Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bronin7


bronin7
csendes tag

Hello mindenkinek!

Sajnos nem tudom már, hogy kihez forduljak a problémámmal, így végül itt teszek egy próbát vele!
Remélem, hogy valaki tud segíteni...

A helyzet a következő:
1. Van egy PS3-as Dragon Age-em (vagy brit vagy amerikai verziós, nem tudom pontosan).
2. Kaptam hozzá "Redeem Code"-ot (ami elég valószínűen még nem volt használva), vagyis ingyen letölthetem vele a "Stone Guardian" karaktert + a Blood Dragon Armor-t.
3. Engem csak a gólem érdekel, így a játék főmenüjébe beléptem a Download opcióba (persze előtte csináltam accountot, meg ilyesmit), megnyomtam a háromszöget, beírtam a kódot...
4. Amit elfogadott, vagyis (a külföldi fórumok alapján) nem írta ki, hogy "Invalid Code"...
5. Azonban a downloadable content-nél nem jelent meg semmi...
Most mi a fene van? Ötlet?

De továbbmegyek... Próbálkoztam tovább mással.

Ugyanis olvastam olyat a külföldi fórumon, hogy bizonyos esetben kell várni pár napot mire megjelenik a letölthető cucc...
És én vártam.
Nem jött be semmi 3 nap után.
Ötlet?

De ennél is továbbmentem... Megint próbálkoztam valami mással.

Eljutottam a kereskedő csávóhoz, akitől meg lehet kapni a pálcát.
Előjött a párbeszéd ablak, ahol megjelent a következő:
"[Downloadable Content] I will look into it." vagy valami hasonló, lényeg az, hogy itt kaphatnám meg a pálcát...
X-et nyomtam.
Azonban erre a játék azt írja ki (előtte csinál egy Autosave-et), hogy csatlakozzon a szerverre...
De hiszem én már csatlakoztam! (játék közben jelzi is, hogy ki lépett be vagy ki)
Kiléptem a játékból, s újrapróbáltam.
Miután betöltötte az állásomat utána érdekes módon a következőt írta ki.
"Szerverprobléma miatt nem lehet hozzáférni a letölthető tartalomhoz." (ezt angolul)
Ha megpróbáltam a csávótól megint elkérni a pálcát, akkor a fentebb leírtat írja ki megint (nem a szerverproblémásat, hanem azt hogy csatlakozzon a szerverre)...
Most megint mi van? Ötlet?

Elnézést, hogy ilyen hosszasan és dedós szinten írtam le, hogy mi a gondom, de teljesen tanácstalan vagyok!
Segítsetek!
Szívesen kipróbálnám ezt a gólem karaktert, főleg azért mert ingyen letölthettem volna...
(a bioware hivatalos honlapján 15 dollárt kérnek érte, annyit viszont nem ér)

[ Szerkesztve ]

(#2) Thrawn


Thrawn
félisten

[link] :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) bronin7 válasza Thrawn (#2) üzenetére


bronin7
csendes tag

Nekem nem gyűjtői kiadásom van, a problémámnak semmi köze sincs ahhoz.
De köszi, hogy megpróbáltad, olvastam a cikket.

[ Szerkesztve ]

(#4) Vistaboy válasza bronin7 (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nálam PC-n ez úgy működött, hogy az online profilomban a Redeem Code-nál beírtam a kódokat - mindhármat, amit kaptam a CE-hez -, majd utána nekem sem történt semmi. De amikor kiléptem a játékból, és újraindítottam, a letöltés automatikusan elindult. Sőt, utólag egy rendszer újra telepítés miatt ismét fel kellett raknom a játékot, és a legelső bejelentkezés után ismét automatikusan leszedte a DLC-ket, szóval az accountodhoz ez a kód hozzáadódik, így akármikor automatikusan le kellene hogy töltődjön.

Ha mégsem, akkor írj a supportnak, hátha ők tudnak segíteni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) bronin7 válasza Vistaboy (#4) üzenetére


bronin7
csendes tag

Kösz a segítséget, de a PS3-as verzióban máshogy működnek a dolgok.

Ötlet valaki?

Nincs senkinek sem PS3-as Dragon Age-e, csak nekem!? :DDD
Vegyétek meg, hogy tudjatok segíteni... :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.