de nem vagyok nagy írnok, ezért ha valakinek még több infó kell akkor: WIKI

Remélem minél többen kipróbáljuk!

[ Szerkesztve ]

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#2) #57919488


#57919488
törölt tag

Jobb lett mint gondoltam első ránézésre. Igaz, hogy beta és még sok benne a bug de ha mindent megcsinálnak akkor nagyon szórakoztató kis játék lesz :K
Az egyetlen érdekesség az, hogy távcsővel be lehet célozni az ellenfelet és utána csak fegyverre kell váltani és a célkereszt semmit sem mozdul el :(((

(#3) feka007 válasza #57919488 (#2) üzenetére


feka007
nagyúr

Asszem kipróbálom, rég kéne már egy jó 2. vh-s zúzda game :C

(#4) klambi válasza #57919488 (#2) üzenetére


klambi
addikt

igen erre én is rájöttem, az elején puskáknál jól jött :)

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#5) Espla


Espla
aktív tag

(#6) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok! Vannak még itt játékosok? Szívesen játszanék magyarokkal skypeon!

Üdv. Johnny

(#7) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Az új build eléggé árkádosította a játékot... Spotted enemyket jelzi az arcodba. Idegesítő.

Üdv. Johnny

(#8) Deadpapa válasza jonnyjoker01 (#7) üzenetére


Deadpapa
aktív tag

Mi is toljuk skypon megy közbe a traccs Kb 6 an

(#9) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

nemsokára 9 szintű leszek, hogyan lehet egyszerre több karaktert választani, vagy mindig coinért tudok ugrálni közöttük :F

(#10) batman91 válasza HoReSz1975 (#9) üzenetére


batman91
őstag

Elvileg csak akkor tudsz másik embert vagy nemzetet választani ha teljesen lement egy hadjárat. Ez akár több napig is eltarthat, de ha szerencséd van gyorsabban vége lesz és választhatsz mást.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#11) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Na udv! En is elkezdtem tolni a jatekot.
A coin valami brutal lassan jon, halalom, hogy hiaba "unlockolok" valamit nem tudom megvenni:)
Elso korben sikeresen belefogtam egy tankos romantikus tortenetbe, de nincs szivem visszavaltani:)
Igy most szepen megyek normal infantryval, garanddal (ahogy neztem a zsakmanyolt gewehr 43 jobbnak tunik, mintha kevesbe rugna vissza), kinszenvedes, de mar valamennyire megy a loveszet, csak kozelre a geppisztolyosok, tavolrol meg a csipások szednek le:)
BAR unlock megvan, de meg gyujtok ra (128 K coin basszus), meg kellene a bazooka is (85K coin)..
Aztan meg lehet agyalni ha elerem a lehetoseget a paratrooper vagy a recon karihoz...

Tetszik a jatek amugy csak neha tenyleg az agyam eldobom alig latom meg az ellent az meg siman kiszur...
Mondjuk az amcsik ruhaja vilagit mint allat...

(#12) Deadpapa válasza ThorsHUN (#11) üzenetére


Deadpapa
aktív tag

Nekem bejön hogy nehezen észrevehető az ellen.A 43 as jó fegyver én azzal tolom kifullozva mecscenként 200 on felöl jön pont

(#13) ThorsHUN válasza Deadpapa (#12) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Mondom nagyon jo es a tuzgyorsasaga es stabilitasa is jobb mint a garandnak.
A garand brutalisakat rug. a 43as piciket es brutal gyors.
Statban elvileg ugyanott van a ket fegyo, de szerintem messze nem.

Mire "sulyoztad" a fegyvert?
Sebzes, stability vagy pontossag?

(#14) Deadpapa válasza ThorsHUN (#13) üzenetére


Deadpapa
aktív tag

Pontosságra gyurtam igy az ember kisebb mint a célzőtüske is durr egy fejes.Élvezem nagyon.

(#15) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Közben sikerült kiküszöbölnöm a várakozást.
Joinolok egy megfelelő küldetéshez.
Ha infantry akkor csak valami gyalogosnak megfelelo palyara, ha meg tank akkor mehet az airport.
Jo tud lenni, ha csak az ellen nem fullos panzer 38 (t)bol all.
Meg ha a csapat valamennyire ossze tud dolgozni.
Mert nincs idegesitobb amikor a repcsik leszarjak egymast es a tankokat bombazzak meg a gyalogosok is leszarjak a tank hata mogotti panzersreckeseket, es mennek elore. A halalom amikor hatulrol kilonek pancelokollel.

