Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Help! kresz 2.81 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) csiga8


csiga8
senior tag

Van egy jónak mondható KRESZ progim, 2.81-es verzióval. Az elöző gépemen működött,új gép beszerezve, tovább nem működik. A progi Site és MID kódjához a régi cd-key nem jó.
E-mail a gyártó a regisztrációs központjába, válasz nincs.
A termék ismertetőjében benne van, hogy a program kizárólag azon a számítógépen futtatható, amelyen a SITE és MID kód kiolvasásra, a helyes aktiválási kód beírásra került.
Az adott sorozatszámú CD-hez kizárólag egy alkalommal lehet aktiválási kódot beszerezni.
Volt-e már valakinek hasonló gondja, hogyan tudom megoldani?
Minden megoldás érdekel.

(#2) vamzi válasza csiga8 (#1) üzenetére


vamzi
őstag

Akkor végül is jogtiszta a stoftvered, nem?Nekem is van egy ilyen szoftom,jogtisztán.Én kb 1-2 havonta új regisztrációs kóddal nyaggatom a céget, néha hetente :) mert a gépet újra installálom és a régi már nem jó.Na a gépcserénél más a helyzet.Ott valahogy igazold,h a szoftvererd jogtiszta, és h te csak új gépet vettél.Milyen cég gyártja a progit?

(#3) tototos válasza csiga8 (#1) üzenetére


tototos
őstag

Elvileg van a cd-n egy telefonszám, azt felhívód és ott megmodják mit csináljál. Nekem faxolni kellett egy nyilatkozatot.

(#4) Berci78x


Berci78x
csendes tag

Hali nekem is van ez a kresz progim de nem tudok tanulni mert nem tudom aktivalni valaki kérem segitsen.A progit kaptam nem tudom jogtiszta vagy nem de csak addig kéne mig levizsgazom utana törlöm is.Aki tud irjon hogy tudnam hasznalni vagy ha megkérem küldjön egy kodot ha tud szerezni.Elöre is köszi mindenkinek.

(#5) Blaise válasza Berci78x (#4) üzenetére


Blaise
veterán

Ilyet ne kérj, az alapelvekbe ütközik :(
Amúgy: Google is you friend ;]

[Szerkesztve]

(#6) Berci78x


Berci78x
csendes tag

Milyen alapelvekbe.Ha nem akarsz nem segitesz ennyi.De lehet akad olyan aki segit.Ha tud akkor segit csak ugyis.Ebben az orszagban szerintem az alapelvek régen megszüntek.Itt mar ugyis csak a masikra számithat az ember.

(#7) Blaise válasza Berci78x (#6) üzenetére


Blaise
veterán

Részlet a PH alapelvekből:

amit tiltunk fórumunkban:

''Wareztevékenység, vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan használatának elősegítése (pl. regisztrációs szám, crack megosztása, linkelés ezeket tartalmazó weblapokra)''

(#8) Blaise válasza Berci78x (#4) üzenetére


Blaise
veterán

Amúgy meg ott van a jóöreg tesztkönyv :)

(#9) Racecam válasza Berci78x (#6) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jobb ha hallgatsz az okosabbra!
Warez nincs!!
Érezd magad figyelmeztetve.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10) erdey_a válasza Berci78x (#6) üzenetére


erdey_a
őstag

Milyen alapelvekbe

Na ez a baj testvér... nem csak az egeret kell kettyintgetni a regisztrációhoz, hanem olvasgatni is kellene. :(

Vérboci

(#11) Berci78x


Berci78x
csendes tag

Senki nem kért senkit arra hogy ide kiirjon valamit.Meg szerintem a csalasrol mindegyikötök akkor beszéljen ha a gépén minden full jogtiszta amit nagyon kétlek de mindegy ennyit rolatok tipikus ............ Na pá

(#19) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

A topikot kitakarítottam, és zárom is.
Berci78x-et egy órára kiraktam alapelveket olvasgatni.
A nyitó kérdésére már megvan a válasz, vagy ha nem akkor már nem is érdekes.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Help! kresz 2.81 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.