Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54201) Ispy válasza huan (#54199) üzenetére


Ispy
veterán

Tapasztalatom szerint de, nagyon is elfogultak, mondhatnám, hogy van amit jobban megéri eladni. Ne ez alapján dönts.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#54202) d@minator válasza Gabró (#54194) üzenetére


d@minator
addikt

Szia! A szürke LG-re sok a panasz az ok nem ismert néha miért mozog annyira. A fehéret nem ismerem.
Az Electrolux és AEG ugyanaz csak más név van rájuk írva. Előnyük, hogy a felajánlott mosási időt több lépésben csökkentheted.
Látom 10kg-os gépet választottál de tudnod kell, hogy a 9kg-osoknak is ugyanakkora a dobja (69liter) és az is kimos 10kg ruhát sőt a 8kg-os is (55liter).
Az AEG L7FEC41S rohadtul nem éri meg, mert csak gőzzel tud többet akkor inkább AEG L7FEE49S. Vagy AEG L8FEC49S. Ebben vagy Jet és belül hangszigetelés.
Kérdezz nyugodtan AEG, Electrolux-szal kapcsolatban. Most fogom visszaküldeni a másodikat. :D

(#54203) ANDROID??? válasza d@minator (#54202) üzenetére


ANDROID???
addikt

Mi a visszaküldés oka, melyik típus?

[ Szerkesztve ]

(#54204) d@minator válasza ANDROID??? (#54203) üzenetére


d@minator
addikt

ELECTROLUX EW6F341S és AEG L8FEC49S. Centrifugáláskor 1000 felett elkezd csikorogni, mint amikor csúszik az ékszíj egy autónál. Nincs benne szállítási biztosító. :)

(#54205) ANDROID??? válasza d@minator (#54204) üzenetére


ANDROID???
addikt

Meddig bírta?

(#54206) d@minator válasza ANDROID??? (#54205) üzenetére


d@minator
addikt

Az első 7 napig az AEG 9 napig. :D

(#54207) BBéci válasza Paul64 (#54192) üzenetére


BBéci
titán

A sok meghibásodás nem jó, amiket felsoroltál.

(#54200) Dluinet
Amikor 4 éve vettem az Electrolux porszívót, egy eladó pont azt magyarázta egy vevőnek, hogy nem jók a Philips porszívók, a Boschok sem, inkább Electroluxot vagy Mielét vegyenek.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#54208) Digitalpimp válasza huan (#54199) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Az eladó mindig azt fogja ajánlani, ami után jutalékot kap, vagy nagyobb rajta az árrés. Tök mindegy, hogy az MM sok féle márkát árul, de mindig van olyan ami prioritást élvez. (régen műszaki boltban dolgoztam) Mindig le van osztva, hogy éppen mit kell erőltetni, mit kell kipörgetni és miről kell átterelni a kedves vevőt. :)

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#54209) huan válasza Digitalpimp (#54208) üzenetére


huan
őstag

Rendben. Akkor javasoljatok egy(vagy kettő) márkát légyszíves :)

(#54210) Dluinet válasza huan (#54209) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Miele, csak csórók vagyunk hozzá

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#54211) at1990


at1990
csendes tag

Sziasztok! December vettünk egy Bosch SMS25KI00E mosogatógépet, aminek az elején szinte alig volt hangja, viszont 1-2 hónapja fura búgó hangot ad ki, nem az egész mosogatás alatt, úgy kb a feléig és pár percenként előjön, kb 5-6 másodpercig tart. Ez egyre zavaróbb és egyre hangosabban teszi, hibát nem jelez a gép, szépen mosogat. Valami tipp, hogy mi lehet a baja? Tisztítást havonta végzek, a szűrőket is gyakran kitisztítom.

(#54212) Ispy válasza huan (#54209) üzenetére


Ispy
veterán

Aeg, elux, bosch, Whirlpool. Lg, samsung, de nekem ezekkel nincsen tapasztalatom, egy 1000 éves lg mikronk van, menni megy de már elég gatya szegény. Ha kevesebb pénzből meg akarod úszni, akkor beko vagy candy, ha több rá a pénz, akkor neff vagy miele. Kb. mindegyiknek vannak lelkes hívői, lelekes utálói, mindegyikről vannak 100 évigiselmegy és egykalapszar történetek. Segítettem? ;]

Rakd össze, mire mennyi van, abból mi jöhet szóba, aztán mérlegelni kell a kinézet/funkciónalitás/garancia alapján. Én személy szerint bosch, aeg, elux vonalon mozgok, samsung, lg a nem szeretem kategória (mert csak), beko, candy nekem túl gagyi kinézetű (ahol meg nem, ott már nincsen árelőnye).