(#16) MarioAna


MarioAna
senior tag

Üdv. Látom elég kevesen toljuk itt, pedig a játék nem annyira rossz. :N

Hátha valaki tudja a problémámra a megoldást:
Adott a profilomon lévő konfig (E7300, 6GB RAM, ATi 4850, 400W FSP táp röviden).
Amint elindítom a játékot, kb 10 perc után megjelenik a No Signal felirat a monitoron és a VGA nem ad jelet. Néztem a hőmérsékleteket, játék alatt 71,5 fok volt a legnagyobb hőfok a karin így a túlmelegedést nem venném oknak (Furmark alatt melegebb).
Frissítettem már Catalystot is, de ugyanúgy elmegy a kép játék közben :( .
Másnak is csinál esetleg ilyet a game? Más játékoknál (GTAIV, FIFA14, CS:GO, Metro LL, The SIMS3 :DDD ) nem tapasztaltam ilyen hibát.

(#17) MarioAna válasza MarioAna (#16) üzenetére


MarioAna
senior tag

Megválaszolom a saját kérdésem.
Túlmelegszik a VGA egy Accelero S1+12 centis venti alatt, azért jön a no-signal felirat.
Megsúgom, hogy jobban terheli a videókártyát mint a Furmark (szőrös fánk), így ha valakinek hasonló problémája van akkor ezt is vegye figyelembe :). )

(#18) Deadpapa válasza MarioAna (#17) üzenetére


Deadpapa
aktív tag

Nekem egy cseppet sem melegszik tőle.

(#19) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Lehet h az ATI kartyakkal nincs baratsagban. Nekem is ATIm van (monjuk picit erosebb), de hallom hogy rendesen felporog a ventillator...

(#20) Deadpapa válasza ThorsHUN (#19) üzenetére


Deadpapa
aktív tag

Én is AMD vel vagyok 7970 Dual X es hütéssel a WOT jobban bántja a VGA-t szerintem.

(#21) woryz


woryz
senior tag

Nah, ma én is eljutottam odáig, hogy letöltöttem / kipróbáltam a játékot, tetszik, tetszik, de nagyon nem megy. :))

(#22) MarioAna válasza woryz (#21) üzenetére


MarioAna
senior tag

én is VGA kitakarítás után most már tudok játszani. Sikerült megszereznem a Kar98-ra való pénzt, de a jelenlegi konfiggal 1600*900-ban full low-on is be-beesik 25 fps alá.
De még nem adtam fel, tetszik a játék nagyon egyelőre.

(#23) Deadpapa válasza MarioAna (#22) üzenetére


Deadpapa
aktív tag

Engem teljesen elvarázsol a realizmus benne.Mikor találkozol egy tankal és bamm mi legyen.Vagy egy sniper kiszed elképzelésed sincs honnan.Nem villog agyba főbe mindenki hol van.Ma volt pár meccsem 2000 exp jött össze :)

(#24) woryz válasza MarioAna (#22) üzenetére


woryz
senior tag

Már nem, a játék fut a gépen szépen, csak játszani nem tudok vele :)) .

(#25) Deadpapa válasza woryz (#24) üzenetére


Deadpapa
aktív tag

NAgyon kell bujkálni fáról fára menni okosan óvatosan.Házről házra és fejlövés mindig

(#26) woryz válasza Deadpapa (#25) üzenetére


woryz
senior tag

És nincsen külső nézet? Megyek én, de mindig lelőnek, és hiányolom a gyakorló csatát, mert még nem tudtam letérdelni sem a csatában... :B Meg valahogy nem lehet kitenni a minimapot? Mert azt se tudom, merre vagyok arccal előre... :DDD
Meg sokat is kell várni, hogy betegyen a csatába... :(((

(#27) MarioAna válasza Deadpapa (#23) üzenetére


MarioAna
senior tag

engem is ez fogott meg.
Ma volt egy eset amikor úgy gondoltam, hogy meglepek valakit egy Panzerfausttal. Domb mögé be, erre a másik csapatban is ugyanígy gondolkozott...1v1-ben lerakétáztuk egymást, mindketten persze meghaltunk. Többször is előfordult már velem ez az oda-vissza ölés.
Fú de messze van még a sniper class, de legalább addigra megtanulom a pályákat.

