Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) Danex válasza sittes79 (#59) üzenetére


Danex
addikt

Pedig ott pont találsz idős embereket akik az internet szamlajuk árán kiteszik a kütyüt neked :K

(#62) sittes79 válasza Danex (#61) üzenetére


sittes79
addikt

Nem is mondasz hülyeséget, megyek is egy kört a kocsmában. :R

Dannyl: dehogynem csak kB őszre ér ide

[ Szerkesztve ]

(#63) dannyl válasza sittes79 (#62) üzenetére


dannyl
addikt

A nebrára már feliratkozni sem lehet. Egy hete kb. még lehetett. SOLD OUT. De lehet máshol még lehet regisztrálni.

(#64) sittes79 válasza dannyl (#63) üzenetére


sittes79
addikt

Rakot kezdtem el rendelni 555 dollár lenne a vége szállítás meg vat, találtam rá kis discountot is.

(#65) Kobe válasza sittes79 (#64) üzenetére


Kobe
veterán

What a shame hogy a RAK is a rendeles vegen sold outot mutat ;]
Perpill sak a bobcat rendelheto refund nelkul, kriptoval fizetve....

(#66) sittes79 válasza Kobe (#65) üzenetére


sittes79
addikt

Na baszki odáig már nem jutottam, akkor ez szivas, bobcat meg felejtős hogy elutalod a semmibe a kriptot :O

(#67) Danex


Danex
addikt

Aki distrelectol rendelt az a visszaigazolo e-mailekben milyen dátumot kapott?

Visszaigazolt mennyisegnel van ilyesmi hogy CW19/2021 vagy ehhez hasonló

(#68) kzkz válasza Danex (#67) üzenetére


kzkz
őstag

04.11-én rendeltem, akkor ez volt a számlán:
CW 19/2021
Tegnap kaptam egy másik rendelésvisszaigazolást tőlük, ott a fenti dátumot áthúzták, és ezt írták a helyére:
CW 33/2021
Szóval kitolták 3,5 hónappal :(

[ Szerkesztve ]

(#69) Kobe válasza Danex (#67) üzenetére


Kobe
veterán

Miindegy a distrelec mit ir a rendeles visszaigazolasban, egy dilettans banda sajnos akit a nebra is elkuldott a halal faxara tobbszor.
Ugyanakkor lesz a distrelectol valo kiszallitas, mint amikor a nebra siteon lesdott rendelesekre lenne, ezt a ebras arcok kismillioszor elmondtak.
Egyebkent meg maganak a nebranak sincs hetre pontos kiszallitasi utemterve, ezert jo kerdes hogy a disztributoranak honnan lenne
(hasra utottek aztan annyi)

(#70) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Hol van erről valami bullshit mentes összefoglaló?
Most az AP és a kliens is crypto pénzt számol?
Ezt ki kapja és mire?
Ezt a crypto számítást felhasználják az AP-kliens forgalom titkosítására is?
Milyen távok, sebességek és kliensszám érhető el vele?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#71) Kobe válasza E.Kaufmann (#70) üzenetére


Kobe
veterán

Csak tippelek, de.... Elofordulhat, hogy a helium.com on fent van minden ilyen info ;] meg Githubon HIPek szerint fentvannak a technikai reszletei is

(#72) E.Kaufmann válasza Kobe (#71) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Csak tippeltek, de megint egy kötekedő emberke. Felmentem, tele van marketing bulshittel. Más témákban egyszerűbb kérdésekre se küldik el az embert, valamint csinálnak egy témanyitó kundát.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#73) Kobe válasza E.Kaufmann (#72) üzenetére


Kobe
veterán

Csak tippelek, de akkor nagyon mas filmet neztunk a moziban, mert furcsamod nekem a helium.com on fent van az osszes relevans informacio, HIP 30ig bezarolag az osszes githubos gyujtohelyre mutato linkkel egyutt

(#74) E.Kaufmann válasza Kobe (#73) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Na akkor pölö ez a mondat a hélium.com-on mi a tosz?
Mining HNT with Hotspots is done via radio technology, not expensive or wasteful GPUs.
Hogy lehet rádióhullámokkal számolni?
Vagy ha a hélium.com nem jó, melyik oldalon írják le rendesen, hogyha már nem akarsz, esetleg nem is tudsz pár lényeges kérdésre egy mondatos válaszokat írni?

