Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29601) nesa


nesa
veterán

Végre meglett a szárítógép, nem gondoltam volna hogy 2017 be ugyanolyan küzdelem kell egy gép vásárláshoz mint az átkosba, a legtöbb boltba gyakorlatilag semmilyen szárítót nem lehet kapni meg MM be is elmentem de ott is mondta az eladó hogy már a mintadarabokat is kiárulták és több mint 1 hónap is lehet mire megjön mert ami állítólag 2 hét múlva jön be szállítmány már mind elvan adva... ugye tovább tetőzte a problémát hogy 90% ba AEG T6DBG28S árul mindenki nekem viszont mindenképp T6DBG28W kellett Pécsen csak 1 cég volt aki hajlandó lett volna ilyet hozatni, végül Debrecenbe találtunk ilyet, meg is hozták, jó cucc sokkal csendesebb mint a régi volt.

Mindenhol azt mondták nincs annyi gép amennyit eltudnának adni, készletről csak ilyen 70-80k körüli neve nincs akármik voltak, meg a 250k feletti kategória, de PL MM be egyetlen AEG sem volt mind 6 féle mintát is eladták.

(#29602) DoItYourself válasza nesa (#29601) üzenetére


DoItYourself
addikt

Pörög a gazdaság, térkővel jártam így: ami tetszett, az nem volt, 6 hétre ígérték. Vettem másfélét.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#29603) Fr3eWar válasza Teaway (#29597) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Nekünk is Hotpoint-Ariston hűtőnk van, semmi gond nincs meg nem volt még vele. Kb 7éves

(#29604) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Erről a fogkeféről kinek milyen tapasztalatai vannak ?

Érdemes kipróbálni ?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#29605) ribarszki válasza Directors (#29604) üzenetére


ribarszki
őstag

7végên írok egy hosszabb beszámolót róla.

(#29606) Directors válasza ribarszki (#29605) üzenetére


Directors
senior tag

Rendben. Várjuk! :R
Nagyon kíváncsi vagyok!
Soha nem használtam elektromos fogkefét.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#29607) BB9360 válasza ribarszki (#29605) üzenetére


BB9360
aktív tag

Sikerült az app-ot is letölteni és párosítani? Azt is megírod?
Nekem pár napja jött meg, még ismerkedünk...

(#29608) Dluinet válasza ribarszki (#29605) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csak holnap délután $40 lesz a gearbest-en

Kupon: 11nov0456
kuponos ár: $ 39.99
kupon érvényesség kezdete : 2017/09/23 15:00:00 CET
Össz Mennyiség: 100 darab

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#29609) Teaway


Teaway
veterán

lufi7 és Fr3eWar: örülök, hogy nem vagyok egyedül :D

Nincs itthon csokid??

(#29610) arcitec


arcitec
addikt

Erről mi a vélemény : [link] :U

[ Szerkesztve ]

(#29611) Teaway válasza arcitec (#29610) üzenetére


Teaway
veterán

„Akár 20 perc üzemidő szívóerő veszteség nélkül”

Mi??

Nincs itthon csokid??

(#29612) idegen lény válasza arcitec (#29610) üzenetére


idegen lény
őstag

A Dysonok szuper porszívók, csak drágák. Adhatnának rá hosszabb garanciát is. De akinek van, az imádja őket. A SEBO-kra négy évet adnak: [link]

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#29613) idegen lény válasza idegen lény (#29612) üzenetére


idegen lény
őstag

A Boschokra meg öt évet: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#29614) zolnagy


zolnagy
őstag

Aki Electrolux ZSPPARKETT vagy ZS* porszívót használ, lenne pár kérdésem a porzsákról, szűrőkről.
Porzsákbolton néztem, van többféle. Melyiket érdemes?
- AG Filter antibakteriális
- Swirl PH 86
- szintetikus porzsák

Ezen kívül van HEPA szűrő. Mosható (EFH13W) és nem mosható (EFH12).
A nem moshatót milyen gyakran kell cserélni? A moshatót milyen gyakran kell mosni és hányszor lehet ezt megtenni, mielőtt ez is cserés?

Aztán van egy mikrofilter. Ezt milyen gyakran kell cserélni? Itt úgy látom, csak csomagban van a swirl és a szintetikus porzsákkal.

Köszi a válaszokat.

(#29615) ThodEE válasza Teaway (#29611) üzenetére


ThodEE
őstag

Akkumulátoros a készülék :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#29616) Teaway válasza ThodEE (#29615) üzenetére


Teaway
veterán

:W

Nincs itthon csokid??

