Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#44101) SpG válasza AxBattler (#44084) üzenetére


SpG
csendes tag

Csak a GML cimke van rajta:

https://c.s-microsoft.com/hu-hu/CMSImages/GenuineMSLabels.gif?version=fef199d1-d1aa-0c38-c770-d8ab74f4d693

"A GML címke segíti a felhasználókat az eszközre előtelepített Windows-kiadás azonosításában, és azt is jelzi, hogy az eszközre eredeti Windows van előtelepítve vagy licencelve. A címke leggyakrabban az eszköz hátoldalán vagy alján található."

Bár szó van a COA címkéről is:

"Eredetiséget igazoló tanúsítvány (COA)
A COA a Windows és a Windows Server bizonyos verziói esetében általában a számítógép borítására ragasztott címke. Az eredetiséget tanúsító igazolás matricája rendszerint a számítógép házán található, illetve egyes újabb hordozható számítógépek esetében az akkumulátorrekesz belsejében."

Az utóbbit még keressük.

Köszi mégegyszer!

SpG

(#44102) SpG válasza SpG (#44101) üzenetére


SpG
csendes tag

Belül sincs serialos cimke. :O

SpG

(#44103) laceb


laceb
tag

Sziasztok!

Vettem egy 1tb merevlemezt,beraktam a gépbe,a windows felismerte, kiírta, hogy használatra kész, de nem látom a sajátgépben!Eszközkezelőben lehet látni,régi lemez 0. hely, új lemez 1.hely.
Új hardver hozzáadása-próbáltam.Mi lehet a probléma?
:R

Na és most miért jött Boborján? -Miért jöttem?Hát azért mert ha nem jövök, hanem megyek, akkor nem itt lennék, hanem ott!

(#44104) Wiz Khalifa válasza laceb (#44103) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Lemezkezelőbe menj be és keresd meg. :)

Valszeg nincs még partíció rajta úgy hogy a Windows felismerje és kell létrehozni rajta egyet.

Smoke some weed nigga!

(#44105) laceb válasza Wiz Khalifa (#44104) üzenetére


laceb
tag

Köszi!

Leszedtem egy Paragon Partition Managert gyorsan.Ezt bepipáljam?"Create as logical partition"
:R

Na és most miért jött Boborján? -Miért jöttem?Hát azért mert ha nem jövök, hanem megyek, akkor nem itt lennék, hanem ott!

(#44106) Doky586 válasza SpG (#44101) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

... A serialt pedig (elvileg) az uefi vagy ami van helyette: GML kompatibilis bios-izé - tartalmazza..

laceb: jobban jártál volna a Win beépített lemezkezelőjével. azzal kevésbé lehet elrontani a dolgokat..

(#44107) laceb válasza Doky586 (#44106) üzenetére


laceb
tag

Upsz!Ezt nem tudtam, hogy a beépített jobb..Én még ott tartok, hogy a windowsra inkább nem bízok semmit.Mit csináljak?Formázzam újra a windows-zal?

Na és most miért jött Boborján? -Miért jöttem?Hát azért mert ha nem jövök, hanem megyek, akkor nem itt lennék, hanem ott!

(#44108) liksoft válasza laceb (#44107) üzenetére


liksoft
nagyúr

Gondold végig. Ki fogja kezelni? A Win? Akkor a sajátja lesz a leginkább kompatibilis a későbbi kezelés során. (Na azért nem minden esetben igaz az állítás, de majdnem.) ;)

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#44109) King Unique válasza laceb (#44107) üzenetére


King Unique
titán

Max ilyen téren lehet jobb. Viszont a Windows GUI-s lemezkezelője ugyanakkor korlátolt és primitív, van egynéhány művelet, amibe beletörhet a bicskája...ami igazán értékes és hasznos tool, az a parancssoros diskpart. Amúgy nálam olyan külső partícionáló programok is okésak, mint pl. AOMEI | MiniTool. Persze esetedben jó lesz a HDD-t inicializálva & formázni a beépített is.

