Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46042) z123456789 válasza BBéci (#46034) üzenetére


z123456789
addikt

Nem, dehogy. Eszem ágában sincs.
Tudom, hogy amit én iszom csapvizet, az van olyan jó, mint a palackozott, csak épp nem termelem a szemetet vele. :)

(#46038) BB9000
Ezt megtaláltam én is, köszi. Az érdekelt volna, amiben csak 90%-ig vagy biztos. És abban az esetben érdekelt volna, ha 100%-os a véleményed, azaz kipróbált dologról van szó. Mert akkor az biztosan kedvezőbb árú. Ahogy mondtam, még így sem dőlök a kardomba, csak a 3000 X összeg után 4000 x egy kicsit amolyan jól felépített marketingnek tűnik. És ha van más megoldás, letesztelném.
Nyilván abban az esetben, ha senki nem tud erre nekem pontos választ adni (ami nem elvárás, csak kérdeztem, hátha megúszom a B terv kivitelezése nélkül) jön a B terv, és végig járom a felsorolt helyeket, aztán lehet hogy valahol találok számomra elfogadható árfekvést.
Szeretnék én is az eredeti nyomvonalon maradni, úgyhogy az lesz, hogy bemegyek a MM-ba, megkérdezem, hogy nem Sodastream-et visszaváltanak-e. Ha igen, akkor vehetek egy bármilyen brand jelzésűt. Ha nem, akkor B terv. Vagy B' terv, hogy kockáztatok, és átváltok másik márkára. Vagy bejön, vagy nem.

(#46039) BB9000
...de ez ugye nekem nem mérvadó a fentiek tekintetében. :N (4000+-os ár, győri lakhely. :) )
Jövő héttől újra kapható lesz az Aldiban. Szerintem.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.