Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50653) torma99 válasza koxx (#50650) üzenetére


torma99
aktív tag

Tegyük tisztába a dolgokat akkor:

A gyártó honlapján van egy 2+3 éves promóció lejárva 2019.12.31-ével. Ha szilveszterkor vettél gépet, illetve előtte, 14-ig még benúyjthatod az igénylést.

Viszont!

Ha megnézed egy random terméküket, én ezt néztem meg:

Neff S515T80X0E Mosogatógép

80+%nál 2 év gari, 1 darab cég 1 évvel árulja (szürkeimport), néhány nem írja oda, hogy mennyi és egyedül az Extreme Digital írja az 5 év gyári garanciát. Ez nekem nagyon nem tűnik 5 év gyári garanciának alapból.

Ettől függetlenül én írok az edigitalnak, hogy mit is jelent az ő 5 év gyári garijuk, a 2+3-ra gondolnak-e, vagy van külön megállapodásuk van? Mivel az edigital egy simlis cég, a végkimenetel, ha nem is borítékolt, de sejthető, bár jó lenne, ha tévednék (engem sajnos vágtak már át újracsomagolt használttal.)

Addig azért ne írjuk le kapcsiból az 5 évet, mert látható, hogy ettől bonyolultabb a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.