Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) dam válasza erdoke (#150) üzenetére


dam
tag

Elég szép! Kicsit nem örülök ennek mert ugyanilyen tápom van. Hátha több szerencsém lesz vele mint neked. Őszinte részvétem! :(((

(#152) Cruz válasza erdoke (#150) üzenetére


Cruz
aktív tag

Szia!
Egy kicsit üt egy korábbi kínomra.
Volt annó egy codegen 250W-os tápom. Először csapágyas lett benne a venti (3.5 év! után=csere) majd meghalt a táp is (4év :((). Tünetek: se kép se hang!!!! Gép leállít, de cd bennefelejt. Újra elndít, hogy cd kivesz, de semmi reakció. (két akció között kb 20 sec) Ha megnyomtam a beindító gombot akkor, a házban lévő összes venti megrezdült, ill. néha forgott két mm-t. Lemértem a tápot de már nem emlékszem az adatokra, mindenestre vérfagyasztóak voltak. Brrr. Viszomt másnak nem lett baja. Huh. A bekapcsgomb megnyomásakor indukálódhat a halott tápban annyi feszkó ami a legérzékenyebb fogyasztókat (ventik) megrezdítik.
Kezelés: bolt és új táp.
Plusz lehet hogy jó adatokat mértél a tápnál korábban, de mindig hosszú folyamatos használat után után történ vmi bibi vele. Hátha már a múltkor is ő volt a hunyó.
:D


[Szerkesztve]

Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

(#153) erdoke válasza Cruz (#152) üzenetére


erdoke
titán

Még a SATA vinyót nem teszteltem, lehet azt is vitte magával.:(

Apropó, nem tudtok véletlenül egy boltot, ahol lehet venni Thermaltake PurePower 480W aktív PFC-s tápot?
Illetve mit tudtok a Q-Tec tápokról? Láttam egy 550W-osat 20e bruttó kisker körül.

A legjobb aláírás a héten

(#154) PWR


PWR
aktív tag

hello, egy gyors kerdes:

ha memohibajelzes van (hosszu sipolasok) akkor tutira jo a proc, ugye?

kössz

Üdv

(#155) Sir Tyudor válasza erdoke (#153) üzenetére


Sir Tyudor
csendes tag

Ha büdös-égett szaga van az nagyon rossz jel.

A zárlatos periféria nem ölheti meg a pc-tápot! Nem olyan a kapcasolás tecnika, alapból zárlat védett a pc-táp (persze a vargánya hardwrergyilkosról semmit csak rosszat).

Mindenki azt monda, hogy az AMD kevesebbet tud mint az Intel. Ezért olcsóbban is adják! Szerencsére nekem is AMD-m van! ---------www.rom.by---------

(#156) Atlantis válasza erdoke (#153) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem sem tudna a vinyó tönkretenni egy Chieftech tápot. Fordítva annál inkább, sajnos a SATA vinyók érzékenyebbek is a PATA-s társaiknál. Azért drukkolok, remélem, nem lett baja a vinyónak.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#157) Zoltán válasza erdoke (#1) üzenetére


Zoltán
őstag

Verd végig azokat akik hozzáférhettek a gépedhez a távollétedben...

(#158) Zoltán válasza Sir Tyudor (#155) üzenetére


Zoltán
őstag

Van Vargányám, semmi baja évek óta, míg más tápokkal volt már bajom...

(#159) erdoke válasza Atlantis (#156) üzenetére


erdoke
titán

Annak én se örülnék, a gari is ugorhatna, csak a biztosítóból próbálhatnám kipréselni. Még formázva se volt, egy nappal korábban szereltem be, csak nem volt időm Winfost telepíteni.:O

A legjobb aláírás a héten

(#160) Gorneck


Gorneck
titán

Már találkoztam ilyennel! Ott a vinyó biccent el! A másik gép vinyó rádug gép nem ind vinyó le, újra ind de no energie! táp ki total áramtalanítás, majd újraind! Gép megy! Akkor egy codegen táp égett, a dtk meg bírta a csínyt!

Gorneck#1239

(#161) Gorneck


Gorneck
titán

Scsi vinyót is láttam már, hogy szétégette a tápot! ÁHH és az az illat...