[ Szerkesztve ]

(#44110) SpG válasza Doky586 (#44106) üzenetére


SpG
csendes tag

A BIOS-ban csak (nagyjából) ugyanezt látni.

https://support.lenovo.com/~/media/images/2015/bioswithinwindows8.ashx?la=en&h=476&w=628

Ez a GML-kompatibilis izé? :N

[ Szerkesztve ]

SpG

(#44111) Doky586 válasza SpG (#44110) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem elég ezt látnod? Mi kéne még?

[ Szerkesztve ]

(#44112) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

Eddig halkan búgó hdd most halkan de nem egyenletesen búg, zakatol mint egy vonat. tatam tatam tatam.
HD sentinel crystal diskinfo active smart + a gyártó saját hdd testere szerint 100-as a hdd. egyik progi se talál a legcsekélyebb hibát gyanút sem.
Most mit tegyek? Mivel adattárolásra szolgál a hdd nem rendszervinyó így zéró kockázatot akarok de garira nem vihetem vissza mert zéró kimutatható hibát produkál.

(#44113) SpG válasza t420s (#44112) üzenetére


SpG
csendes tag

Itt találsz néhány elrettentő hangot:

http://files.hddguru.com/download/Hard%20Disk%20Clicking%20Noise/

Talán kezd csapágyasodni?

SpG

(#44114) t420s válasza SpG (#44113) üzenetére


t420s
aktív tag

Talán kezd csapágyasodni?

máris? egy éves sincs.

van itt 10+ éves hdd-m aminek semmi hangja 10 év után se.

(#44115) xyvz2


xyvz2
tag

Sziasztok skacok! Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném :R Tegnap átköltöztem 1 ssd-re win 10 pro-val...minden meghajtó lehúzva csak az ssd megy-ok. Feltelepül a win, meghajtók sorban vissza csatlakoztatva-ok. Na a kérdés itt jönne: van 1 BELSŐ kártya-olvasóm, ami 4 usb device szokott lenni, 4 betűjellel 4 meghajtóként, működik is rendesen, látja az eszközkezelő, a lemezkezelő, a total commander DE a saját gépben nem látszanak az ikonjai :W :W :W Hogy lehetne láthatóvá tenni???? A lemezkezelésnél néztem rendesen vannak nekik betűjelei is, de a sajátgépben nem látszanak az ikonok meghajtóként...??? :F :F :F :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#44116) Doky586 válasza xyvz2 (#44115) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

XP-n TweakUI-val lehetett ezt beállítani..
Nem használtál valami hasonló turbózó-optimalizáló progit..?

[ Szerkesztve ]

(#44117) xyvz2 válasza Doky586 (#44116) üzenetére


xyvz2
tag

Semmit, eddig 1 winyón volt a rendszer, nem volt semmi gond látta mind a 4 olvasót a sajátgépben ott volt min a 4 ikon, most ssd-re raktam mindet u-úgy csináltam a telepítésnél, és most nem látszik a 4 usb meghajtó a sajátgépben... :W

(#44118) Doky586 válasza xyvz2 (#44117) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

(#44119) xyvz2 válasza Doky586 (#44118) üzenetére


xyvz2
tag

Köszi, megpróbálom de eddig mindenféle progi nélkül látszódtak a meghajtók...fuck

(#44120) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Nem találtam megfelelőbb topikot, ezért itt kérdeznék.
Szóval van egy pata csatolós vinyóm, az alaplapomon meg csak sata3-as csatolók vannak. Milyen (legolcsóbb :D ) módon használhatnám a HDD-t a géppel?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#44121) SpG válasza dethroner (#44120) üzenetére


SpG
csendes tag

Például USB dokkolóval (Sharkoon stb.).
Az enyém alapvetően sata dokkolásra (csapóajtó) van kitalálva, de van pata táp és adatcsatlakozója (gumifedéllel lezárva). Éppen a múlt héten próbáltam végig az összes pata vinyómat - mindet felismerte, kivéve a WD Caviar 2,56GB-ot. Ez kb. 10eFt.