(#29617) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hello

Mosogatógép vásárlás előtt állunk. Kiszemelt gép megvan. Már csak amatőr kérdések maradtak. Nyilván valóan a konyhába kerülne. Ott csak eddig a mosogató tálca van/volt. A gép bekötéséhez kellenének átalakítások a víz bekötés és a lefolyó végett. Tud valaki tippeked adni miket kell keresni ehhez a művelethez a boltokban? :B

(#29618) atish15


atish15
aktív tag

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hogy Philips Saeco Incanto automata kávéfőzőről van valami véleményetek? Mennyire érdemes ilyen gépet venni? Illetve milyen minőségű, ízű kávét lehet készíteni vele?

(#29619) Csabroncka válasza atish15 (#29618) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Van kávé topik (jobbra fennt) ahol részletesebben tudnak segíteni! Röviden tömören egyébként jó és finom kávét lehet főzni vele, valamint tatós gépek.

Ha a pénz nem számít veheted újonnan, de sokan vásárolnak használtan felújított gépeket mert megbízhatóak és az eredeti áruk negyedébe kerülnek.
Saeco, Gaggia, Jura ezek mind jó minőségű főzők.

Mennyire érdemes ilyen gépet venni? - ha szereted a jó kávét akkor érdemes, tartós!

"in medias res"

(#29620) atish15 válasza Csabroncka (#29619) üzenetére


atish15
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget. Kuponnal venném így nem az eredeti árhoz képest 40% olcsóbban jutnék hozzá.

(#29621) Csabroncka válasza atish15 (#29620) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Az a kuponos , biza nagyon jó!

itt tudnak segíteni a konkrét modellválasztásban>

"in medias res"

(#29622) #94529552 válasza zolnagy (#29614) üzenetére


#94529552
törölt tag

A keresőben vannak tippek[link]. Márkás, Elux, Philips, AEG, stb, vagy utángyártottak között is vannak jó minőségűek. Az AG és a Swirl is jók szerintem, ezek mind szintetikus/mikroszálas zsákok, a papírt kerülni kell. A csomaghoz általában adnak mikrofiltert is, nézd meg a tartalmát. A HEPA szűrőt talán évente kell cserélni(vagy2?) A gyártó honlapja szerint, de ez a használattól függ leginkább. Amit moshatónak írnak, sztem az is papír, én megnéztem. Szépen lassan elszíneződik a mosástól, és lehet, hogy eltömődik a vízkő miatt.

(#29623) ribarszki válasza Csabroncka (#29621) üzenetére


ribarszki
őstag

Ez a Saeco kupon dolog publikus? Eddig nem hallottam róla.

(#29624) atish15 válasza ribarszki (#29623) üzenetére


atish15
aktív tag

A cinema city moziban vásárolt jegyekkel lehetett nyerni 20% os kuponokat amiből kettő be lehet váltani egy termékre. De márúgy tudom, hogy nem lehet kupont kapni csak beváltani.

(#29625) ribarszki válasza atish15 (#29624) üzenetére


ribarszki
őstag

Köszönöm! :R

(#29626) pjen válasza F_Zolee (#29617) üzenetére


pjen
félisten

A mosogató alatt az elzáró csapot kell tömlő végesre csetélni,ha továbra is megmarad a mosogató akkor kombinált kell.Vizes boltban tudják.Lefolyó passz darabot általában adnak a géppel.

(#29627) ribarszki


ribarszki
őstag

Néhány mondat 2 hét használat után a Xiaomi Soocas X3 szónikus fogkeféről.

Előtte egy Philips Sonicare EasyClean szónikus kefét használtam, azzal hasonlítom össze. (A Xiaomi 10.500Ft, a legolcsóbb Philips 14-15.000Ft)

Külső: A dolgok közepébe vágva, nincs mit ragozni, a termék elképesztően minőségi. Már a doboza is olyan, mintha egy telefont bontana ki az ember. A fej nagyon igényesen, külön vastagabb fóliában lehegesztve, a fogkefe fém fejét a kefe nélkül egy külön műanyag kupak védi a dobozban. A töltő nagyon igényes, formatervezett, egy lukas körbe helyezed a fogkefét, s indukcióval tölti. A kinézete élőben nagyon szép, hülyén hangzik, de dísze egy fürdőszobának. Összeszerelés minősége, anyaghasználat, kinézet, csillagos ötös. Sokkal minőségibb mint a Philips EasyClean. (Mondjuk az ismeri a Xiaomi márkát, neki ez nem meglepő, hogy külsőre, anyaghasználatban, összeszerelésben mennyire minőségi termékeket tudnak kiadni)

