Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50040) mephi666 válasza Degeczi (#50039) üzenetére


mephi666
nagyúr

majd ad a pofájuknak a gvh, mint anno a penny-nek a sajtos akcióival, amikor a nyugdíjasok akció napján majdnem vérre mentek, mert nyitáskor alig volt pár db :D ...utáltam én is sokáig a penny-t, mert direkt úgy terveztem a bevásárlást, hogy akció kezdetekor munka után megyek hozzájuk, csak általában a lista 1/3-át tudtam kipipálni, mert az igazán jóáras cuccból nem volt készlet... azóta ez sokat változott, valószínű a sok büntetésnek hála

aki szívózni szokott még bizonyos akcióval, az a lidl: kb 5-ből 4-szer úgy jártam már, hogy a kartondobozba összecsomagolt duplacsomag akciós pelenkából nem volt 5-ös méretből készlet :) ott van akcióban (vagyis nincs) 2x44db 3999ft-ért, polcra meg kartondoboz nélküli változat 2399/44db-ért :U itt azért nem mindegy, ha be akar vásárolni az ember 1-2 hónapra: 6 csomagért fizetsz 12ezret vagy 14400-at

ui: amúgy akció előtt pár nappal szokták kidobálni a következő heti szórólapot... annyi kellett volna, hogy a hdd-re pakolnak akár kézzel matricát, hogy "limitált a készlet" ...vagy hasonlót, hogy bizonyíthatóan tájékoztatva legyen a vásárlóközönség és előre levédjék magukat

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.