Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  HEEEELP!!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Slavin


Slavin
újonc

Help!
Úgy döntöttem a karácsony alkalmából meglepném magam egy új PC-vel. Igen messze van még de ideje nézelődni gondoltam. Ám ahogy elkezdtem nézelődni rájöttem, hogy foggalmam nincs hogyan kell és hogyan épül fel jól egy rendszer. A keret nem vmi nagy olyan 150-160ból szeretném kihozni monitor winchester nélkül, mert ezek rendelkezésemre állnak. Nos ha valaki esetleg megtenné,hogy kiokosít az ilyen témában esetleg segíteni összeállítani egy PC-t ugyan pénzbeli jutalmat nem :D de hálásan megköszönném. Igen érdekel a téma de pl. ilyet sem tudok hogy mi az a cf\sli, úgyhogy szeretnék egy kis segítséget kérni. Azért ide írtam mert foggalmam nincs hova kellett volna ezért SORRY. Olvasgattam a fórumot de részletesen, úgy, hogy én is megértsem nem találtam semmit ezért ne offoljatok lééci :). Ja és gamere szeretném a gépet.

(#2) razorka777 válasza Slavin (#1) üzenetére


razorka777
veterán

Milyen asztali gépet vegyek?

Amúgy miért nem elég a 150k gépre?

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3) Tim82 válasza Slavin (#1) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ide írd be ugyanezt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4) Ndruu válasza Slavin (#1) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Próbálkozz meg egy gyűjtőtopikban feltenni a kérdésedet, mert itt valószínűleg nem fogják észrevenni.

Milyen asztali gépet vegyek?

Új topikot csak akkor nyiss, ha már meggyőződtél róla, hogy nincs hasonló. Kereső a jobb felső sarokban.
Ezt bezártam.

Harrrr!!!!

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  HEEEELP!!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.