Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8121) aprokaroka87 válasza GoodSpeed (#8120) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A DRM rendszert kellene valahogy gatyába rázni, mert ezek szerint az egész egy katyvasz.

(#8122) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Nem tudom használja-e valaki Playstation rendszeren a szolgáltatást.
Az ottani app tudja a HDR tartalmakat?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8123) Spec


Spec
őstag

Sziasztok!
Adott egy Samsung UE50HU6900 UHD LED TV-m, amin korábban néztem a HBO Go-t gond nélkül. Most gondolkodom egy éves HBO Max előfizetésen, de látom, hogy nincs már az alkalmazások között. Azt tudom, hogy nincs már HBO Go, hanem Max van helyette, de azt se ajánlja fel. Utána néztem kicsit, és azt írták a HBO Max oldalán, hogy a 2016. után gyártott Samsung okoskészülékek a támogatottak. Az én TV-m 2014-es, de nyilván emiatt nem szeretnék új TV-t venni.
Van valami barkács megoldás, hogy mégis működésre bírjam a TV-n a HBO Max-ot? Gondolok itt olyasmire, hogy pl. USB-ről nem lehet-e rátenni az alkalmazást valami trükkel? Vagy ha ilyen nem lehetséges, akkor mit javasoltok, vegyek hozzá egy okosító sticket? Várom a javaslataitokat! Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#8124) zzola válasza Spec (#8123) üzenetére


zzola
félisten

Nyugi, a tavalyi Philips TV-ről sem elérhető már az app. pl. apkpure-ról leszeded az appot és pendriveról feltelepíted, én is így csináltam...
Lehet filekezelőt is fel kell tenned,m ert nem biztos, hogy a .apk-t látni fogja a TV-d.

[ Szerkesztve ]

(#8125) Spec válasza zzola (#8124) üzenetére


Spec
őstag

Van erről valami szájbarágós tutoriál Samsung TV-kre?

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#8126) blakey válasza Spec (#8125) üzenetére


blakey
titán

Samsung TV-re sehogy nem fogod feltelepíteni, veszel egy TV okosítót, Chromecast, Mi Stick, Fire TV Stick és azokra már telepíthető.

#8124 zzola
A Samsung TV-jére semmilyen apkpure-ról nem fog telepíteni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8127) zzola válasza Spec (#8125) üzenetére


zzola
félisten

Nem hinném hogy tutorial kellene. Fogj egy pendriveot, formázd le fat32-re másold rá a .apk-t és csatlakoztasd a TV-hez. Meglátod látja-e a TV egyáltalán a telepítőt...

(#8128) Spec válasza blakey (#8126) üzenetére


Spec
őstag

Igen, én is úgy tudom, hogy a Samsung TV-knek egyedi rendszere van, nem sima Android. Azokra meg APK-t nem igen lehet telepíteni. Csak gondoltam hátha van metódus arra is felbarkácsolni valahogy.
Okosító stickből melyek a preferált konkrét típusok, amikkel jók a tapasztalatok? Mert amiket írtál, azoknak is több fajtája, típusa van.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#8129) zzola válasza Spec (#8128) üzenetére


zzola
félisten

Ja hogy nem android TV. :W

(#8130) zzola válasza blakey (#8126) üzenetére


zzola
félisten

Nem láttam a kommentet. Ezesetben nyilván nem fog menni...

(#8131) Luissimo


Luissimo
veterán

Sziasztok.

Tegnap szembesültem vele, hogy Huawei tablettre nem megy fel a HBO MAX frissités ? ? ? :W

(#8132) Adama123 válasza Luissimo (#8131) üzenetére


Adama123
tag

Megszűnik a Huawei eszközök támogatása.

link

(#8133) DonDragonka válasza Luissimo (#8131) üzenetére


DonDragonka
őstag

APKmirror...
P30 Pro, MediaPAD, P20 Pro, P30...
problem solved ;)

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#8134) #46824192 válasza DonDragonka (#8133) üzenetére


#46824192
törölt tag

Még most igen...De mi lesz ha nem lesz widevine licenc?

(#8135) DonDragonka válasza #46824192 (#8134) üzenetére


DonDragonka
őstag

akkor cumi lesz... :R
De ez még most megoldás :K

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#8136) hemaka


hemaka
nagyúr

Hbo maxon nem lehet valahogy letiltani a 60fps-t tvn? Ez a sarkanyok harca vagy mi ugy nez ki, mintha baratok koztot neznek. 😂

[ Szerkesztve ]

(#8137) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8138) #46824192 válasza l.skywalker (#8137) üzenetére


#46824192
törölt tag

Ezt az É R elnevezést nem bírom megszokni :)

(#8139) bolic válasza #46824192 (#8138) üzenetére


bolic
őstag

Évad Rész :))

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#8140) LouiS22 válasza #46824192 (#8138) üzenetére


LouiS22
veterán

Angol tükörfordítás.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.