(#28) Deadpapa válasza woryz (#26) üzenetére


Deadpapa
aktív tag

Nincs külső nézet az a lényeg kövest a stratégiai pontokat.Foglalásért vagy ha csak segited is sok exp jár egyéni kamikate itt nincs dijazva.Csapatban összejátszva menni kell a piros pontok fele M et nyomva bejon és látod merre mész. Mária erre én azt mondom kilehet ismerni mirem eglessz a sniper meglessz csak gyüjts pénzt mert 235k credit a Sniper pityu.

(#29) woryz válasza Deadpapa (#28) üzenetére


woryz
senior tag

Csak magamat sem volt eccerű megtaláljam a térképen... Sokan voltunk "sárga háromszöggel" :) Vagy csak valamit nem értek ott sem. :)

(#30) Deadpapa válasza woryz (#29) üzenetére


Deadpapa
aktív tag

Pár óra GAME és minden okés lessz.

(#31) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Én 11 szinten nyomom, 12 leszek, Sniperes vagyok, teljesen felfejlesztve, 1 lövés és halál :B Meccsenként akár 1500-2000xp -t is összehozok már :B Persze, hogy a német oldalon :C

Ha keresel a játékban HoReSz-HUN- néven tegyed :K

(#32) woryz válasza Deadpapa (#30) üzenetére


woryz
senior tag

Most mentem egyet gyorsban, elég frankóra sikerült. :) Alig lőttem, de engem párszor lekaptam, de nem baj, lesz ez még jobb is. :)
(Legalábbis a WoT-nál már most is jobb... :DD Bár az elején az is tetszett... :K )

(#33) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Nah átjöttem a német oldalra mondom kiprobalom.
Hat az US oldaon elert teljesitmenyek elvesztek. Byebye pancelos, repcsis, BAR-os, majdnem sniper-es katonak...

Apropo kerdes:
Sniper mire jo?
Kiskatonaval is ki lehet unlockolni a sniper pusut nem?
Sniperrel, ha valtaskor nincs meg a moci, akkor nem is lehet meg, mert mar nem vezethetsz kocsit, nem?

Repcsitapasztalat:
A messer legicsatara sokkal jobb.
A p38 bazi nagy. Alig lehet melle loni.
Akkor jobb az US repcsi, ha nincs ellenseges legiero. Mert 2 bomba fer ra. A messerre csak 1.
Cserebe a messer a ket szarnyarol lo AP lovedeket... ami sokkal eredmenyesebb mint a p38as orrlovese.

Pancelosoknal a nemetek lightnal jobban vannak eleresztve. Igaz, hogy az alap fos tank mindket oldalon szar es a masodik az US oldalon picit erosebb, de a legerosebb light tankot a nemeteknel sokkal konnyebb unlockolni. Az amcsiket nehezebb cserebe jobb... ugyanakkor senkit nem latsz olyannal, mert kb 2szer annyi creditbe kerul mint a nemet oldal legerosebb light gepe.

Az uj patch ota mintha kicsit nehezebb lenne a celzas.

(#34) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Nah most megint US oldal... probaltam megint p38assal de szanalmas. leszednek siman

(#35) woryz válasza ThorsHUN (#34) üzenetére


woryz
senior tag

Lehet oldalt váltani? Azt meg hogyan? :F

(#36) ThorsHUN válasza woryz (#35) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Sehogy valahogy vege lett a warnak amiben voltam

(#37) woryz válasza ThorsHUN (#36) üzenetére


woryz
senior tag

Akkor ez most micsoda volt? "Nah átjöttem a német oldalra mondom kiprobalom."
Eljutottál a legmagasabb szintig, azért volt a váltás? Vagy hogy lett vége a war-nak?

(#38) ThorsHUN válasza woryz (#37) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Nem. Egyszer csak nyer az egyik oldal.