Gorneck#1239

(#162) Atlantis válasza erdoke (#159) üzenetére


Atlantis
veterán

Azt nem is írtad, hogy 1 napos volt a vinyó. Miért ugrik a gari?

[Szerkesztve]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#163) Yaye


Yaye
őstag

Egészen sokáig kicsit idegesen harapdáltam az asztal szélét, de az égett szagnál meginogtam, pedig be akartam kiabálni, hogy ''elem, elem, elem!''. Én két géppel szívtam nem is annyira régen teljesen hasonló tünetekkel, gombnyomásra kis rezdülés, további nyomásokra még az sem. Elsőre ezerszer szétszedés, összes alkatrész egyenként próba, végül tápcsere, rövid ideig jó, aztán megint se kép se hang.
Meglepő módon mindkét alkalommal az alaplapi gombelem frissre cserélése oldotta meg a problémát! Másodszorra már rutinossal egyből ezzel kezdtem, a gépek azóta is mennek mint kisangyal (és van egy tartalék tápom).

(#164) Gorneck válasza Yaye (#163) üzenetére


Gorneck
titán

Ez tök jó! Ilyennel még nem találkoztam! Pedig az elem nélkül is megy a gép! Érdekes...

Gorneck#1239

(#165) Yaye válasza Gorneck (#164) üzenetére


Yaye
őstag

Franc tudja, biztos alaplapja is válogatja, meg hogy AT vagy ATX... Elvégre sok lapban a biosnak is van beleszólása a power-gomb működésének mikéntjébe, és lehet hogy elem nélkül behal a dolog.

(#166) Gorneck válasza Yaye (#165) üzenetére


Gorneck
titán

Én csak azt tudom, hogy a bios a kikapcsolásnál szabályoz, hogy be-nél is azt nem. De mind1!

Gorneck#1239

(#167) Yaye válasza Gorneck (#166) üzenetére


Yaye
őstag

Tényleg mind1, de be-nél is. Pl billentyűzetről, vagy egérrel be lehet- e kapcsolni, ilyesmik...

(#168) Gorneck válasza Yaye (#167) üzenetére


Gorneck
titán

Tényleg pont ezzel no meg egy fránya jumperrel szoptam majd egy hónapig!

Gorneck#1239

(#169) Gorneck válasza Yaye (#167) üzenetére


Gorneck
titán

Ez a jumper tiltotta a bios wakeup-ját!

Gorneck#1239

(#170) erdoke válasza Atlantis (#162) üzenetére


erdoke
titán

Nos a vinyó is jónak tűnik a haver gépében (amennyire ezt egy formázatlan SATA vinyóról meg lehet állapítani), tehát már csak a táp maradt.
A gari ugrik, ha kifüstöl a vinyó, a túláram nem garanciális hiba.

A legjobb aláírás a héten

(#171) Gorneck válasza erdoke (#170) üzenetére


Gorneck
titán

De mitől piccen el csak úgy egy táp?

Gorneck#1239

(#172) Gorneck válasza erdoke (#170) üzenetére


Gorneck
titán

A Chieftec nem erről híres!

Gorneck#1239

(#173) Gorneck válasza erdoke (#170) üzenetére


Gorneck
titán

Most már tényleg kelle majd az a tt táp! 360watt kevés volt a konfigodnak!?

Gorneck#1239

(#174) erdoke válasza Gorneck (#171) üzenetére


erdoke
titán

Nem tudom, de ahogy kiokoskodtam, valószínűleg csak az egyik feszértékre nem tud(ott) elég feszt adni, talán a +12 V-ra (vinyó indulásával nem ment, anélkül igen). Nem a hálózat tette tönkre, mert kettős védelem volt előtte, és azokban nem ment ki semmi.
Nem szidom nagyon, mert egyelőre úgy tűnik, nem vitt magával semmit. (Kopp-kopp)

A legjobb aláírás a héten

(#175) Gorneck válasza erdoke (#174) üzenetére


Gorneck
titán

:C

Gorneck#1239

(#176) Robi_73 válasza erdoke (#174) üzenetére


Robi_73
őstag

Írd már le légyszi ,hogy milyen hardver eszközök vannak a gépedben (ventik számát is),és hogy aktív PFC-s volt-e a tápod? :F