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#54213) Gabró válasza d@minator (#54202) üzenetére


Gabró
tag

Koszi szepen az infokat. Hajlok az Electrolux fele, eleg barati az ara. Korbejarom, hogy hol mennyi garit adnak.

(#54214) Paul64 válasza BBéci (#54207) üzenetére


Paul64
tag

15év használat után? Heti 10-12 mosással? Amellett, hogy nem csak fehér ingeket és pólókat mostunk benne, hanem munkás göncöket is? Nem vagy túl szigorú? Az akkori egyik legolcsóbb gépről van szó. Itt arról témáznak a többiek, hogy 5 vagy hat évet fog-e kibírni a mosógép amit venni akarnak. Én is megvettem volna a "Zanussi Turbodry-t", csak nem volt rá keret.

(#54215) peppe79 válasza d@minator (#54202) üzenetére


peppe79
senior tag

Csodálom a kitartásod! :N És mi lesz a harmadik, szintén az Elux group mosógépe? :)

(#54216) BBéci válasza Paul64 (#54214) üzenetére


BBéci
titán

Olvastad, amit az én 1997-ben vásárolt mosógépemről írtam? Majdnem 23 éve használatban van, szerelő sosem látta.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#54217) peppe79 válasza BBéci (#54216) üzenetére


peppe79
senior tag

Nem csoda, ha a 90-es években készült. Akkoriban a kommersz kávéfőzőket, mosógépeket, egyéb háztartási gépeket még többnyire rendesen "összerakták"...

(#54218) BBéci válasza peppe79 (#54217) üzenetére


BBéci
titán

Akkor, a '90-es évek végefelé még nem érdekelt a kávézás, olasz rozsdamentes acél kotyogóssal készítettünk sötétbarna löttyöt, amit heti 2-3 alkalommal ittam, jó sok tejszínhabbal turbózva. 2003-ban, feleségem kedvéért álltam át karosra, de előre daráltból, híg valami csorgott ki belőle. Kellett jó pár év és egy tárcsás daráló, mire eszpresszót sikerült csapolni. Majd a géppark és a barista tudásom is fejlődött. Megtartottam tartaléknak a DeLonghi BAR15-öt, sajnáltam elkótyavetyélni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#54219) Paul64 válasza BBéci (#54216) üzenetére


Paul64
tag

Én olvastam amit írtál. Te is el olvastad amit én írtam?? "Műanyagból is lehet ám tartós dolgokat építeni. Anno a Whirpoolunk is lehúzott kb.15 évet ilyen üsttel." Arra akartam rámutatni, hogy a fém üst nem feltétlenül a tartósság záloga. Nem arra, hogy az enyém a világ legjobb gépe. Te vettél 77-ben egy kb.csúcskategóriájú gépet ami még most is működik. Gratulálok. Kíváncsi lennék a tiéden kívül még hány darab működik belőlük. Az én alsó kategóriás gépemre ráköltöttem eddig kb. 15000Ft-ot és még működőképes, csak 2 éve tartalékba lett téve. Az alkatrészek pár forintos tételek voltak. Ettől miért Sz@r? Van egy közel 20 éves Whirpool hűtőm azt se látta még szerelő. Akkor ettől a többi emberé rosszabb lesz?

(#54220) d@minator válasza peppe79 (#54215) üzenetére


d@minator
addikt

Köszönöm! Fogalmam sincs hogy ez konstrukciós hiba széria hiba vagy gyártási hiba. Maradnék a márkánál de már nem merek.

(#54221) BBéci válasza Paul64 (#54219) üzenetére


BBéci
titán

A Zanussi TurboDry olyan messze volt a csúcskategóriától, mint Makó Jeruzsálemtől.
Ha szerinted 15 év alatt normális annyi meghibásodás, amiket leírtál, akkor nincs miről beszélni. Elfogadom, ugorjunk!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#54222) Paul64 válasza BBéci (#54221) üzenetére


Paul64
tag

Oké, beszélgessünk inkább a csapágyhibás direct drive-os LG-kről.