Használat közben: A fogkefe kellemes fogású, bár vizes-fogkrémes kézzel kissé csúszússá válik. Jobb lett volna egy kis vékony gumis markolat hátul, de egyáltalán nem vészes. Amit nehezen szoktam meg az a módválasztás. Volt egy régebbi komolyabb Philipsem, amin szintén voltak tisztítási módok. De azon volt külön programválasztó és bekapcsoló. A Xiaomin ezt egy gombbal kell megoldani. Bekapcsolni majd módot választani. Ezt egy kicsit szokni kell, mert néha csak leállítanám de akkor már programot ugrott. Hosszan kell nyomni a fogmosás szünetelteéséhez. De egy perc után már egy gombnyomásra is leáll. Ez kicsit logikátlan, barátkozom vele.
A programok közül egyébként csak az elsőt használom, a többi fokozat nekem teljesen felesleges (tanuló fokozat, masszázs, fogfehérítés)

A fogkefe ereje viszont megdöbbentő. Persze a Philipsem már 3 éves volt, és biztosan gyengült az évek alatt, de a Xiaomi olyan erővel kezdte rezegtetni a sörtéket amit még nem tapasztaltam. Tudom a rezgésszám papíron azonos, de sokkal erősebbnek érződik.

Fej: Ha jól vettem ki a leírásból, akkor a fogkefe a Dupont cég műanyag/szintetikus sörtéit használja a fogkefefejben. 2 hét után annyi már látszik, hogy a sörték nem gagyi minőségűek. Nem állnak széjjel, nagyon szépen tartják eredeti alakjukat. Itt is van indikátor, amikor kifehérednek a kék sörték, cserélni kell. Az alap fej kb közepes keménységű, de inkább a keméy felé billen. Viszont az utóbbi hetekben már lehet rendelni sensitive és fogköztisztítós fejeket is. Akcióban 3-4 dollár körül lehet megvenni egy fejet, ami teljesen elfogadható ár. Akción kívül 5-6 dollár. Ugyanakkor a Philips Sonicare fejet anatómiailag én kényelmesebbnek éreztem. Szerintem ott jobban ráfeküdt a fej a fogakra és természetesebbnek hatott. Noha a végeredmény itt is rendben van, a pontot itt a Philipsnek adnám. (Nem kompatibilisek egymással..)

Akkumulátor: 2 hét használat után, (feleségemmel együtt használjuk amíg az övé nem érkezik meg) tehát napi 4x fogmosással a töltöttségi mutatón egy pötty esett le a háromból. Vagyis egy ember esetén napi 2 fogmosással számolva 1 hónapot nagyon vidáman elmegy. Lítiumion akksi van benne.

Applikáció: A telefonnak van egy extra szolgáltatása, ugyanis felvértezték Bluetooth kapcsolattal, így az okostelefonnal párosítható és applikáción nyomonkövethető a fogmosások hossza, gyakorisága, stb.. Legalábbis elvileg. Mert odáig sem jutottam el, hogy az appot letöltsem, ugyanis a QR kód után egy full kínai oldalon találjuk magunkat, ahol nem kísérleteztem a kattingatásokkal. Utána lehet olvasni akit érdekel, de ennél fölöslgesebb funkciót el sem tudok képzelni. Ahogyan a visszajelzéseket olvasom, más is így van vele. :K Totálisan értelmetlen, így semmi plusz munkát nem fektettem bele, hogy telefonnal párosítsam.

Ennyi pénzért egy nagyon minőségi, nagyon jól összerakott szónikus fogkefét kapunk IPX7-es vízállósággal. A kefe kialakításán lehetne kicsit javítani, de kipróbálom a sensitive fejet is később, mert ezt kicsit keménynek érzem a fogínyemhez. Nagyon jó üzemidővel, erős, igényes fogkefe.

Nyilván az élettartamról nem lehet nyilatkozni, lehet itt is bármilyen hiba ami később jön elé. Erre gyönyörű példa a Philips, ahol 3 egyidős fogkefe (3éves) ment tönkre 3-4 hónapon belül. Mindhárom ugyan azzal a problémval, hogy nem tölt. Szétszedés után látszott, hogy tiszta víz volt belül. Vagyis a gumitömítés pont ennyi idő alatt ment tönkre és engedte beszivárogni a vizet. Hogy a Xiaomival mi a helyzet, ez csak később derül ki.

