Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23050) krx21


krx21
nagyúr

Sziasztok.
Hogy jártam... Arra a döntésre jutottam, hogy lecserélem a közel 20éves 85cm magas kis hűtőmet (zanussi) egy újra.
Nézegetve a kapható kis hűtőket már 45e körül kaphatóak a belépő kategória, melyek minősége egy kínai műanyag játékkal egyenlő. A mai zanussi sem a régi... Mondom akkor hosszú távra tervezek és veszek egy drágább Liebherr 1414-est mely a MM-ben 65e volt.
Csalódás: Már az első éjszaka megállapítottam, hogy ez bizony egyértelműen hangosabb mint a 20 éves zanussi volt. Nekem ez fontos szempont, mert viszonylag közel alszok hozzá... Vissza küldtem, hiába vettem a áruházakban kapható kis hütők közül a legdrágábbat...
A méret adott és nekem halk kell. Rendeltem egy még drágább 1764-est. Ez elvileg a 40-41db helyett már csak 38db. Jövőhéten érkezik. A+++
A vicces az lenne, ha ez még hangosabb lenne... ;]
Pedig ennek a 85cm magas kis Liebherr 1764-es árából már lehet kapni egy 180cm magas inverteres Samsung-ot. Szerintem jogosan várom el, hogy halkabb legyen már, mint a 20 éves Zanussi volt...

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.