Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54017) Fr3eWar válasza Gömbike (#54006) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Plusz írtózatosan hangos.
És a hűtés ami védi gondolom az elektronikát még kikapcsolás után is legalább egy egész percen keresztül búgatja a ventilátort. (akkor is ha csak 20 másodpercig melegítettél vele)
Én egy Panasonic NN-GD452WEPG inverterest vettem az előző lakásban, gyorsan melegített, de ilyen hangos mikrót még az életben nem halottam.
Árukeresős értékelésénél is majd minden második ember megjegyzi.

Részemről ezek után ezért az Pana nem ajánlott. Igaz mindezt 1 modell real-life tapasztalata alapján mondom.

Btw úgy vettem észre, hogy a panasonic nem szereti a csendes dolgokat, vettem egy Panasonic XZ ETHEREA KIT-XZ50-VKE klímát, és quiet fokozaton is hangosabb mint a kínainéptermék 5kw-os Gree klímám volt. Szóval elkezdtem egy életre kerülni a Panát.

Azóta már váltottunk egy sokszorosába kerülő forgótányér nélküli beépített kompakt sütő-mikró kombóra, na az valami eszméletlen király.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.