Elvileg elképzelhető, hogy van bővítőkártyás megoldás is, de régi kártyák új alaplappal nem minden esetben működnek.

SpG

(#44122) liksoft válasza dethroner (#44120) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!
A legolcsóbb átalakító lutri, hogy megy-e abban a környezetben. Ahogy ajánlották, vagy USB a megoldás, vagy hasonló árban tisztességes átalakító. Szerintem nem éri meg, én új drive-ra ruháznék be inkább, és valakinél (akinek van PATA csatlakozása) átmásolnám az adatokat ha fontosak.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#44123) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Van egy WD5000AAKS winyóm amit a biosban látok és az eszközkezelőben is, viszont a meghajtókat a "sajátgépben"nem.

Tudnátok nekem ebben segíteni hogy használhassam ?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#44124) dethroner válasza liksoft (#44122) üzenetére


dethroner
veterán

Egy külső usb-s vinyóból szedtem ki, megpusztult a tápegysége. Próbaképp kipróbáltam egy ősrégi gépben, a vinyó hibátlan ezért gondoltam hogy nem dobnám ki, de akkor ezek szerint az ár/érték arány nem kedvez az ilyen céloknak. Szomorú vagyok :F

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#44125) Directors válasza Directors (#44123) üzenetére


Directors
senior tag

Kiderült hogy tesóm dinamikus partíciót csinált a winyóból ezért nem látszik semmi.
Tudnátok segíteni hogyan kell visszaállítani ? Buta :W öcsém sajnos nem tudja.
Milyen progival vagy hogyan célszerű ?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#44126) King Unique válasza Directors (#44125) üzenetére


King Unique
titán

A külső partícionáló programok fizetős verziói simán megcsinálják. Ilyen például az AOMEI Dynamic Disk Converter, aminek nemrég volt ingyenes promója [link]. Pont lekéstél róla...
Ha nincs rajta semmi fontos adat, akkor innen a 3. számú megoldást lehet megpróbálni. De csak akkor, ha nincs rajta semmi fontos cucc, mert a diskpart mindent töröl róla!

(#44124) dethroner: legolcsóbbak a különféle IDE/SATA - USB átalakító adapterek, amelyekből nemrég ebben a topikban tesztelt néhányat az egyik fórumtárs. De tartós használatra inkább egy külső ház / HDD dokkoló ajánlott. Persze az megint más dolog, hogy utóbbiakra érdemes-e költeni annyit, vagy venni inkább egy SATA-s vinyót, ahogyan fentebb is javasolták.

[ Szerkesztve ]

(#44127) Directors válasza King Unique (#44126) üzenetére


Directors
senior tag

Sikerült. Letöröltem róla mindent.
Köszönöm szépen. :) :R

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#44128) King Unique válasza Directors (#44127) üzenetére


King Unique
titán

Tehát gondolom diskpart clean, majd utána inicializálás és partíció létrehozása. Szívesen! :)

(#44129) Directors


Directors
senior tag

Igen-igen. Rá is húztam egy új oprendszert.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#44130) Unteroff


Unteroff
aktív tag

Üdv!