Én ennyi pénzért bátran ajánlom, a 2 hét próba után feleségemnek is rendeltem egy fehéret, így nem is kell megválaszolnom, hogy elnyerte-e a tetszésemet.

[ Szerkesztve ]

(#29628) Directors válasza ribarszki (#29627) üzenetére


Directors
senior tag

Köszönjünk az információt róla. :R

Már megyek is rendelni. :DD

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#29629) Timmcsy válasza ribarszki (#29627) üzenetére


Timmcsy
tag

Koszonjuk szepen! Eddig bejott, amit ajanlottal, ugyhogy erre is befizettem :-) Elso elektromos kefem lesz, ugyh kivancsian varom. Ne tartsatok magatokban, ha talaltok olcso potfejet hozza!

(#29630) idegen lény válasza ribarszki (#29627) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem túl guszta látvány, ahogy fröcsköl a szájból a fogrém. Az ultrahangos fogkeféket sokkal jobbnak tartom.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#29631) BB9360 válasza ribarszki (#29627) üzenetére


BB9360
aktív tag

Köszi, megerősítem, tényleg jónak tűnik eddig nekem is!
Gond nélkül átjött a határon?
Sajnos úgy látom, hogy a sensitive fej, ami még nem volt akkor, amikor rendeltem a készüléket, már discontinued... Pedig jó lenne... A hozzáadott túl kemény...

(#29632) tecsu válasza idegen lény (#29630) üzenetére


tecsu
addikt

A jobb ultrahangosak 20kHz alatt is rezegtetnek - ezt jóval nagyobb amplitudóval a magasabb frekihez képest -, vagyis az is fröcsköl, bár jobb - ez kétségtelen.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#29633) #94529552 válasza idegen lény (#29630) üzenetére


#94529552
törölt tag

Kit érdekel a látvány a fogmosás közben? Nem másnak mosunk fogat. Meg kell tanulni a használatát, és annyi.

(#29634) idegen lény válasza tecsu (#29632) üzenetére


idegen lény
őstag

Úgy érted, hogy fölött, ugye? Persze az is rezgés, hiszen minden az, de sokkal gyengébb, alig észrevehető, és nem vibrál.

Pumma Inkább a tükör látványa érdekelne utána. :DDD

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#29635) #94529552 válasza idegen lény (#29634) üzenetére


#94529552
törölt tag

Lehet fogat mosni vele úgy is, hogy nem fröcskölsz mindent szanaszét. Száj becsuk, amikor kell, illetve a fogkefe kikapcsol, mielőtt a szájból kivesz, de ha ennyire aggódsz a tükörért, neked kézi hajtányos fogkefe való. Az ultrahangos lényege pedig a folyadék rezegtetés, (amint videókon is demonstrálják), és ez úgymond szárazon, csak fogkrémmel nem is nagyon hatásos.
Nem tudom kombinálható-e pl. egy kerek forgófejes, ami oszcilláló, forgó és pulzáló mozgással működik, és egyaránt még ultrahanggal is.

(#29636) ribarszki válasza BB9360 (#29631) üzenetére


ribarszki
őstag

Gond nélkül átjött. Neked nem? Van Sensitive fej, csak fehér.. remélem érkezik a fekete is.

(#29637) ribarszki válasza ribarszki (#29636) üzenetére


ribarszki
őstag

Látom.. disconitnued. Remélem hamarosan érkezik, nekem is kellene.

(#29638) Teaway válasza idegen lény (#29630) üzenetére


Teaway
veterán

Melegszendvicsre szoktam kenni, majonéz helyett :D

Nincs itthon csokid??

(#29639) Morris válasza #94529552 (#29633) üzenetére


Morris
veterán

A páromnak kifejezetten jól áll ;]

(#29640) BB9360 válasza ribarszki (#29636) üzenetére


BB9360
aktív tag

Nekem is átjött, pedig volt még hozzá 2 doboz pótfej is, összesen 50 feletti dollár volt. Viszont most úgy látom, hogy nem tudok EU-ból kérni szállítást... Kuponnal vetted a fehéret is most? Milyennel? És neked még sikerült sensitive fejet rendelni? Nekem most van két csomag normál fejem, de inkább a puha kellene... :(

(#29641) idegen lény válasza #94529552 (#29635) üzenetére


idegen lény
őstag

Van kombinált, csak baromi drága ötvenezer forintért két év garanciával: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#29642) st6969 válasza ribarszki (#29627) üzenetére


st6969
őstag

Már vártam a véleményt, köszi. :R

(#29643) tecsu válasza idegen lény (#29641) üzenetére


tecsu
addikt

#29632 ;)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#29644) mexel


mexel
veterán

Az új Zanussi hűtő nagyon jól hűt, 2,5-ös állásban is 6 fok van alul. Az jó is lenne, a kompresszor is halk, viszont fentről a mélyhűtő felől nagyon fura hangokat ad. Nem túl hangos de azért jól hallani. Olyan mintha valami halk kávédaráló menne, vagy fortyogna vagy bugyborékolna, vagy inkább mindhárom egyben. Ez természetes? Engem speciel idegesít.