Robi73

(#177) erdoke válasza Robi_73 (#176) üzenetére


erdoke
titán

A hiba történtekor volt benne:
IC7-G alaplap, rajta egy Zalman CNPS7000-Cu venti 1700 rpm-en és a NB venti 4000 rpm-en.
P4 2,8C alapon.
2*512 MB Infineon RAM kb. 2,7 V-on, lapon erős memóriatuning.
Hardcano9 7 db leszabályozott 8 centis házventivel.
9700Pro alapon.
Hitachi 180GXP 120 GB, Hitachi 160 GB SATA (Seagate 80 GB + rack éppen nem volt benne)
Pioneer-119 DVD-ROM (+ külső CD-író külön tápról).
Samsung floppy

Más nem jut eszembe.:) Szerintem nem az volt a baj, hogy nem bírta, hiszen 3,5 GHz-en ment már a proci. Egyszerűen kipurcant.

A legjobb aláírás a héten

(#178) Gorneck válasza erdoke (#177) üzenetére


Gorneck
titán

mivel szabályzod a 7db ventit?

Gorneck#1239

(#179) rATdrAgOn válasza erdoke (#1) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Nekem ez alaplapnak tunik, felteve ha minden mas patent (ugy ertem, hogy megbizhato, jo cucc). Nekem is durrant mar el ugyanigy lapom sokszor, ment, kikapcs, par nap mulva megneztem es mar az SKSH (Se Kep Se Hang)hatargorbe alatt volt a cucc.
Van ilyen :(

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#180) Robi_73 válasza erdoke (#177) üzenetére


Robi_73
őstag

Durván ~405W max teljesítmény felvételt számoltam.Ehez a konfighoz egy ~330W-os táp nem egy élet biztosítás.Ha tápot veszel neked minimum egy 460-500W-ost kell venned. .Tuning nélkül számoltam,tuningal durván még rájönne 30-50W. :O

[Szerkesztve]

Robi73

(#181) erdoke válasza Gorneck (#178) üzenetére


erdoke
titán

TT Hardcano9, a házhoz adják a ventikkel legyütt.

A legjobb aláírás a héten

(#182) erdoke válasza rATdrAgOn (#179) üzenetére


erdoke
titán

Kösz, de a #1 már régebbi ügy, csak nem nyitottam új topicot a hasonló problémámnak.
Ezúttal majdnem tuti a táp hibája, akkor a VGA volt a hibás.

A legjobb aláírás a héten

(#183) erdoke válasza Robi_73 (#180) üzenetére


erdoke
titán

Rosszul számoltad, ezt a konfigot simán viszi egy 360-as Chieftec. Persze az új kiszemelt egy 480-as TT.:P

A legjobb aláírás a héten

(#184) Gorneck válasza erdoke (#181) üzenetére


Gorneck
titán

Xaser házad van el is felejtettem! A hardcano9 7 ventit tud szabályozni? Na mert én zalmant veszek! És ez lehet jobb választás volna!?

Gorneck#1239

(#185) Robi_73 válasza erdoke (#183) üzenetére


Robi_73
őstag

Biztos? :P

360w-os APFC-s táp jó ha 80-90%-át leadja a névleges teljesítménynek.(~310-330w)
CPU: Pentium 4 800 MHz FSB w/ HT (89 Watts) /tuning esetén 90-110w/
Type of Video Card: ATI Radeon 9700/9800 Pro (54 Watts)
Quantity of Memory: Two Stick DDR SDRAM (20 Watts)
Number of Hard Drives (25 Watts each): Three /3x25w/
Optical Drives: DVD-ROM Drive (25 Watts)
PCI Cards: Network Card (4 Watts) USB Device (5 Watts) /ezt nem írtad sk/
Other Acessories: 80mm System Fan (2 Watts)x7
Other Hardware automatically taken into the equation (36 Watts):

Motherboard (25 Watts)
Floppy Drive (5 Watts)
Keyboard & Mouse (3 Watts)
CPU FAN (3 Watts)
Your Recommended Minimum Power Supply is 407 Watts!!*

Én így kalkuláltam. :F


[Szerkesztve]

Robi73

(#186) Gorneck válasza Gorneck (#184) üzenetére


Gorneck
titán

Csak négyet az nekem kevés :O!