Problémám van az egyik meghajtóval, vagyis azt hiszem. WD FZEX 1TB Black, kb két éves. A gépem többi alkatrésze:
i5-6500
2x8 GB DDR4 RAM
GTX 970
Adata SX900
WD 500GB AADS
WD 1 TB FZEX
Win 10 Pro

Probléma:
Rainbow Six Siege-al játszottam haverokkal, majd egy idő után beszaggatott a hang, majd elment és szürke (nem fekete) lett a kép. Nem tudtam semmit se csinálni, se feladat kezelő, semmire nem reagált. Ezt pár napja csinálta, majd újraindításnál több percig se akart betölteni (SSD-n van a rendszer). Harmadik újraindítás után pedig betölt, az asztalon lévő ikonok sorba rendezve. El akartam indítani a játékot, de írta, nincs még telepítve. Nézem, nem látta meghajtót, amin a játék volt. Majd szétkaptam, megnéztem a csatlakozásokat, de semmi nem volt. Összeraktam, és indításnál megint SSD sebességét produkálta. Az elveszett bárány is meg lett. Ma megint produkálta a hibát, de a meghajtót még látja.

Lehet ez a meghajtó hibája (HD sentinel szerint minden 100%), vagy VGA lenne a ludas (más játéknál, sőt nem is volt eddig ilyen hiba eddig, másik gépen (Win7, G1820 netezős gép) hasonló probléma viszont történt, de nem okozott szürke képet, csak egyszer látta meghajtót, de műveletet nem engedélyezett, másik indításnál meg eltűnt, harmadjára már minden ok volt.)
Elméletileg a játék nem lehet ludas.

Vagy esetleg a VGA 3,5 Gb-os memóriával függ össze (GTX 970)?

Előre is köszönöm a választ!

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

(#44131) bolic válasza Unteroff (#44130) üzenetére


bolic
őstag

Ez Win10 problémája, keress megfelelő topikban, az is lehet hogy nem fogsz kapni választ, mert még nem kiforott állapotban van a Win10.

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#44132) nagymolnar


nagymolnar
tag

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy WD Blue (WD10JPVT) 2,5-ös 1Tb-s HDD-m elhalálozott.

A halál körülményei, olvasás közben csatt és többet sem a Windows sem más gép nem látta. (eddig egy titkosítós tokban volt, de próbáltam 3 különböző másikkal is) -a windows nem ismeri fel. (az adatok visszaolvasása más kérdés, ha látná a Windows, akkor az lesz a következő lépés)

Cseréltem elektronikát (véletlenül volt) a hiba ugyanaz. A lemez felpörög és a fej sincs a lemezhez ragadva, be is megy majd visszatér és ti, ti, ti, kis szünet ti hangjelzés hallatszik a HDD-ből. (inkább cincogás) ezt párszor ismétli majd leáll...

ÖTLET?

előre is köszi...
nagymolnar

[ Szerkesztve ]

(#44133) krealon válasza nagymolnar (#44132) üzenetére


krealon
veterán

"Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy WD Blue (WD10JPVT) 2,5-ös 1Tb-s HDD-m elhalálozott.

A halál körülményei, olvasás közben csatt és többet sem a Windows sem más gép nem látta. (eddig egy titkosítós tokban volt, de próbáltam 3 különböző másikkal is) -a windows nem ismeri fel. (az adatok visszaolvasása más kérdés, ha látná a Windows, akkor az lesz a következő lépés)

Cseréltem elektronikát (véletlenül volt) a hiba ugyanaz. A lemez felpörög és a fej sincs a lemezhez ragadva, be is megy majd visszatér és ti, ti, ti, kis szünet ti hangjelzés hallatszik a HDD-ből. (inkább cincogás) ezt párszor ismétli majd leáll..."

Ha ertekesek a rajta tarolt adatok, akkor az eredeti allapotban leadva egy adatmentonek, lehet eselyed visszaszerezni azokat. (Adatmentes topik)
Maskulonben "dobhatod a kukaba".

(#44134) nagymolnar válasza krealon (#44133) üzenetére


nagymolnar
tag

Szuper! Volt rajta értékes adat is, de sajnos annyira nem értékes, hogy 100e+ összeget köhögjek ki érte... Eszmei érték... ráadásul titkosítva volt (hardveres titkosítóval), ami tovább bonyolítja a dolgot...

Azért köszi, esetleg mást meglehetne próbálni?

