Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csabee


Csabee
csendes tag

Srácok!Egy AMD alapu,full játékra kihegyezett gépet szeretnék.2. gép lenne!
250k nettóért(CD-DVD olvasó+merevlemez nem kell,kiveszem a másikból)17''
TFT-vel.Amit nem tudok az az alaplapok sokasága!Külömböző chipseteknél külömböző foglalatok!Melyik a nekem való?Max 2 HDDt kötök rá,hang 5.1 min.
+LAN,nem SLIs!Hajlok az Nforce4-re a tűzfala miatt.A vidikártyánál is bizonytalan vagyok 6600 vagy X700.A vásárlás 2 hónap múlva esedékes addig én is nézegetem a teszteket.Ja,tuningolni nem hiszem,hogy fogom de jó ha van potenciál benne.

(#2) nRu3 válasza Csabee (#1) üzenetére


nRu3
addikt

Ha két hónap mulva lesz esedékes addigra remélhetöleg megjelenek a nForce4 Ultra ami nem SLI-s:D ott 7.1 hang van böven tusz rá kötni mindent amitt akarsz , video kártyát neked kell eldöntened 6600GT olcsóbb de én a helyedben ha már vennék akkor x800 vagy x850 azal minden játékott agyon csapsz hoszabb távon:U

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3) lol válasza Csabee (#1) üzenetére


lol
senior tag

igen most jó lenne várni amíg nforce4es lapok jobban bejönnek, addig meg az árak is változnak szóval 2 honap mulva kéne jobban szétnézni...

(#4) Telcontar


Telcontar
csendes tag

Az X700 pedig felejtős.

(#5) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Ha játékra kell, és maradsz a TFTnél, nagyon nézd meg a kiválaszott darab kioltási idejét! Nehogy kásás legyen!
Én ugyanannyiért vennék inkább 19-21''os CRTt!

(#6) Csabee válasza PhilBrick (#5) üzenetére


Csabee
csendes tag

Jelenleg 710N(samsung 12 ms)használlok semmi probléma vele.ellenbe az áramra kevesebbet fizetek!és a LAN partyra is könnyebb

Az X850 tényleg meggondolandó..


[Szerkesztve]

(#7) nRu3 válasza Csabee (#6) üzenetére


nRu3
addikt

2hónap mulva lesz már több x850-es kártya a boltokban, és több cikk és tesztek addigra , igy meg könyebb lesz döntened mitt vegyél.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.