Gorneck#1239

(#187) Gorneck válasza Robi_73 (#185) üzenetére


Gorneck
titán

Jól számoltad!

Gorneck#1239

(#188) Gorneck válasza Robi_73 (#185) üzenetére


Gorneck
titán

Fizika 5!:C

Gorneck#1239

(#189) Robi_73 válasza Gorneck (#188) üzenetére


Robi_73
őstag

Inkább elszomorító.Egy páran tesztelünk (Prime95,Cpuburn,3DMark,stb.)és Paks máris kapacitás hiánnyal szenved.Lassan már,mi is ipari fogyasztók leszünk. :C

Robi73

(#190) Gorneck válasza Robi_73 (#189) üzenetére


Gorneck
titán

Ez így van!

Gorneck#1239

(#191) TudorVigyor válasza Robi_73 (#185) üzenetére


TudorVigyor
aktív tag

Először is, szerintem PFC ide vagy oda, a 360W-os táp elvileg lead 360W-ot, legfeljebb ő közben többet fogyaszt.

Másodszor: a számításban ezt használtad?
http://www.jscustompcs.com/power_supply

Mert ha igen, akkor épp most vitatjuk meg egy másik fórumon ([L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=43839[/L]), hogy nem azokkal az értékekkel számol, amit zárójelben kiír. Ezért van az, hogy a te számításod sem jön ki 407 wattra, ha jól látom.

(#192) Robi_73 válasza TudorVigyor (#191) üzenetére


Robi_73
őstag

Igen azt a linket használtam.
Én úgy tudom hogy egy sima táp(NPFC) a névleges kapacitásának 60-80%-át,míg az APFC-vel ellátott 80-90%-át adja le. :F

Robi73

(#193) Zsef válasza erdoke (#27) üzenetére


Zsef
tag

Bocs elnéztem

[Szerkesztve]

(#194) erdoke válasza Gorneck (#184) üzenetére


erdoke
titán

Hardcano9 akár 12 ventit is bír.:)

A legjobb aláírás a héten

(#195) erdoke válasza Robi_73 (#185) üzenetére


erdoke
titán

Ezek mind az elméleti maximális értékek, ami a valóságban csak előre megtervezett módon érhető el.:) Ráadásul beszámoltál néhány nálam nem létező fogyasztót is, illetve ez a táp stabilan 340 W leadására képes. Hidd el, hogy nem erőlködött nálam.:D

A legjobb aláírás a héten

(#196) TudorVigyor válasza Robi_73 (#192) üzenetére


TudorVigyor
aktív tag

Itt egy Ph! cikk, mely szerint a 360w-os csiftek leadja a nevleges teljesitmenyet, sot akar 430W-ot is, megfelelo feszultsegertekek mellett: [L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=240&p=5[/L]
Raadasul APFC nelkul.

(#197) erdoke válasza Robi_73 (#192) üzenetére


erdoke
titán

Ez erősen típusfüggő, vannak olyanok, amik stabilan a névleges fölött mennek hosszabb távon is, gond nélkül. Az enyém egyébként passzív PFC-s (volt). Az új 480 W-os TT tápom aktív PFC-s lesz, de szerintem ez nem sokat számít.
Tápnál mindig a gyártó által feltüntetett, az adott feszültségértékre, illetve azok kombinációira érvényes áramerősségeket kell nézni, nameg természetesen a teszteket.

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#198) Robi_73 válasza TudorVigyor (#196) üzenetére


Robi_73
őstag

Olvastam a tesztet.Nekem az egyik a teszben szereplő tápom volt, ami 350w-os volt és 4xxw-ot is leadott.(Coolink AP400-DX)De teljes terhelésnél nagyon belessultak a ventik,tehát nagyon le mondhatni túl volt terhelve.Ezért cseréltem le egy 520w-os Vantec tápra.Ez a jelenség megszünt.Nem árt a biztonság, szerintem egy túlterhelt,a renszerhez alul méretezet táp nagyon csúnya dolgokra képes.Lehet az Enermax,Chieftec,Vantec,stb. :P