(#44135) choco01


choco01
addikt

Sziasztok!

Van egy Western Digital külső winyóm 2,5"-os.

Ma használtam sokat mert tettem rá 60 giga adatot, meg töröltem is.
Minden rendben volt, eltávolítottam lejött.

1 óra múlva dugom vissza és "sivító"(mint amikor egy kis ventibe belelóg valami apró dolog) hanggal pörög fel és marad is az a hang csak magasabbá válik.

Windows érzékeli mert adja a hangot hogy az eszközt csatlakoztatta, de semmi, nem adja be a meghajtót.. :F :F :Y :Y :Y

Mi lehet a baj????

:R :R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44136) Nagyboconádi


Nagyboconádi
csendes újonc

Helló, kis segítséget kérnék. Már vagy 6 éve vettem egy Samsung M2 Portable-t 500gb-osat, az elmúlt pár napban letöltöttem rá jó pár filmet, sem a tv, se a laptop nem hajlandó lejátszani. Leformázva még nem volt, lehet épp ez a baja?

Köszönöm a segítséget.

(#44137) choco01 válasza choco01 (#44135) üzenetére


choco01
addikt

Ilyen a hangja neki: MEGA-ra feltettem egy ilyen 20mp-es hangfelvételt amibe hallani végig, azt nem lehet hogy ilyen apró kis pici kopogások gyorsan(100-120/perc) is van a mélyben.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44138) kolesdigt


kolesdigt
csendes tag

Sziasztok!
Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy pár napja fogta magát a winyóm és nem érhetö el. Régi Maxtor HDD, rackben használtam, kattogás nincs mikor megy. Telefon formázást ajánl fel, ha csatlakoztatom, a Windows meg illesztöprogram hibára hivatkozik.Az adatok számomra fontosak, szóval azzal nem próbálkoztam, hogy formázza. Gondoltam megnézem, hogy hátha a Getdataback program látja, de ott sem jelenik meg. Van valakinek hasonló tapasztalata. ötlete az adatok mentésére házilag? Elöre is köszi!

http://prohardver.hu/dl/upc/2016-03/31/458363_uapbu433vsldncpk_hiba.png

[ Szerkesztve ]

(#44139) Taifa Díaz válasza Nagyboconádi (#44136) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Nem formáztad 6 éve? Ugye ez nem valami április 1-iki tréfa?

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#44140) mgTerminator válasza Taifa Díaz (#44139) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem a Maxtor-os sztori jobban tetszik! A Maxtor egy híresen rossz márka volt és nagyon megbízhatatlan. Ezer éves és ezen voltak tárolva a fontos adatok :D

(#44141) Dani811


Dani811
aktív tag

Sziasztok!
Az 1 éve vásárolt Seagate Barracuda 1TB HDD-m tegnap óta kerregő hangot ad ki írás-olvasás közben. Eddig teljesen csöndes volt. Ez normális, vagy kezdjek félni?

(#44142) choco01 válasza choco01 (#44137) üzenetére


choco01
addikt

Bár nem reagáltatok, de azért ha van valakinek tippje hogy mi lehetett...estére letettem fejjel lefele pihenni (kihúzva!!) aztán reggel meg működött, meg most is... :Y :Y :Y :Y :Y

Ezek az értékek, hátha mond valamit, bár kicsit fura hanggal indul de megszűnik utána...*lekopogom*

Köszönöm!! :R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44143) King Unique válasza choco01 (#44142) üzenetére


King Unique
titán

A HDS értékek, S.M.A.R.T. adatok rendben vannak, adatátviteli hibák sincsenek. Viszont a fura hang mindenképpen rendellenes. Nem ejtetted le véletlenül, nem ütődött meg? Milyen gépen, milyen USB portba csatlakoztatva használod? A stabil áramellátás miatt ajánlott az USB 3.0 port, illetve PC-ken az előlapi 3.0 portok is néha művelnek érdekes dolgokat és inkább a hátlapi javasolt. Ha csak USB 2.0 van, akkor PC-n szintén a hátlapi portok stabilabbak áramleadás terén.

