Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

hi!
történt ma egy fél órája hogy bekapcsolom a gépet,ülnék elé,erre a 80 gigás vinyóm betűjelére kattintva a nincs megformázva-kívánja formázni? ablak jött be.nosza megnéztem a lemezkezelővel(winxp-m van),az kiírta hogy Lemez1,alatta Dinamikus,alatta Olvashatatlan.Ennek a fele se tréfa,van rajta 50 giga cuccom,és égési nyomok nincsenek rajta.Szaga sincs..AIDA,Sandra,minden tesztprogi látja.A Win nem..Ez egy Maxtor Diamondmax 9+.És nagyon szépen kérek mindenkit,hogy ne kezdje el hogy a Maxtor szar,eddig semmi baja se volt,biztos valami egyszerű dolog a megoldás,csak én most idegességemben nem tudok mit csinálni.

plz help míí :O

(#2) lesaux válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


lesaux
veterán

AIDA-tól kérjél róla egy Smartot. Mit mond?

(#3) _Volkovy_ válasza lesaux (#2) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

a spin up time-ra 17.000 valamennyit ír ki,de nem értek a smarthoz,mintha máskor is annyi lett volna.amúgy semmi különös érték nincs,minden rendben vagy az érték mindig normális.

(#4) gabe_


gabe_
őstag

Egy másik gépben is + kellene nézni sztem

Sovány szakácsban sose bízz!

(#5) _Volkovy_ válasza gabe_ (#4) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

sajna erre most nincs lehetőségem.

(#6) Flashcash válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Szerintem ez nem hardveres probléma még. Ha bios/aida látja a vinyót akkor inkább egy Getdataback vagy R-Studio programot keressél és próbáld lementeni a vinyóról az adataidat.

Ha nincs plusz vinyód akkor valami ismerős gépére mentsd el.

(#7) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Utánna meg lehet gondolkozni, hogy miért szálltak el róla a particióid.

(#8) _Volkovy_ válasza Flashcash (#7) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

én már azon se gondolkodom..csak szeretnék csinálni rá egy darab működő partíciót :O

(#9) nap válasza _Volkovy_ (#8) üzenetére


nap
addikt

Probaltad mar resetelni a BIOS-t? Egy hasonlo esetnel megoldotta a problemat.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#10) _Volkovy_ válasza nap (#9) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

megpróbálom.köszi a tippet.

(#11) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Semmi siker..Más esetleg?Help me.Gőzöm sincs mi baja lehet.Most megnézem Partition Magic-el,és ha az se tud vele mit kezdeni akkor nemtudom.Láttam egyszer egy wdclear nevű programot(azt hiszem ez volt a neve),ez azt csinálta hogy az egész vinyót felülírta 0-kkal(ha jól emlékszem(,utána meg lehetett partícionálni jól.Tud valaki ilyesmi progit?

(#12) Tompo válasza _Volkovy_ (#11) üzenetére


Tompo
aktív tag

Mail ment, próbáld ki.

(#13) _Volkovy_ válasza Tompo (#12) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Még nem ért ide,majd jön gondolom..

(#14) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Na a GetDataBack sajna csak 3giga cuccot tudott visszaállítani,úgyhogy leformáztam és most ok.Kösz a tippeket.

(#15) biga válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


biga
senior tag

Bár azt mondtad, hogy már ok, de kérdés: azt írtad, hogy a lemez tipusa Dinamikus. Miért is? Direkt nem alapvető lemezként használtad? Bár elvben hasznos a dinamikus lemez használata, fontos adatokat én nemigen tárolnék így használt vinyón.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#16) Yutani válasza biga (#15) üzenetére


Yutani
nagyúr

Mi ez a dinamikus lemez-dolog?

#tarcsad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.