Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16040) zsiz válasza zsiz (#15892) üzenetére


zsiz
őstag

Ma megnéztem élőben ezt az Electrolux mikrót, amit kiszemeltem. Viszont élőben nem győzött meg. Az ajtó ezen is olyan sötétnek látszik, bár ennek a belseje legalább világos, de kinyitva sem nagyon láttam át rajta. Szóval továbbra is várok javaslatokat :)
Szempontok:
- max 30k
- minimum 900W
- minimum 22 liter
- grillező és egyéb extra funkciók nem döntő tényezők, csak melegítésre és olvasztásra kell
- az ajtó lehetőleg gombra nyíljon
- mindegy, hogy mechanikus vagy digitális
- viszont működés közben lássam benne rendesen az ételt.

A másik a mosógép:

Ezekkel van itt valakinek tapasztalata?
- Indesit IWSC 51051 C ECO
- Gorenje W 7523
Utóbbi szimpatikusabb, de sajnos 30k-val drágább is. 3 év gyártói gari van hozzá, míg a másikra csak 2 év. A kettő közül tudom, hogy a Gorenje a jobb, de úgy általánosságban érdekelne mind a kettőről vélemény, nem egymáshoz viszonyítva. Az Indesit mellett leginkább csak az ára szól, és most "low-budget" megoldás kellene.. ha be lett volna tervezve a vásárlás, nem lenne min gondolkodni, de váratlanul adta meg magát a mostani gép.

Köszönöm előre is :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.