Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Help! ati driver (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Peat;)


Peat;)
veterán

A problémám az hogy bármilyen radeon drivert rakok fel ujraindítás után azt írja ki hogy a driver nem működik megfelelően, vagy nam ''iniciálozódott''

(#2) nap


nap
addikt

Mondanam, hogy tegyel akkor a gepbe radeon kartyat! :D
Szerintem eleg, ha ujrarakod a windozot.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3) Peat;) válasza Peat;) (#1) üzenetére


Peat;)
veterán

Egy nf2-es epox lap,winxp,9800, 3.13-as nforce van fenn. Próbáltam az omegát először(3.9), majd a sima 3.9-et is ati oldaláról. Nem jön össze. Még megnézem a driver cd-jén lévő 3.7-est hátha,aztán win reinstall segít?

(#4) Peat;) válasza nap (#2) üzenetére


Peat;)
veterán

Csak szerettem volna kipróbálni,mert holnap későn érek haza, nem hiszem hogy lesz kedvem win reinstalhoz:(

(#5) nap válasza Peat;) (#3) üzenetére


nap
addikt

Van valami program, ami leszedi a regi catalys-t. Regebben volt a hirekben, hogy pontosan mi is ez, es hol talalhato. [L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=10&id=4424[/L]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#6) Peat;) válasza nap (#5) üzenetére


Peat;)
veterán

Köszi,megnézem!

(#7) Robi69


Robi69
csendes tag

A Windowsban (XP) a programok telepítése közé beteszi magát az ATI meghajtó, ATI control panel és az ATI program eltávolító. Innen simán lehet törölni. Ezután telepítsd a 3,9 vagy a 3,7-est.

(#8) Robi69


Robi69
csendes tag

A Windowsban (XP) a programok telepítése közé beteszi magát az ATI meghajtó, ATI control panel és az ATI program eltávolító. Innen simán lehet törölni. Ezután telepítsd a 3,9 vagy a 3,7-est.

(#9) evra


evra
csendes tag

Nálam is ilyesmi a probléma, kicsit máshogy:
Ha a driver CD-n lévő Catalyst 3.1-et felrakom, akkor no problem. De ha fel akarom tenni a 3.9-est, esetleg a 3.7-est, akkor a telepítés végén kivön egy hibaüzenet, miszerint a valamilyen memóriaértéket nem lehet olvasni (na ezt jól megmondtam..., tuti valami tökmás), aztán a végén újraindul és 640*480, 256 szín 60 hertz, vagyis mintha rossz drivert tettem volna fel. Próbáltam már úgy, hogy a ''Programok hozzáadása, eltávolítása'' menüből kiírtottam, tényleg ott volt az az ''Ati program eltávolító'' de én csak simán kilőttem a control panelt, meg a meghajtó, ezek után próbáltam csak azt a prgoram eltávolítót, de asszem arra ki is írt valami hibaüzenetet. Ez után fel akrtam tenni megint az új drivert és megint ua. a hiba. Valszeg a régi drivert írtottam le rosszul, mi?
Most megpróbálom azzal a Catalyst unistallerrel, remélem jó lesz, ha nem akkor jövök vissza ide sírni.... :)

eVra

(#10) Benzinkutas


Benzinkutas
csendes tag

Szevasztok!Csak azt szeretném kérdezni hogy nektek milyen driver van fent az ASUS 9600XT-n???Az eredeti?Letoltottem a 3.9 Catalystot, de az csak 9600 SERIES-nek ismeri fel.Ez normális? Siessetek légysz!!! KOSSZ!!!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Help! ati driver (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.