[ Szerkesztve ]

(#44144) choco01 válasza King Unique (#44143) üzenetére


choco01
addikt

Nagyon vigyázok a HDD-kre a lapit se viszem csak kikapcsolva.

2-3 éves a laptopom annak az UDB 3.0 portján azon belül is azon ami kifejezetten töltésre is ajánlott port.

És pontosan asztalinál hátra szoktam mindent, mert ugye az van a lapon, az elsők már kábellel.

Az érdekes hogy este vagy 10x próbáltam mindig így sivítva indult, ma meg egyszer csak 10 óra pihi után jól, most is másoltam róla 30 gigát és ment stabilan 30 megával. :F

Ja és gyakran ezt dobja, pedig mindent bezárok, és akár folyamatot kilövök ami használhatja.. :F

:R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44145) edda80


edda80
tag

Nekem laptopomban (DELL), van SSD és HDD. Az SSD-vel nincs gond, windows is ezen van, de a HDD már más tészta, mert egyszer látja a gép máskor meg nem látja csak az SSD-t. Mi ennek az oka? Hogy lehetne megoldani, hogy HDD-t is láthassa?
UI: Remélem jó topic ez, ha nem kérnék egy átirányítást a megfelelőbe! :D

(#44146) King Unique válasza choco01 (#44144) üzenetére


King Unique
titán

Ha vigyázol rá és a megfelelő USB portban használod, akkor ok. Meghallgattam a feltöltött hangfájlt és ennek tényleg nagyon fura a hangja, mint valami daráló... :Y Ez nem egészséges, az biztos.

A leválasztási probléma nem újdonság, ezt már az XP is csinálta, de a legújabb 10-es is. :DDD Ilyenkor általában valami program / - rendszerfolyamat használja és azért nem engedi leválasztani. Várni kell x percet, ha utána sem, akkor pl. egy Unlocker* megoldás lehet rá. Illetve a fizetős USR tudja az ilyen problémát jól megoldani [link].

* Bele van pakolva valami nemkivánatos xar (PUP), de telepítésnél lehet ignorálni.

(#44147) choco01 válasza King Unique (#44146) üzenetére


choco01
addikt

Vigyázok rá, most megint ugyan azt csinálja :Y :Y :W :W :W :( :(((

A progikat megnéztem az hasznos lesz, köszönöm! :K :R :R

És a másik amit észrevettem: régen akár 80 megával is tudtam írni most nem megy 33 fölé, a régebbi 2.0-s vinyóm megy 44-el most, ez meg csak 29-33...szerintem nem pörög rendesen :F

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44148) liksoft válasza choco01 (#44147) üzenetére


liksoft
nagyúr

Forgási sebességet nem tud változtatni. A működési paraméterei a határ közeliek, ilyenkor lelassul, mert a háttérben sokat kell korrigálnia, matekoznia. Vagyis, az elektronikai meló miatt lassul. Lehet érintkezés, gyári hiba, megfőtt, tápellátás miatt sérült, stb... De fordulatszámot nem módosít.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#44149) choco01 válasza liksoft (#44148) üzenetére


choco01
addikt

És ezt még most meglehet menteni nem 200 ezerért?
Mármint motor csere, vagy valamit a vezérlőben? :F

:R :R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44150) King Unique válasza choco01 (#44147) üzenetére


King Unique
titán

Lehet azért lassult be, amit a fórumtárs is mond, hardveresen lehet vele probléma. Adatokat le kéne menteni róla, amíg lehet. Ha van rá garancia, akkor pedig beadni cserére. Ha nincs, akkor szerintem nem érdemes javítgatni, olcsóbban kijössz, ha veszel egy újat.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.