(#54223) haxxika


haxxika
senior tag

Sziasztok,
Mostanság volt valakinek tapasztalta szállítással az alábbi helyekről? (edigital, euronics, media).
Futár felhozza legalább a lakásig a csomagot? (1 hűtő, 1 tűzhely) (3. emeletre kellene, nincs lift)
Változó az üzletek írása ezzel kapcsolatban.
Köszi a segítséget!

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#54224) d@minator válasza haxxika (#54223) üzenetére


d@minator
addikt

Az üzletszabályzat a mérvadó. A MM az emeletre felhozza és betolja a lakásba. A régi elszállítását vásárláskor jelezni kell. Kötelesek elszállítani térítés nélkül ha igény tartasz rá.
Beüzemelés az már fizetős.
COVID alatt nem jöhettek be. :D

(#54225) haxxika válasza d@minator (#54224) üzenetére


haxxika
senior tag

Beüzemelés nem fontos, gari miatt úgyis a szerviznek kell kijönnie. Csak van ahol megjelölik hogy ajtóban rakják le. Ez a lakáshoz tartozó ajtó lehet vagy a komplett társasház ajtaja? Néhány helyen első ajtóig írják.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#54226) Csaby25 válasza Csaby25 (#54157) üzenetére


Csaby25
senior tag

Sziasztok!
Erre valaki?
Talán nem kellett volna az "olcsó"-t odaírnom, nem fér össze a másik kettővel :) .
A lényeg, hogy jó ár érték - aránya legyen. Köszi!

[ Szerkesztve ]

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#54227) Dluinet válasza Csaby25 (#54226) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Aldi/Lidl, amikor kapható
nézelődj Trotec vonalon

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#54228) d@minator válasza haxxika (#54225) üzenetére


d@minator
addikt

Igen az első ajtó a lépcsőház ajtó.
Az MM biztosan felviszi neked. Szerintem kérdezd meg őket nehogy a szállító átverjen. Nek ők szállítanak hanem szerződött szállító. Ahol csak lépcsőház ajtóig viszik ott itt megoldható pár "mátyással". :D
A csomagolás épségét nézd meg. A benne lévő sérülésért elvileg a bolt felel nem a szállító ha a csomagolás sértetlen. Fent tanú jelenlétében bontsd ki és videózd le a kibontást. Ellenőrizd a tartozékokat és a csomagolást tedd el legalább az elállás időtartamára. Jóhírű bolttól vásárolj mert ha belül sérült a termék van ahol a video ellenére is tesznek rád. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#54229) BBéci válasza Paul64 (#54222) üzenetére


BBéci
titán

Velem biztosan nem, mert annak a kétbetűs gyártónak a termékeit bottal sem piszkálnám meg.
Ez természetesen teljesen szubjektív vélemény, azért, mert csak.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#54230) flegga92 válasza haxxika (#54223) üzenetére


flegga92
senior tag

MM biztos felviszi, max annyit kell neki segíteni, hogy kinyitod lent az ajtót. Nekem oda tette ahova kértem, borravalót sem fogadott el. Mosógépet és a hűtőt is egyedül hozta fel.
Edigitalból rendeltem szárítógépet, a Gebrüder Weiss hozta. ED-nél és a GW-nél is érdeklődtem, hogy az emeletre felhozza e. Mind a két helyen azt kaptam, hogy igen, benne van az árban. Csak az asszony volt otthon, mikor hívott a futár, azt mondta, hogy ő egyedül nem tudja felvinni, ha segít neki valaki akkor felviszi... Mondtam neki, hogy most nincs ilyen lehetőség és különben sem erről volt szó. Erre azt mondta, hogy max a fővárosban van rakodó, de ott sem mindig. Aztán valahogy beszenvedte a tárolóba majd később felvittük magunk.
MM kiszállító pontos volt, akkor jött mikor megbeszéltük. Reggel és az időpont előtt fél órával telefonált. A kis kocsijával szépen felhúzta.
GW napokat késett, kb semmi infót nem tudtál kinyomozni mikor is jön meg.

(#54231) szuszinho


szuszinho
őstag

Sziasztok,

Szárítógép vásárlása előtt állok. Mivel most 1+2 év gari van az Eluxra, ebből a márkából mi az ajánlott? 2 felnőttet és 1 gyereket kell kiszolgálnia.

Köszi!

