Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43994) Csabroncka


Csabroncka
Topikgazda

Szóval gyerekek az a helyzet, hogy megkurvultam eltávozott a Miele w142 a motorzárlat elvitte a vezérlőpanelt is. (megjegyzem azt nem tudom, hogy volt a köze hozzá annak, hogy 4 hónapja szénkefét cseréltem rajta, de nem tartom valószínűnek, amit más is megerősített)

Szóval a javítás az szóba sem jöhetett így. Persze azt már rég elhatároztam, hogyha kinyiffan új Miele lesz, csak éppen azt nem sejtettem, hogy közvetlen az autóvásárlás után ;]

Szóval vettem egy elux gépet, pontosabban EWT1376HGW. Teszi a dolgát, meg van pár olyan funkció ami jó....de

130K ból nem jött ki az eluxmérnököknek 1,5 méternél hosszabb tápkábel, 1 méteres vízcsatlakozáshoz, tömlőnek nem nagyon nevezhető szívószál, és 1,5 méteres lúgtömlő.

A dob olyan gyenge anyagból van, hogy kézzel benyomom...

Tanulság: aki egyszer vett magának egy Mielet - ne akarjon mást ;] most ez van, van rá 4 év gari

De hogy mondjak valami jót is:

- az invertermotor halk
- könnyen kezelhető
- a mosószerrekesz könnyen takarítható
- nem spórol a vízzel
- habot leszívja magáról

"in medias res"

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.