(#29645) Bence01


Bence01
tag

Sziasztok,

Gőzölős vasalót szeretnék hosszútávra, 80%-ban pólók és általános ruhavasalásra (farmer, ágynemű stb..).
Nekem legjobban a Philipsek tetszenek és megakadt a szemem ezen az új technológián, hogy nem kell hőfokot állítani. Szerintetek ez megy úgy, hogy kivasalok egy farmert aztán mehetne akár egyből utána a függöny?
Konkrétan [erről] a vasalóról lenne szó.
Szerintetek mégri vagy már több, mint jó a 20eFt körüli is?

Solo Puffin ti darà forza e grinta a volontà

(#29646) idegen lény válasza tecsu (#29643) üzenetére


idegen lény
őstag

Oké, megértettem, húszezer alatt is, de ez ki is kapcsolható, persze úgy meg nem lesz "tökéletes szájápolás". :)

mexel Ez már tiszta Szellemirtók! Ki ne nyisd!

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#29647) BB9360 válasza Bence01 (#29645) üzenetére


BB9360
aktív tag

Azonnal viheted a mienket!
Nagyon régóta Philipset használunk, az előtte lévő csodálatos volt, gondoltam ez még jobb lesz. Feleségem ódzkodott, hogy nem ő állítja a gőzt, anélkül nem igazán vasal, mert alacsonyabb a hőmérséklet, és a hőmérsékletet sem szabályozhatja. Az én érvem az volt, hogy de ez mindent maga megcsinál jobban, kevesebbet fogyaszt, biztosan nem éget, stb.
Bár visszavittem volna 14 napon belül!
Annyira rossz, hogy el sem mondhatom, és persze a gari lejárta után kezdett igazán rosszalkodni. Hiába leveleztem a Philips-szel, lepattintottak (részben érthető, mert lejárt a gari, de azért volt már arra példa, hogy presztizsből megoldják a TÉNYLEG méltatlan működési hibákat).

A markolatnál van egy csúszásgátló gumi, az előző 10+ évesen is ok, ez 2 évesen már levált. A gőzt folyamatosan nyomja, hiába van elzárva. U T Á L J U K!!!

Persze lehet, hogy mi fogtunk ki egy szerencsétlen példányt, de 40k HUF-os fogyasztói árért kínált termék esetén ilyen hiányosságoknak nem szabadna eltűrni, a Philips Magyarországnál ez ok. Nálam leszerepeltek!

(#29648) idegen lény válasza BB9360 (#29647) üzenetére


idegen lény
őstag

Én az Intersparban megvettem a legolcsóbb gőzölős Philipset pár ezerért leakciózva, és azóta is tökéletes. Előtte sajnos nem Philipset vettem, de rá kellett jönnöm, hogy a vasalónál a legfontosabb, hogy könnyű legyen, és a Philipsek nagyon könnyűek. A többségnek azért bejön ez a drága is: [link]

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#29649) idegen lény válasza idegen lény (#29648) üzenetére


idegen lény
őstag

Valaki ezt írta róla: "It still needs a bit time to readjust its temperature and whilst doing so it blinks blue like a police car at a disco." [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#29650) Bence01 válasza BB9360 (#29647) üzenetére


Bence01
tag

Éredekes amit mondasz, közben elolvastam a használati utasítását és ott is azt írta, hogy nyomkodjam 5mp-ként a gőzt az optimális teljesítményért. Hát mondom ezzel akkor nem nyerek semmit, nem kel állítanom, csak folyton nyomni egy gombot, hogy elég meleg legyen. Mert gondolom akkor alapból meg hiába tolom egész nap, ha nem elég meleg gyűrött marad a ruha.
Most amúgy egy kb 8 éves kerámia talpas van, de már eléggé szét ment. :(

[ Szerkesztve ]

Solo Puffin ti darà forza e grinta a volontà

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.