Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17027) Gabor901127


Gabor901127
tag

Sziasztok!

Miele Porszívóból érdemes használtat venni, vagy jobb az új mindenképp?
Most épp C2-eset tervezek, bár ki tudja hogy a C1 elég lenne e. Minden esetre nekem melyiket éri meg venni?
Mindnek más a neve és az ára is, bár szerencsére ugyan az a gép mindenhol ugyan annyiba kerül kb :)
Kb ezek a felületek vannak a házban:
Szőnyeg
Parketta
Hajópadló
Csempe

Másik a mosogatógép kérdése.
Miele G690SC -t beszéltem meg az eladóval, viszont az e-mailekre nem nagyon akaródzik válaszolni.
Ez az az emberke akit még itt a fórumon ajánlottatok nekem.
Telefonon több sikerem lehet, vagy valakinek van vele vásárlási tapasztalata is?

Remélem utolsó kérdésem :)
Nagyon nagy az esély, hogy a mosógépem is elromlott, szóval abból is megkeresném a mieles embert, ha már így belemelegedtem a nagy vásárlásba.
Itt is ugyan azok az igényeim mint a mosogatógépné kb.
Legyen jó, ne legyen túl drága, mosson ki, ne menjen tönkre sokáig, gondolom ezt egy használt miele kielégíti.
Vagy ebből már más kategóriát ajánlotok?
Szobatársam szerint, csak menjek be a boltba és vegyem meg kb az első 70ezreset ami az utamba kerül és minden jó lesz...
Mondjuk ez a mosógép azért elég sürgős lenne, mert szeretnék már tiszta ruhában járni anélkül hogy kézzel kéne mosnom :)

Előre is köszönöm mindenkinek a sok segítséget, meg az eddigieket is :)
Gábor

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.