Mondjuk kicsit ketsegbeejto az xp mennyiseg. Mert most h mindenki veteran siman felmegy 2000re a meccsenkenti xp, de majd ha mar nem leszel az (5 nap) akkor abbol lesz ilyen 400 kb
Az meg egy 22500as szintlepeshez semmi...:S

(#39) Deadpapa


Deadpapa
aktív tag

Ha vége a warnak ujra kezded szabadon választhatsz.Ha mást választol kezded előről de ha utánna ujra vége és visszamész az első nemzethez megmaradnak az eredmények igy nekem van Német sniperem meg amcsi Ejtőernyős meg amcsi tankos is.Több.Azért jó mert kihalok az egyikkel nincs már TEAm akkro még bemehetsz a másikkal.

(#40) ThorsHUN válasza Deadpapa (#39) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Nekem is van tankos, repcsis, light machinegunos, sima garandos, meg lesz majd antitank soldierem is

(#41) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Áh szánalmas tenyleg a kulonbseg a ket repulo kozott

(#42) Deadpapa válasza ThorsHUN (#41) üzenetére


Deadpapa
aktív tag

Valami rettenetes ebbe na játékban a Repülő irányitása.Szerintem sima ember ami jó még a tank elmegy.Habár a shotit hiányolom belőle

(#43) cskamacska válasza Deadpapa (#23) üzenetére


cskamacska
addikt

Realizmus? :DDD Mint amikor a németek még Panzer I-el darálták a Stuartokat jobb híján? ;]

Nekem a F2P rendszer ami elveszi a kedvem tőle. Ha ez egy bolti termék lenne minimál feloldási/szintlépési résszel(Mert úgy néz ki már nem adnak ki FPS-t ilyen grindolós szar nélkül, hogy azokat is ellássák, aki nem a játékért, hanem csak a buksi simogatásért játszanak bármivel. Mikor Battlefield 3 kijött úgy, hogy unlock nélkül nem volt rakétád repülőben, és nem éleszthettél újra orvosként, elérkeztünk a full retard állapothoz :((( ), akkor imádnám.
De úgy nem lehet összfegyvernemi csapatjátékot összehozni, hogy nem hogy nem válthatok dinamikusan kasztot, de hónapokat tart egy csatában bevethető minden beosztást összeszedni, mert pont arra verték rá a F2P mókuskereket. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#44) Deadpapa válasza cskamacska (#43) üzenetére


Deadpapa
aktív tag

Szeretem a kihivást.Hamar unalmassá válik az a game amit kifullozok pár alkalom alatt.

(#45) ThorsHUN válasza cskamacska (#43) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ha fizetsz erte minden durvan gyorsabb. Grindelni kell ugyis de sokkal gyorsabb.
Szerintem nem rossz, de meg veteran modban is uber szopas kigrindelni valamit...
Jameg ugye aranyert mindent megvehetsz:)

(#46) Deadpapa válasza ThorsHUN (#45) üzenetére


Deadpapa
aktív tag

Vannak hiányosságok meg 1-2 lom még benne de csak jó lessz idővel.

(#47) MarioAna


MarioAna
senior tag

nagyszerű, hogy megvettem a kar98-at és lehetetlen vele mit kezdeni. Távolra nem sebez eleget, közelre használhatatlan, középtávra pedig ugyan mire a 2. találatot belelőném a nyomorult ellenfélbe, addigra ő lesoroz a Garand vagy a géppuskájával.

Addig amíg annyi fejlesztésre hogy 1-hit-kill legyen a kar98, melyik a legjobb alternatíva? A kezdő Gewehr célzója számomra megszokhatalan, k98-ból meg nincs időm belelőni kettőt senkibe. Fejre meg még úgy nincs időm célozni, annyira felidegesít :D

(#48) Deadpapa válasza MarioAna (#47) üzenetére


Deadpapa
aktív tag

Háát nem igazán van alternativa.Megkell szerintem szokni.a gewet elég jól lehet használni.2 lövés és fekszik az ellen.De a 98 as is jó cucc.én mig megnem let ta tápos pityu gewivel toltam

(#49) MarioAna válasza Deadpapa (#48) üzenetére


MarioAna
senior tag

én is most azt fogom tenni, hogy gyűjtök gewivel arra, hogy felfejlesszem a kar98-at OHK-ra. Utána pedig Recon kasztra :DD

(#50) Deadpapa válasza MarioAna (#49) üzenetére


Deadpapa
aktív tag

Scoped K98 235 e pénz.Amugy csak nekem csinálja azt hogy összeomlik a bővitmény mikor szinkronizál?Vagy 5x ujrakell tölteni vagy mindig ujra hozzáadni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes & Generals
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.