Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47022) mephi666 válasza Zeki (#47020) üzenetére


mephi666
nagyúr

...legközelebb hívod őket, tedd hozzá a mondatot, hogy "hívhatod te a fogyasztóvédelmet is" :DDD

ui: leírom a sztorimat, ami nem teljesen háztartási gép, de háztartás... vettünk fürdőszobabútort (tboss bianka 75, alsó-felső-mosdókagyló, beépítve 2db 4led-es lámpa), beépítettem, bekötöttem, tükröt felfúrtam, áramra kötöttem a lámpát, stb... a jobb oldali lámpája szórakozott: bekapcsolás után nem adta le a teljes fényerőt pár percig, közben sípolt, majd egy idő után max fényerőre váltott és elhallgatott... itt rendeltem a bútort egyik kereskedésben, úgy gyártatták le... spórolni akartam egy kört, így írtam közvetlenül a gyártónak, hogy mi a panaszom és hol tudnék bele való lámpát venni, mert az lehet a rossz: azonnal válaszoltak, hogy adjak egy címet és postáznak cserealkatrészt :Y így is lett, 2-3 napon belül megjött az alkatrész, kicseréltem, örömboldogság :C ilyet én még hazai cégtől nem tapasztaltam, hogy azonnal ennyire készségesen segítsenek

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.