Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Heeeeeelp (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Cruel--


Cruel--
csendes tag

Hali
Egy olyan problémám lenne, hogy meghalt az MSI K7N2 Delta ILSR alaplapom viszont leszedtem a gyári chipset coolert viszont így meg nem vihetem vissza.
Szal a lényeg az lenne hogy ilyenkor mit lehet csinálni???
Esetleg van vmi bolt ahol hozzá lehet jutni egy másikhoz, vagy esetleg valaki szívesen megválna tőle...

(#2) fene_vad


fene_vad
senior tag

tedd vissza

(#3) Cruel--


Cruel--
csendes tag

köszi a tippet de mivel szar volt a cooler és nem gondoltam hogy beszarhat a lap kidobtam :((

(#4) Loretto válasza Cruel-- (#3) üzenetére


Loretto
veterán

igy akkor szívás van. bolhán kellene v bontóba körbenézni.

[Szerkesztve]

Soirée...

(#5) @aMoRF


@aMoRF
tag

Vegyél egy uj MSI lapot! szed le róla a hűtőt és rakd át a rossz-ra... Majd vissza gariba...
Addig használhatod az új lapot. Majd mikor legarizták az új garis deszkát eladhatod... Kis szerencsével nem buksz sokat... Esetleg nem új lapot kérsz vissza hanem valami mást pl: Vinyót... :D

A cél szentesíti az eszközt, de csak úgy, ha elérik.

(#6) Vangelis


Vangelis
nagyúr

vagy egyszerűen megmondod hogy beszart rajta a cooler és többe került volna visszavinni , és neked volt otthon másik és azt ráraktad (végülis nem nyultál komolyan a laphoz)
habár már mindenbe belekötnek:)
de lehet, hogy hülyeséget mondtam

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#7) Cruel--


Cruel--
csendes tag

bontókba néztem sehol nincsen, hameg nincs rajta akkor ssajna őket az nem érdekli hogy miért szedtem le(amúgymeg télleg jobbra cseréltem mivel 2 hét után szinte magától megállt...)

(#8) Sick Boy válasza Cruel-- (#7) üzenetére


Sick Boy
őstag

1. nem illik ilyen topiccímet adni több okból, de a legfőbb, hogy kevesen fogják megnézni és olyanok főleg, akik nem tudnak hozzászólni/értelmetlenségeket fognak hozzászólni. Menj a ''moderátort keresek'' Bővebben: link topicba, olvasd el a kezdő hsz-t, és cselekedj ezek szerint, kérd meg őket, hogy változtassák meg a topiccímet valami beszédesebbre pölö ''Moddolt MSI lap meghalt - garancia'' vagy ehhez hasonlóra, ebből mindenki tudni fogja, hogy mia a pálya és többen tudnak segíteni! ;)
2. nem emlékszem pontosan, mondjuk egy Zalman cooler (amit megúszol 1000 forintból - a kék, amely patentos) felrakása automatice garanciavesztést von-e maga után? Logikából úgy gpndolnám, hogy ilyenbe nem lehet belekötni, mondjuk én biztosan nem b@szakodnék rajta, de lehet, hogy rosszul gondolom!
3 dobj fel egy beszédes című topicot a Hardver piac részlegben itt a péhán, vagy egy ''MSI K7N2 Delta ILSR tulajok ide'' és kérj valakitől egy gyári coolert úgy, hogy mondjuk felajánlod, hogy veszel helyette neki egy ilyen Zalman coolert (amit megúszol 1000 forintból.)
asszem, ennyi

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#9) Sick Boy


Sick Boy
őstag

van 2 másik ezzel a lappal foglalkozó topic

Bővebben: link
Bővebben: link

ide is benézhetsz!

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#10) Bash


Bash
őstag

A topic-ot zártam, #8-9-ben az alternatívák.

http://bashtravel.com/

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Heeeeeelp (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.