Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Help, valaki foglalja össze... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) vwl


vwl
csendes tag

Na csao emberek. kicsit nagyon lemaradtam az elmúlt időkben (valahol a Barton vs. p4csatánál)! lennétek oly kedvesek beírni ide nekem szép sorba hogy mik történtek azóta? pl milyen procik jöttek egymás után, mi minek az ellenfele...stb. miknek mik az alaplapjai, mik javasoltak stb...így komplexen.


[Szerkesztve]

(#2) Router


Router
őstag

Naszóval most a Celeron D küzd az AMD sempronjával. Cel D-hez min i848-as lap kell a sempronhoz meg szinte bármilyen socket A-s lap jó!
Itt elég szors a verseny és még a magyar tesztek sem fejezödtek be teljesen úgyhogy senki nemtudja mi lehet a jobb de egy valami biztos: vannak Intel és AMD fanok is így sosem lesz eldöntve hogy mi a jobb ebben csak te dönthetsz és még egy dolog biztos:ennek nem kellet volna új topic!!!

www.reballing.hu/forum

(#3) Amigo78 válasza vwl (#1) üzenetére


Amigo78
senior tag

talán meg kéne tanulni használni a keresöt....

(#4) n_gy_k válasza Amigo78 (#3) üzenetére


n_gy_k
aktív tag

Nem rossz ötlet!

(#5) MasOyama válasza Amigo78 (#3) üzenetére


MasOyama
őstag

Miért van az is? :)

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#6) Sanya válasza MasOyama (#5) üzenetére


Sanya
nagyúr

hol?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7) MasOyama válasza Sanya (#6) üzenetére


MasOyama
őstag

Nem tudom, nem láttam. Sehol. :)

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#8) Bash válasza vwl (#1) üzenetére


Bash
őstag

Szerintem kezdd el időrendben olvasgatni a PH! híreket és cikkeket kb. onnan, ahol lemaradtál. Mire 2004. november-hez érsz, valószínű, hogy lesz egy általános képed arról, hogy mi történt, ill. mi a jelenlegi helyzet.

http://bashtravel.com/

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Help, valaki foglalja össze... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.