Robi73

(#199) erdoke


erdoke
titán

Csak kíváncsiskodnék, hogy a # 174-ben leírt eszmefuttatás lehet-e helytálló...:)

A legjobb aláírás a héten

(#200) erdoke válasza erdoke (#199) üzenetére


erdoke
titán

Nos, senki nem akar lehülyézni?:DDD

A legjobb aláírás a héten

(#201) Beck18 válasza erdoke (#200) üzenetére


Beck18
tag

nos, ha már így rákérdeztél ... :)):))

For Whom The Bell Tolls

(#202) erdoke válasza Beck18 (#201) üzenetére


erdoke
titán

OK, de a tápos elméletemhez senki?:O
:)

A legjobb aláírás a héten

(#203) erdoke válasza erdoke (#174) üzenetére


erdoke
titán

Mivel egyelőre csak Vargáné tápom van kölcsön, nem merem tesztelni a rendszert. Mégpedig azért nem, mert nem tudtam 100% biztonsággal megállapítani, hogy a táp feküdt meg. Ha véletlenül az alaplap a hibás (neadjisten zárlatos), akkor egy Vargáné táppal kísérletezve gallyra mehet az egész gépem (csak videókártya van tartalék, és az egyik RAM-ot tudnám még kivenni a teszteléshez). Így meg kell várnom a hétfői TT táphoz jutást.:(

A legjobb aláírás a héten

(#204) erdoke


erdoke
titán

Hmm. A #174-re senki?:O

A legjobb aláírás a héten

(#205) Gorneck válasza erdoke (#194) üzenetére


Gorneck
titán

Hogy a rákba lehet ez? Na mer a tt oldalán nem ennyi szerepel!

Gorneck#1239

(#206) Gorneck válasza erdoke (#204) üzenetére


Gorneck
titán

Láma vagyok a tápokhoz!

Gorneck#1239

(#207) Gorneck válasza erdoke (#204) üzenetére


Gorneck
titán

A TT táp meg elég állat minap láttam 1et!

Gorneck#1239

(#208) erdoke válasza Gorneck (#206) üzenetére


erdoke
titán

Hátha jön vki, aki ért hozzá, és megnézi a #174-et...:F

A legjobb aláírás a héten

(#209) erdoke


erdoke
titán

Új fejlemény van, amitől nem lettem sokkal boldogabb, sőt...:(

Elvittem a Chieftec tápot a boltba, ahol vettem. Profi mérőjük nincsen, úgyhogy a műszeren kívül két vinyót és két autó tompítottat kötöttünk rá. 6-8 percig ment, semmi probléma nem jött elő, a feszértékek teljesen normálisak voltak.:O

2 lehetőséget látok:
1. Nem volt nagy terhelés a kártya azon feszértékén, ami szarakodik, tehát nem jött elő a hiba, de ettől még a táp a hibás.
2. A tápnak kutya baja, az alaplap feküdt meg (vmi zárlatszerűség okozta a bűzt), esetleg egy zárlatos vezeték miatt blokkol a táp.

Utóbbi esetben kérdéses az, hogyan működött a rendszer ugyanazon konfigurációban hibátlanul két napot?:F

Kezdek nekikeseredni ennek a gépügynek...:(((

A legjobb aláírás a héten

(#210) Robi_73 válasza erdoke (#209) üzenetére


Robi_73
őstag

Szia erDOKe.

Szerintem emvy tud neked segíteni,vedd fel vele a kapcsolatott.Ha más nem legalább útba igazít, hogy,hol lehet a tápodat korrekt módon kimérni. (műszeres) Vagy maximum néz utánna hogy a Chieftec tápoknak ki a forgalmazója és tölük kérj tanácsot bevizsgálás ügyében.Ők biztos ajánlanak egy hivatalos szervízt. Én mondjuk előtte darabokra szedném a gépemet és égés nyomokat keresnék.(memo,alaplap,vinyó,kábelek,potméterek.vga stb) Nagyító rlz!!! Vagy másik lapba próbálj ki mindent,de ez elég kockázatos, mivel ha valamelyik eszközzel van gáz, akkor már 2db alaplap cseréje már elég nagy költséggel jár.(ha nem garis) Amúgy nagyából behatárolható az éget szag eredete? :(

szerk.:

Ventik közül mind müködik? (pörög)


[Szerkesztve]

Robi73

(#211) erdoke válasza Robi_73 (#210) üzenetére


erdoke
titán

Köszi, próbálkozok. Amíg nem égett, addig látszólag minden rendben volt.

