Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD dokkoló

Hozzászólások

(#1) Kereso83


Kereso83
csendes tag

Segítséget kérnék!

HDD dokkolót keresek rendszergazdáknak, amely képes egyaránt IDEs és SATAs HDD-k kezelésére. Eddig nálam az UNITEK termékcsalád (SATA-s+converter IDE megoldással) felelne meg, de úgy tapasztalom, hogy ez nálunk az országban nem kapható. Alapból az USB2 is jó de ha bárki tud USB3.0-s megoldást az is érdekelne. Várom a javaslatokat olyanokat ami nálunk is kapható. Előre is köszönöm a segítséget!

(#2) XtremLor válasza Kereso83 (#1) üzenetére


XtremLor
őstag

Most rendeltem én is egyet a napokban, nekem is az unitek terméke nyerte el a tetszésem, de van pár alternatíva itt hazánkban is:
http://www.argep.hu/trend/HDDD/Hdd-dokkolo-ide-sata.html

"Legen...Wait for it...Dary"

(#3) parabob


parabob
csendes tag

Dejó!
Végre!
Merevlemezen tárolásra kerestem megoldást, ahol néha cserélném a vinyókat. Mindezt a lehető legkevesebb szerelgetéssel párosítanám. A dokkoló használata igen jó megoldásnak tűnik.
A kérdésem, hogy ritkább használat/sűrűbb cserélgetés mellett van valakinek bármi tapasztalata?
Vagy ötlet, hogy mibe érdemes ilyen fronton a pénzem belefektetni... ? :)

(#4) tknof1871 válasza parabob (#3) üzenetére


tknof1871
őstag

Erre én is kíváncsi lennék. Olyat szeretnék venni, amibe 2 HDD-t lehet rakni. Nem tudom, mit kell tudnia. Pl. Hot swap kell, van nem?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#5) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Csáó !

laptop mellé szeretnék egy külső hdd dokkolót m ert ebben csak 256gbos ssd van.
ezt néztem ki :

[link]

sebességről tud valaki valamit mondani ? vagy tudnátok ajánlani mást ? fogadhat nagyon hdd-t is nem gond a lényeg hogy usb3.0ás legyen a sebesség miatt na még a kérdés hogy milyen a sebesség ? írási olvasásira lennék kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#6) King Unique válasza beloadjoker (#5) üzenetére


King Unique
titán

Amit linketél az dokkoló :N , az 2,5" külső mobilrack, de noti tárhely kibővítésre hosszú távon jobb megoldás szerintem. :K ez a dokkoló
Teljesítmény a belé kerülő, ez esetben notivinyó sebességétől függ, néhány itteni példa: teszt1, teszt2, ezek 500 GB-os tányérokkal szereltek, egy kisebb adatsűrűségű nyilván lassabb: teszt3.
Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja, de van 3,5" nagynak is olyan kéne, bár vsz noti mellé 2,5" kell majd neked, kényelmesebb.

(#7) tknof1871


tknof1871
őstag

Hi! A dokkolóm 10 percenként leállítja a HDD-t (a motort leállítja, a fejszerelvényt parkolóvillára teszi), 18 sec-ot vár és újraindítja. Ismerős a probléma?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#8) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Tudnátok olyan HDD dokkolót ajánlani ami mind ata mind sata vinyókat fogad 3.5-s méretben.
Legalább 3.0-s USB csatlakozóval.
Legyen inkább drágább de stabilan működjön.
Előre is köszöntem a válaszokat........

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD dokkoló
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.