Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59032) ribarszki válasza Gömbike (#59029) üzenetére


ribarszki
őstag

Kérdés mire kell, de ha dagasztásra, kenyértésztára, pizza tésztára akkor KitcheAid-ből az erősebb, legalább 350W-os modellt kell venni.
Én elhoztam a feleségemnek karácsonyra Sparból egy 275W-os Kitchenaidet. Ennek az alapára 199k, most 125k-ért tudtam megvenni. Hála Istennek, amikor a feleségem nem volt itthon én dagasztottam vele a kenyeret.
Szóval iszonyat masszív a gép. 12kg, nagyon-nagyon minőségi és gyönyörű. Viszont ez a modell egyszerűen gyenge.. Dagasztáshoz mindenképpen. Rossz volt nézni és hallgatni ahogy erőlködik 600gramm liszttel. A dagasztókar majdnem megállt annyira lelassult, majd megint felpörgött és megint majdnem megállt. Gyorsan összepakoltam és visszavittem.

Ha kimondottan dagasztásra keres valaki gépet, és hajlandó áldozni rá, akkor az Ankarsrumnál fog kikötni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.