(#54232) zebede


zebede
őstag

Expertbe n milyen árak és választék van, webshopokhoz képest?
Nem találok róla csak az akciós újságot, viszont néhány nagygép tipusra van most 10-15%-os kupon.
LG, Samsung, Candy nagygépekre 10%, Whirlpool, Gorenje, Candy mosogatógéekre 15%.

(#54233) Gömbike válasza szuszinho (#54231) üzenetére


Gömbike
senior tag

Azt vedd, amelyik szimpatikus a családnak.

A borításon kívül jóformán csak a programkiosztás más. Belülről majd mindegyik ugyanaz.

A szolgáltatások száma emelkedik az árral, amit nem nagyon fogsz tudni kihasználni.

Itt [link] meg tudod nézni a bemutató videókat a gépekről.

[ Szerkesztve ]

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#54234) szuszinho válasza Gömbike (#54233) üzenetére


szuszinho
őstag

Én döntök 😀
Már csak azt kellene tudnom, hogy hőszivattyús legyen-e?

(#54235) Zotyipotyi


Zotyipotyi
csendes tag

Sziasztok!

Nyaralóba vennék mosógépet.
Nem lenne nagy igénybevételnek kitéve (körülbelül az év 3 hónapjában heti 1-2 mosás), így nem is szánnék rá sokat.

Szerintetek ilyen használatra ez megérheti?:
https://www.mediamarkt.hu/hu/product/_ok-owm-61019-el%C3%B6lt%C3%B6lt%C5%91s-mos%C3%B3g%C3%A9p-1278692.html
Joy kupon kedvezménnyel most kijön 60e Ft-ból (+szállítás).

Vagy van valami más 70e Ft alatt, ami jobban ajánlott?

Köszi!
Zoli

(#54236) Gömbike válasza szuszinho (#54234) üzenetére


Gömbike
senior tag

Ha nekem kellene döntenem, én az AEG normál kondenzációs gépét venném.

Verem is a fejem a falba, hogy nem azt választottam.

A családban van egy, fáj is a szívem, mikor ránézek.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#54237) szuszinho válasza Gömbike (#54236) üzenetére


szuszinho
őstag

Miben jobb az Eluxnál?

(#54238) Gömbike válasza szuszinho (#54237) üzenetére


Gömbike
senior tag

Elux hőszivattyús gépet vettem, mikor elromlott a közel 20 éves normál kondenzációs Miele.

Szárítási végeredményük teljesen eltér. Betudható annak, hogy a normál magasabb hőfokon szárít és a hőszipkásban érzetre nedvesebb a megszárított ruha. Pedig ott is megszárad, de valahogy mégis más.

Az AEG minőségi érzetet ad a normál kondenzációs Eluxhoz képest.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#54239) gyulank


gyulank
addikt

Mi van az IGNIS AWF 425 mosógépemmel, és hogy kell megjavítani?

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#54240) Nagya21 válasza gyulank (#54239) üzenetére


Nagya21
addikt

GTK.
Vegyél újat.
Ahogy látom kitört a tengely a dobból.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#54241) gyulank válasza Nagya21 (#54240) üzenetére


gyulank
addikt

Mi az a GTK?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#54242) Gömbike válasza gyulank (#54241) üzenetére


Gömbike
senior tag

Gazdasági Totál Kár

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#54243) ribarszki


ribarszki
őstag

Tudom, hogy nagyon rétegtermék, de hátha érdekel valakit. A Dyson megszűntette a sima V11 forgalmazását. Már csak az utódját lehet kapni, a cserélhető akksisat, 300k-ért. Ebből kiindulva az utódja a V12 sem lesz olcsóbb jövőre. A 150k körüli Dysonoknak búcsút inthetünk... (Tisztára mint a mobilok ára, úgy elszállt)

A Joy napok miatt megkérdeztem a forgalmazót, és a héten érkezik egy utolsó V11 Absolute Pro szállítmány. 20% kuponnal 188k lesz az ára. Ha valakit érdekel esetleg....