A legjobb aláírás a héten

(#212) intelfan válasza erdoke (#209) üzenetére


intelfan
aktív tag

A te P4 konfigod a 12V-ot terheli meg nagyon erősen.
A 2 vinyó önmagában kevés a két autó tompított nem tudom mit terhel és hány A az áramfelvétele, de szerintem ebből még nem egyértelmű hogy jól működik a táp.

Az új táp megérkezéséig nem sokat tehetsz a vargánéval jobb ha nem teszteled a géped.

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#213) erdoke válasza intelfan (#212) üzenetére


erdoke
titán

Igen, pontosan így gondolkodtam én is, pedig már majd' begépezek...:D
Nem merem a vargányára bízni a gépet, pedig a 9700Pro-t már kimenekítettem, de így is sokba kerülne egy alaplapi füst.
Hétfőn úgyis Pestre megyek, viszem a lapot és a procit is, reggel bedobom a boltba, és megkérem a szervizest, hogy nézze meg. Estére talán le is tudja tesztelni. A 480-as TT pedig vmivel többet bír 12 V-ra is, mint a 360-as Chieftec (bár nem 33%-kal, csak 10-15-tel).
Remélem, csak egyetlen alkatrész halt meg (a legrosszabb az egészben, hogy nem teljesen), nem vitt magával semmit. Nekem továbbra is a 12 V a gyanús, de a lap is csinálhat ilyet. Terhelve se volt, amikor kipurcant, csak letöltés ment...:F

A legjobb aláírás a héten

(#214) Robi_73 válasza erdoke (#213) üzenetére


Robi_73
őstag

erDOKe van valami változás ?

Robi73

(#215) erdoke válasza Robi_73 (#214) üzenetére


erdoke
titán

Ja. Zárlatos IC7-G garanciában cserélve. Csak tudnám, mitől halt le, hiszen bő 7 hónapot használtam gond nélkül, elváltozás a büdösödés ellenére nem látszott rajta.:F Ugye szimpla letöltés közben halt meg, a proci alapon járt, VGA downclockolva.

Mind1, mostmár legalább 1.1-es lapom van az új chipsethűtővel. Kíváncsi vagyok, hogy a RAM-jaim ebben is ugyanúgy hasítanak majd, mint a régiben.

Ja, így maradt egy Chieftec tápom, aminek ugye kutya baja. Majd odaadom a Hardver + erDOKe + jótékonyság topicomban említett családnak.:)

A legjobb aláírás a héten

(#216) Gorneck válasza erdoke (#215) üzenetére


Gorneck
titán

Még jó hogy van az a Gar! Bárki is találta ki +1 pont nekije!
OFF
A-DATA ramokról mit hallottál? Egész pontosan erről!
[L]http://www.adata.com.tw/en/news/newsroom011.htm[/L]
nah ez most jó vagy rossz?
[L]http://www.hardwaregods.net/adata_500.html[/L]
ON
Fog az hasítani! Nekem is 1.1-es van!

Gorneck#1239

(#217) erdoke válasza Gorneck (#216) üzenetére


erdoke
titán

Hasít ez is ugyanúgy.

A-DATA RAM-ot nem igazán ismerem.

A legjobb aláírás a héten

(#218) Gorneck válasza erdoke (#217) üzenetére


Gorneck
titán

OFF
És a belinkelt teszt alapján vélemény?
Emvy azt mondta igen ütős!
ON
Persze hogy hasít hiszen Abit!;]

Gorneck#1239

(#219) Bazsesz válasza erdoke (#15) üzenetére


Bazsesz
őstag

Nekem ilyen a régi gépnél akkor volt, mikor a proci megadta magát. Akkor Nem jutott el a POST-ig sem.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#220) Bazsesz válasza Bazsesz (#219) üzenetére


Bazsesz
őstag

Már megint lemaradtam. :(

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#221) erdoke válasza Bazsesz (#220) üzenetére


erdoke
titán

Semmi gond, azért kösz! :)

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.