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#75) Kobe válasza E.Kaufmann (#74) üzenetére


Kobe
veterán

Szerintem engedd el a temat, lathatoan tul komplex ahhoz hogy 2 menuponttal odebb kattints a siteon es elolvasd a dokumentaciot.
Egyebkent a helium.com pont azon keves siteok koze tartozik a tobbi shitcoinnal ellentetben, amelyiknek nonstop full dokumentacio erheto el, pl. A developer network es a havi "kozgyulesek" teljes videoanyagaval.

Ha igy tettel volna (mmint kattintasz 2t), korvonalazodna az alap koncepcio, hogy ez voltakepp nem banyaszas es semmi koze nincs hozza, hanem egy full funkcionalis IoT RF halozat kozossegi uzemeltetese, annyival megfuszerezve hogy a halozatuzemeltetesi jutalekot nem cashben, hanem HNT-ben kapod (ez a "mining" resze).

Na ez a level 1 infomorzsa. Es akkor vannak meg a Helium Improvement Protocolok, amik level 30ig tornasszak fel a technikai beltartalmat, a jutalekszamitas kepletet, a hotspotok geografiai elhelyezesenek szabalyait stb stb stb.

Nyilvan egyszerubb egy tok fuggetlen siteon teljeskoru infot kutatni, de ez pont az a kavehaz ahol a source sitenal pontosabb dokumentaciot nem fogsz az eg egyadta vilagon talalni. A bitcoin topik osszefoglalojaban simcs bent a teljes technikai dokumentacio

(#76) Ferdzsoo válasza Kobe (#75) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nailed it.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#77) sittes79 válasza Kobe (#75) üzenetére


sittes79
addikt

Nagyon szép :C

(#78) kavalkád


kavalkád
aktív tag

nekem kissé zavaros a helium.com oldala, akármerre megyek rajta mindenhol csak ez eszközöket tolja az arcomba, értelmezhető infót nehezen találtam.

amit sikerült kibányásznom (hogy stílusos legyek) az oldalról, hogy ennek az a lényege, hogy ha telepítek egy ilyen eszközt akkor gyakorlatilag egy hotspot hálózat kialakításában veszek részt és cserébe kapok kriptodevizát.

ami nem világos, hogy ki fogja ezt a hálózatot használni? az majd fizet érte kriptodevizával?

ps: akik csak arrogáns, lekezelő vagy kioktató módon tudnak válaszolni, azok kérem ne vesztegessék az idejüket a válaszadásra, nem leszek okosabb a cinikus kirohanásaiktól, köszönöm.

(#79) Kobe válasza kavalkád (#78) üzenetére


Kobe
veterán

Menu / Technology menupont alatt van fent minden leiras, illetve onnan lehet githubra ugorni

Itt senki nem fizet erte kriptodevizaval. A helium mennyisege mar most rendelkezesre all, de azt halvinggal es elegetessel szabalyozzak (lasd HIP-k).
2 fazisos rolloutrol van szo, illetve most mar 3.
1 - az eszkozok a proof of coverage elve alapjan pingelgetik egymast, hogy valoban nyujtod e a lefedettseget a teruleten. Halozatepites, minel nagyobb / tobb hex lefedese a terkepen, es ha pingelnek vagy witnesseled mas pingeleset, kapod a rewardot

2 - a halozatra raeresztenek kulonbozo felhasznaloi cegeket (vannak mar most is) , ok a halozat hasznalataert fizetnek de abbol te HNT-t kapsz a halozaton forgalmazott adatmennyiseg utan

3 - ugyanez, 5G halozaton

(#80) kavalkád válasza Kobe (#79) üzenetére


kavalkád
aktív tag

köszönöm!

átolvastam ami érdekelt, látok benne fantáziát, de van pár fenntartásom is ezzel az üzleti modellel, átgondolom majd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.