[ Szerkesztve ]

(#54244) Digitalpimp válasza huan (#54209) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Én legutóbb úgy vettem mosógépet, hogy bementem az MM-be, végignéztem a kínálatot, aztán vettem egy Zanussit. 6kg, 1200-as centri, szenzoros kezelő, könnyen tisztítható adagoló, 85E volt. A biztosítós plusz garit próbálta volna nyomni szegény csávó, de nem kellett. Tavaly a Neff mosogatót meg onlájn. :D Úgy, hogy előtte a Neffről még csak nem is hallottam. Akciós volt, meg pont volt 5 év gyári gari. Több nem kellett. Tehát azt kell venni, ami az igényednek megfelel+sok garis, ha van olyan. A Zanussi előtt Candy mosógépem volt, 8 és fél évet az is elment, egy rozsdapötty nem volt rajta. Szóval tuti befutó nincs, vagy belenyúlsz, vagy mellé.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#54245) Project: A


Project: A
tag

Sziasztok!
Lassan 2 éve áll egy 2017-ben vásárolt Candy mosó-szárítógépem.
A gép kikapcsolása előtt még annak idején leengedtem a vizet programmal, illetve fizikálisan is a leengedő nyíláson.
Szerintetek álltjában mennyit romolhatott?
Előre is köszönöm a segítséget vagy a tapasztalat megosztást.
Üdv.

(#54246) daver88 válasza Project: A (#54245) üzenetére


daver88
aktív tag

valamennyi víz biztos maradt benne, így max. büdös lehet ill. vízköves...ecetet neki első alkalommal.

(#54247) Stephan89


Stephan89
aktív tag

Sziasztok!

Ma megérkezett a múlt héten rendelt Philips FC8373/09 Performer Compact porszívónk, így leírnám az első benyomásokat.

Összehasonlítási alapom:

- Bosch BGL4A500 Porzsákos porszívó
- Egy kb. 6 éves Samsung 1800 wattos porzsák nélküli porszívó

A Samsung tartályosat azért cseréltem le, mert másik, nagyobb lakásba költöztünk, ahol nincs lehetőségem az udvaron portalanítani a szűrőket, és már nem volt kedvem több port nyelni. Egyébként szerettük a Samsungot, mert eszméletlen erő volt benne, felszedte a szőnyeget. A Bosch-sal ellentétben kicsi, kompakt feje volt, és annak ellenére nagyon könnyű volt vele porszívózni, hogy nagyon erősen szívott.
Pont ilyen porszívót kerestem, először a Bosch személyében - 2 nap után küldtem vissza: böhöm nagy feje volt, ami úgy tapadt a szőnyeghez, hogy mozdítani nem lehetett, egészen addig, amíg tökéletesen illeszkedett a szőnyegre - ha kicsit is nem tökéletes szögben volt, már szinte egyáltalán nem szívott. Ráadásul büdös porszagú levegőt fújt ki magából.

Tehát kellett egy porszívó, ami:

- kis, kompakt multifunkciós fejjel rendelkezik
- akkor is jól szív, ha éppen nem tapad tökéletesen a szőnyegre, és a jó szívóhatás ellenére a fej könnyen mozgatható, pedig simán felemeli a szőnyeget
- a gép háza kompakt
- nincs kellemetlen szaga a kifújt levegőnek
- jó minőségű porzsákkal szerelt
- viszonylag hosszú a kábele
- kiterjesztetett garancia regisztráció esetén (5 év a Philipsre)

A fentieket teljesíti a Philips, ezért jó választásnak gondolom, pláne hogy csak 28000 Ft körül volt, a Bosch 40 fölötti árához képest.

Pár negatívum:

- viszonylag könnyen borul
- viszonylag hangos, bár minket nem zavar
- anyagminősége az árának megfelelő, de abszolút vállalható
- a porzsák csak 3 literes
- a motor teljesítménye nem állítható, de ez számunkra elfogadható kompromisszum (a csövön van egy 3 állású falslevegő kapcsoló: parketta, szőnyeg, kárpit)

(#54248) szuszinho válasza Gömbike (#54238) üzenetére


szuszinho
őstag

Megnéztem az AEG és az Elux videókat. Szinte teljesen egyformák, ahogy említetted. Árban 5k a difi, szinte elhanyagolható. :) Viszont +2 év gari eléggé Elux mellett szól, és az ajtaja is megfordítható, bár gyanítom a másiké is. Lassan kitalálom mi legyen :)

(#54249) zoleeno1 válasza szuszinho (#54248) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ha ez így van, ahogy leírtad, nincs min gondolkozni a +2 év gari miatt. :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#54250) Gömbike válasza szuszinho (#54248) üzenetére


Gömbike
senior tag

Igen erős érv az a 2 év gyártói garancia.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.