Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#776) akosvp


akosvp
csendes tag

Sziasztok!
Nekem holnap érkezik két darab Milesight UG65-ös helium minerem amcsiból úgy, hogy múlt hét közepén vettem. Szállítási költséggel ($60) együtt, amiben benne van már a vám is, $739-t (mai árfolyamon 232.000,-Ft-ot) fizettem egy darabért a Fastminers.io oldalon. Érdemes nézni az oldalukon megtalálható Telegram csatornájukat, ott vannak állandó infók az aktuális és várható restock-okról. Többféle Helium (PantherX1, X2, Sensecap M1, Finestra, RisingHF), meg másfajta minereket is árulnak egyébként. Annyi, hogy csak kriptóval (USDC) lehet náluk fizetni, de egy kripto wallet-tal simán megy a dolog, én is első bálozóként vettem náluk most.
Lenne egy kérdésem, hátha valakinek van jó ötlete/megoldása. Mivel kültéri setup lesz mindkettő, ezért azt nézegettem, hogy mivel lehetne biztosítani az áramellátását és az internetet úgy, hogy az egyik teljesen független lesz áramforrástól és routertől. Az internetet még meg tudom oldani mobil LTE modemmel, viszont az áramellátással bajban vagyok. Néztem napelemes powerbankeket, meg kültéri akksikat, amire rá lehetne kötni valahogy, de ebben megmondom őszintén elég zöldfülű vagyok, úgyhogy remélem tud valaki nekem segíteni ebben, minden javaslatot szívesen veszek! :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.