Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37047) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Két masinára lenne szükségem, ezekhez szeretnék segítséget kérni. Márkafüggőség nincs, inkább egy márka van amit nem szeretnék venni, samsungot. Bármi más jöhet.

Porszívó:
-40 m2-es a lakás
-50-50 a szőnyeg és szilárd burkolat
-nincs allergiás
-nincs gyermek (de ez idővel változhat)
-nincs háziállat
-halkság inkább fontosabb, mint a gazdaságosság (gazdaságosság max a környezetkímélés szempontjából)
-mondjuk heti egy alkalommal lenne használva

Láttam hogy ajánljátok MIELE SFAF3 Jubile Porzsákos porszívóját bestbuyként. Bár fentieket tekintve szerintem ez felesleges. Nem kell hepaszűrő meg ilyesmi. Tényleg ennyire gáz a porzsák nélküli porszívó? :F Azt írjátok kb 100 000 egy normális zsák nélküli. Zsák cserékkel számolva nem érné meg jobban a zsák nélküli? Vagy mégis mi ezeknek a csereperiodusa? Mennyibe kerül cirka egy porzsák?
Ahol eddig laktam ott egy sima Kärcher porszívót használtam, nem volt vele semmi bajom. Abban egy ilyen szűrő, vagy mifene volt. Vélemény? Ezek nem ajánlottak?

Mikrohullámú sütő:
-másodperc alapú számlálás
-halk, rövid jelzés a lejáratkor, vagy akár kikapcsolható (az lenne a legjobb)
-grillfunkció (ha egyáltalán érdemes ilyenben gondolkozni)
-szabadonálló
Nem tudom még milyen kritériumok kellenek, kb kakaót melegíteni kell majd csak. :D Vagy majd párszor a tegnapi kaját. :D

Köszönöm előre is a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.